ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću" - Page 3 Empty Re: Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću"

Post by debotoijusto Tue 26 Apr - 21:54

deda na aparatima wrote:
debotoijusto wrote:
deda na aparatima wrote:Što je doktorica bezobrazno napravila prema pacijentici i njenoj kćeri?
Uputila ih na doktora opće medicine jer nisu hitan slučaj?
nije pregledala kao 37x do sad , dakle placa isto a dobiva manje usluge
pustimo sad moralno nemoralno...
Kako je dobila manje usluge ako je pregled obavljen 2 sata poslije kod liječnika opće medicine?
Žena nije hitan slučaj, kroz dva sata je pregledana, u čemu je problem?
kako ne kuzis ?
37x do sad je dobila uslugu ( mj. tlaka , 2-3 gaze , lupkanje po 3 rebru , recept , 1/2 paznje... )
u terminu hitne , dakle sve potrebne nalaze relativno odmah
nakon 8h mora kod svoje d. koja je salje na razne lokacije  ...vrijeme/novac

debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću" - Page 3 Empty Re: Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću"

Post by danni1 Tue 26 Apr - 22:33

jastreb wrote:Ma u tom Gospiću u bolnici baš mi se nije sviđalo osoblje.

Kad sam 1993. ondje nekoliko puta zatražio liječničku pomoć,jer sam u knjizi Liječnik u kući,otkrio simptome raznih bolesti koji su me mučili ,onda su me istjerali iz ordinacije,rekavši mi da sam luđak i hipohondar.

I morao sam čekati mjesec dana odsustvo,da se javim svom doktoru koji me je primio profesionalno,pogledao nalaze i rekao da je sve u redu i da tu knjigu bacim u vatru.
Oni tamo su bolji doktori, odmah su skužili da sereš bezveze.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću" - Page 3 Empty Re: Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću"

Post by catabbath Tue 26 Apr - 23:41

deda na aparatima wrote:
jučer je bila vijest po svim medijima kako liječnici izdaju lažne račune i kradu ovaj napaćeni narod

A to nije istina? Sjećam se jednog slučaja od proške godine kad je pulska bolnica pokušala opljačkati nekog straca naplačivanjem ogromnog računa za nepostojeće usluge i zahvate i kad je izašlo u javnost samo su se posuli pepelom i stvar zataškala.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću" - Page 3 Empty Re: Počelo je: "Odbili su mi pregledati bolesnu majku na hitnoj u Gospiću"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum