ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao, komšija...

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:14

Meni se sve nešto čini da je uspravnica malo zavijugala.. 
Baltik-Jadran- Crno more-Turska. :D

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:14

STIŽE VOĐA JEDNE OD NAJMOĆNIJIH SVJETSKIH DRŽAVA Mate Granić: Preda mnom je stavio ruku na grudi i rekao: ‘Hrvatska je u mom srcu!’
Dobrodošao, komšija... - Page 2 RecepS1_1067124S1






vec je izjavio da mu je croatistan u srcu :)):)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:15

Noor wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Kak je on komšija HR?
Bio je puno stoljeća. Tko zna šta donosi budućnost, pa velim, za svaki slučaj... :D

Bio je okupator. A takvima treba odvalit šljagu a ne ih ugošćavat. No, kaj znaju bedaki.

Ti ne razmeš poturice, to je tvoj problem pirat

Je, vidim i ja. Osmanonostalgičare i turkoljupce ne berem. Evo, čitam i od HNK buju napravili džamiju. Di buju svi klanjali kad stigne i Bakirče iz Bosnia?


Last edited by Eva on 25/4/2016, 09:16; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:16

a i taj, mate granic, uf.. uf. 
ko da mu je pica picula burazer !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:16

Eva wrote:HR nitko nikad nije, niti će, zajebat kao što je to uvijek dosada učinio HDZ. A ovo je izgleda zadnji čavl u lijes ionak razjebane države.
Ovo je početak nečeg novog. Zapravo i nije sami početak, već produžetak početka.
Za one koji znaju isčitavat geostrategiju.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Yehudi 25/4/2016, 09:16

Noor wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Kak je on komšija HR?
Bio je puno stoljeća. Tko zna šta donosi budućnost, pa velim, za svaki slučaj... :D

Bio je okupator. A takvima treba odvalit šljagu a ne ih ugošćavat. No, kaj znaju bedaki.

Ti ne razmeš poturice, to je tvoj problem pirat

   :^0 dobar
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:18

pizzon wrote:STIŽE VOĐA JEDNE OD NAJMOĆNIJIH SVJETSKIH DRŽAVA Mate Granić: Preda mnom je stavio ruku na grudi i rekao: ‘Hrvatska je u mom srcu!’
Dobrodošao, komšija... - Page 2 RecepS1_1067124S1






vec je izjavio da mu je croatistan u srcu :)):)


Pa i je, jer ih je naguzio. Utrpat će HR 500-milju vehabija, i još od Anđe nažicati koju milijardu. Našle se dežurne budale koje imaju višak prostora i koje se lako daju prejebat, a nisu ni skupe. HDZ ZNA Dobrodošao, komšija... - Page 2 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:21

Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Kak je on komšija HR?
Bio je puno stoljeća. Tko zna šta donosi budućnost, pa velim, za svaki slučaj... :D

Bio je okupator. A takvima treba odvalit šljagu a ne ih ugošćavat. No, kaj znaju bedaki.

Ti ne razmeš poturice, to je tvoj problem pirat

Je, vidim i ja. Osmanonostalgičare i turkoljupce ne berem. Evo, čitam i od HNK buju napravili džamiju. Di buju svi klanjali kad stigne i Bakirče iz Bosnia?
Čuj, komšinice, u HR žive Hrvati islamske ispovjesti. Ito ne od danas ili jučer.
Mi se ne dijelimo po vjeri, kao neki...Pitanje je samo lovi li mačka miševe ili ne.
( znaš ti i puno pametnije tekstove pisat, a i imaš neke godine...)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:21

Ero wrote:
Eva wrote:HR nitko nikad nije, niti će, zajebat kao što je to uvijek dosada učinio HDZ. A ovo je izgleda zadnji čavl u lijes ionak razjebane države.
Ovo je početak nečeg novog. Zapravo i nije sami početak, već produžetak početka.
Za one koji znaju isčitavat geostrategiju.

Pa vidim, Hasanče, Karamarko i ostale poturice su prodale HR za siću Turcima i vehabijama. Mislim, prodali su plac di bu se naselilo milja Muja. Ne dolazi Redžo uzalud,  a niti je Anđa bila u Turskoj da joj rit  vidi puta. Sve su oni dogovorili, a sad se dolazi potpisat. Mislim, neš ti zagonetke. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by abraham 25/4/2016, 09:23

Boli te pizda, u Becu ih nema. Tstststststststsss U jebenom Becu moras austrijanca svijecom traziti. Balkan pojacan turcima i arapima. Tstststst Kila mozga dvije turske marke.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:25

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:HR nitko nikad nije, niti će, zajebat kao što je to uvijek dosada učinio HDZ. A ovo je izgleda zadnji čavl u lijes ionak razjebane države.
Ovo je početak nečeg novog. Zapravo i nije sami početak, već produžetak početka.
Za one koji znaju isčitavat geostrategiju.

Pa vidim, Hasanče, Karamarko i ostale poturice su prodale HR za siću Turcima i vehabijama. Mislim, prodali su plac di bu se naselilo milja Muja. Ne dolazi Redžo uzalud,  a niti je Anđa bila u Turskoj da joj rit  vidi puta. Sve su oni dogovorili, a sad se dolazi postpisat. Mislim, neš ti zagonetke. :clown
Turci su se pokazali kao prijatelji i to je kod svega najbitnije.
Hrvati prijatelje ne napuštaju čak ni kad pogriješe.
Kao što i sama znaš, odhebu neprijatelje...na svoj način...danas...sutra...kad za to dođe vrime.


Last edited by Ero on 25/4/2016, 09:25; edited 1 time in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:25

EUROPSKA unija je "kapitulirala pred Turskom" u izbjegličkoj krizi pod utjecajem Angele Merkel, uz posljedice koje je "nemoguće predvidjeti", upozorio je u subotu mađarski premijer Viktor Orban.

Mađarski premijer je uputio njemačkoj kancelarki ovu kritiku u razgovoru za njemački tjednik Wirtschaftswoche, na dan kada Merkel i nekoliko europskih čelnika dolaze u Tursku u osjetljiv posjet, s nadom da će smiriti napetost u vezi s dogovorom o migrantima kojemu Ankara prijeti da ga više neće poštovati.

Tim dogovorom Bruxellesa i Ankare koji je Merkel snažno promicala, "kapitulirali smo pred Turskom. Takva stvar nikad nije dobra", ocijenio je Orban.

"Sigurnost Europske unije ne može biti u rukama vanjske sile", rekao je.

Turska se obvezala da će prihvatiti sve migrante koji su nakon 20. ožujka ilegalno ušli u Grčku. Plan predviđa da se za svakog sirijskog izbjeglicu vraćenog u Tursku jedan sirijski izbjeglica premjesti u neku europsku zemlju, najviše 72.000 ljudi.

Europljani su zauzvrat obećali Turskoj 3 milijarde eura, početak pristupnih pregovora o članstvu u EU-u i ubrzavanje postupka liberalizacije viza za Turke, uz napomenu da potonji moraju ispuniti zadane kriterije.

Ankara je poslije povisila svoje zahtjeve zatraživši još 3 milijarde eura do 2018. i istaknuvši da nije obavezna poštovati dogovor ako Turci do lipnja ne budu izuzeti iz viznog režima.

"Mi, članice EU-a, već smo dale Turskoj tri milijarde, uskoro ćemo još tri. Nemoguće je predvidjeti dokle to može ići", upozorio je Orban koji je ipak odobrio prihvaćanje dogovora s Ankarom.

"Tursku strategiju sam podupirao samo uz uvjet da se uspostavi i sustav zaštite granice" EU-u, branio se Orban. Po njegovu mišljenju, Bruxelles je "pogriješio" kada se usredotočio na raspodjelu izbjeglica, umjesto na zaštitu granice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:25

Ero wrote:
Kao što i sama znaš, Hrvati odhebu neprijatelje...na svoj način...danas...sutra...kad za to dođe vrime.


aha, veliki prijatelji-pogotovo prema onim hrvatima u PIH. osecam susramlje koliko si glup...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:26

Kad već HR ima glupu, izdajničku i niš koristi vlast, Mađari se izvrsno drže. Ugodno su iznenađenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:27

Eva wrote:

"Mi, članice EU-a, već smo dale Turskoj tri milijarde, uskoro ćemo još tri. Nemoguće je predvidjeti dokle to može ići", upozorio je Orban koji je ipak odobrio prihvaćanje dogovora s Ankarom.

"Tursku strategiju sam podupirao samo uz uvjet da se uspostavi i sustav zaštite granice" EU-u, branio se Orban. Po njegovu mišljenju, Bruxelles je "pogriješio" kada se usredotočio na raspodjelu izbjeglica, umjesto na zaštitu granice.
Orban nije ništa dao, osim što žicu postavio na granicu s Hrvatskom. To mu je u plus, valjda? Je? :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:28

Ero wrote:

Orban nije ništa dao, osim što žicu postavio na granicu s Hrvatskom. To mu je u plus, valjda? Je? :D


i ne da nista, to mu je valjda najveci ,,greh''. pogotovo ne daje da ga reketira MMF...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:33

Ero wrote:
Eva wrote:

"Mi, članice EU-a, već smo dale Turskoj tri milijarde, uskoro ćemo još tri. Nemoguće je predvidjeti dokle to može ići", upozorio je Orban koji je ipak odobrio prihvaćanje dogovora s Ankarom.

"Tursku strategiju sam podupirao samo uz uvjet da se uspostavi i sustav zaštite granice" EU-u, branio se Orban. Po njegovu mišljenju, Bruxelles je "pogriješio" kada se usredotočio na raspodjelu izbjeglica, umjesto na zaštitu granice.
Orban nije ništa dao, osim što žicu postavio na granicu s Hrvatskom. To mu je u plus, valjda? Je? :D

PS: ...i da, poslao je pola milijuna izbjeglica u HR. Valjda se tako radi.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:33

Ero wrote:
Eva wrote:

"Mi, članice EU-a, već smo dale Turskoj tri milijarde, uskoro ćemo još tri. Nemoguće je predvidjeti dokle to može ići", upozorio je Orban koji je ipak odobrio prihvaćanje dogovora s Ankarom.

"Tursku strategiju sam podupirao samo uz uvjet da se uspostavi i sustav zaštite granice" EU-u, branio se Orban. Po njegovu mišljenju, Bruxelles je "pogriješio" kada se usredotočio na raspodjelu izbjeglica, umjesto na zaštitu granice.
Orban nije ništa dao, osim što žicu postavio na granicu s Hrvatskom. To mu je u plus, valjda? Je? :D



HDZ će dati svoju državu, svoj teritorij vehabijama. To se pak zove domoljublje. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Ero 25/4/2016, 09:35

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:

"Mi, članice EU-a, već smo dale Turskoj tri milijarde, uskoro ćemo još tri. Nemoguće je predvidjeti dokle to može ići", upozorio je Orban koji je ipak odobrio prihvaćanje dogovora s Ankarom.

"Tursku strategiju sam podupirao samo uz uvjet da se uspostavi i sustav zaštite granice" EU-u, branio se Orban. Po njegovu mišljenju, Bruxelles je "pogriješio" kada se usredotočio na raspodjelu izbjeglica, umjesto na zaštitu granice.
Orban nije ništa dao, osim što žicu postavio na granicu s Hrvatskom. To mu je u plus, valjda? Je? :D



HDZ će dati svoju državu, svoj teritorij vehabijama. To se pak zove domoljublje. lol!
Vlade se mijenjaju, ali geostrateški interesi ostaju...Mala škola za pačiće male.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:36

Hrvatska je doista čudna zemlja. Premijer se pojavio niotkuda, predsjednica je došla iz NATO-a, a ministre su nominirali svi osim premijera. Potpredsjednik Vlade prijeti ministru unutarnjih poslova, ali i premijeru. Čini se da je preduvjet za šefa hrvatske obavještajne službe da ima državljanstvo barem još jedne države
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Guest 25/4/2016, 09:38

I tko onda, malo pohlepniji i bezobrazniji, ne bi poželio razgrabit takvu državu? Redžo vidio svojih 5 minuta, a Anđa mu dala green card, Hasanče i Karamarko već su kazali bujrum. A stoka sitnog zuba, ionak bu raja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošao, komšija... - Page 2 Empty Re: Dobrodošao, komšija...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum