ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by gargamel0101 23/4/2016, 09:34

Nazor: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan, a to nije znanstvena kvalifikacija


“Svi se slažemo da kurikul treba ići i drago mi je čuti da se neće žuriti s kurikulom dok se ne postigne konsenzus”, rekao je Ante Nazor, ravnatelj Hrvatskog memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata, dodavši kako je u startu bila pogreška vezana uz natječaje za članove stručnih skupina.


“Tu je trebala biti čvrsta jezgra ljudi koji se bave raznim razdobljima povijesti, te je natječajem trebalo dobiti još ljudi koji su spremni se baviti time. Osobno se nisam javio na natječaj računajući da ću u raspravi imati nešto reći. Međutim, bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan, a to nije znanstvena kvalifikacija”, pojasnio je dodavši kako se mora oformiti tijelo s uglednim znanstvenicima koje usvaja sve primjedbe i odlučuje o njima.


“Ovdje postoje pogreške koje bodu u oči – ako govorimo o totalitarizmu, onda ne možemo reći da je komunizam širenje komunističkih ideja, a fašizam i nacizam širenje fašističke i nacističke ideologije”, rekao je Nazor dodavši: “Kad govorimo o temi stvaranja samostalne Hrvatske i Domovinskom ratu; ova formulacija: ‘ratni sukob na postjugoslavenskom prostoru’ – volio bih da mi se to objasni”.


“Kad govorimo o obveznom postotku nacionalne povijesti – ja se nikad neću pomiriti s činjenicom da je u Hrvatskoj nacionalna povijest zastupljena u manje od 50 posto, kao što je ovdje slučaj. Također, da se predaje Hrvatski narodni preporod, a da se ne stavi u kontekst događaja u Europi, jednako tako i Domovinski rat”, rekao je dodavši kako ne vidi ni pojam Banovine Hrvatske: “On je itekako aktualan obzirom na događaje u Domovinskom ratu i na cijelu stigmu prema predsjedniku Franji Tuđmanu, da je dijelio Bosnu i Hercegovinu”.

Iz stručne radne skupine istaknuli su kako će novim kurikulom biti mnogo više prostora za važne teme iz Domovinskog rata nego li ga je bilo dosad. Također, Sonja Bančić, članica stručne radne skupine iz redova nastavnika, naglasila je kako prijedlog tema za Domovinski rat uzeta upravo po shemi Ante Nazora.

http://narod.hr/hrvatska/nazor-bio-sam-predlozen-za-mentora-pa-sam-odbijen-uz-obrazlozenje-da-sam-uskogrudan
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Re: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by gargamel0101 23/4/2016, 09:36

“Ovdje postoje pogreške koje bodu u oči – ako govorimo o totalitarizmu, onda ne možemo reći da je komunizam širenje komunističkih ideja, a fašizam i nacizam širenje fašističke i nacističke ideologije”




500 stručnjaka nije ovo vidjelo? 
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Re: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by gargamel0101 23/4/2016, 09:37

Dupli post.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Re: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by aben 23/4/2016, 09:57

opet koprcanje uhljeba

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Re: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by jastreb 23/4/2016, 11:03

Nazor? Isto kao i Razum.

Falsifikator i revizionist.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Re: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by darth_vader 24/4/2016, 13:13

jastreb wrote:Klasić? Isto kao i Goldstein.

Falsifikator i revizionist.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan Empty Re: Bio sam predložen za mentora pa sam odbijen uz obrazloženje da sam uskogrudan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum