ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ču'li njih, skandal...:)

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by dzango Thu 21 Apr - 14:39

Ero wrote:
Starhemberg wrote:Djecu učiti da su se u Jasenovcu igrale nogometne utakmice i gledale predstave, no, gdje bi tu bio skandal? Baš.
Šta je sve djecu učila šumska neman...Sve bi trebalo vratit na dopunsku nastavu iz povjesti (plus ostalo) .
Od prvoga pučke do profesora samoupravljanja. Stvarali su  neradničke zombije ispranog mozga.
Zaključak je da ne valjaju ni nekadašnji komunici, ni današnje ustaše. Deca najebaše.


Last edited by dzango on Thu 21 Apr - 14:40; edited 1 time in total

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Thu 21 Apr - 14:40

Ero wrote:
Starhemberg wrote:Djecu učiti da su se u Jasenovcu igrale nogometne utakmice i gledale predstave, no, gdje bi tu bio skandal? Baš.
Šta je sve djecu učila šumska neman...Sve bi trebalo vratit na dopunsku nastavu iz povjesti (plus ostalo) .
Od prvoga pučke do profesora samoupravljanja. Stvarali su  neradničke zombije ispranog mozga.

A ti nisi išao u školu? čuvao si ovce po Ljubuškom, Širokom brijegu, Livnu? Ti si se školovao u šumi uz blejanje ovaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Ero Thu 21 Apr - 14:40

pizzon wrote:mi smo to mogli, da odbijemo pozive, tokom  91,
sto i jesmo, posle nas niko nije ni pozivao,
da mitingujemo i glasamo za opozciju.
I na kraju ste odabrali one koji su vas upropastili...Da su samo vas, ni po jada.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Thu 21 Apr - 14:41

Ero wrote:
pizzon wrote:
kvaka je u tome, sto nas ne proizivaju po stranim medijima, a 
Ma kakvi, ni čut.I kavu srčete na slamku.  :^0

paaa, hrvatske, šiptarske ili mujahedinske medije,
ne racunamo u medije m.zajednice  pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Thu 21 Apr - 14:42

Ero wrote:
pizzon wrote:mi smo to mogli, da odbijemo pozive, tokom  91,
sto i jesmo, posle nas niko nije ni pozivao,
da mitingujemo i glasamo za opozciju.
I na kraju ste odabrali one koji su vas upropastili...Da su samo vas, ni po jada.

Tuđman je bio mirotvorac?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Thu 21 Apr - 14:43

Ero wrote:
pizzon wrote:mi smo to mogli, da odbijemo pozive, tokom  91,
sto i jesmo, posle nas niko nije ni pozivao,
da mitingujemo i glasamo za opozciju.
I na kraju ste odabrali one koji su vas upropastili...Da su samo vas, ni po jada.

eh, pa masa hdz jurisnika bila je aktivna tokom sukoba,
pa nista, sad sede po eu institucijama.
konacno, i tvorac te partije vracen je u bg 100% nevin.
sps, ima odklon od politike s.m. sto i dokazuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by provocator Thu 21 Apr - 14:45

Ero wrote:
Starhemberg wrote:Djecu učiti da su se u Jasenovcu igrale nogometne utakmice i gledale predstave, no, gdje bi tu bio skandal? Baš.
Šta je sve djecu učila šumska neman...
Da je nDH bila kvislinška i zločinačka tvorevina... Sram ih bilo!
To pod hitno treba ispraviti. :D

_________________
Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Thu 21 Apr - 14:47

Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:Djecu učiti da su se u Jasenovcu igrale nogometne utakmice i gledale predstave, no, gdje bi tu bio skandal? Baš.
Nije baš tako no do devedesete se nije smjelo sumnjati ni u 700 ooo ubijenih srba u jasenovcu. Kako rekoh već ranije da je ubijen i jedan nevin puno je, no zabraniti istraživanje i držati se suludih cifri i idiotarija poput takmičenja u kjlanju srba, Stepincu kao najkrvoločnijem koljaču, tegli punih očiju, onog malog žilavog ispečenog na ražnju....a to je sve otprilike u srpskoj inačici jasenovca.
Krajnosti. Sedlarova je jedna. Nije nikom zabranjeno istraživanje, no puštati propagandne uratke djeci u školi, nismo se odmakli od dana kad su se puštali ti o 700 000 i slično. To je isto sranje, samo s drugoog stanovišta.
Pogledao sam film i nisam stekao takav dojam, čak što više jasno se kaže da je to bio logor u kojemu su mnogi pobijeni i da se izvori i promišljanja kreću od 20 tisuća do 700 ooo tisuća a da se ustalila brojka od oko 80 tisuća što je enorman broj ako je istinit a da ne govorim ako je veći no sumnjam u to. Vidio si na početku filma da su strani izvori govorili o 20 k za jasenovac no to ne mora biti točno no daje ipak neke okvire. U svakom slučaju kako rekoh ko god da je tamo nevin ubijen treba mu iskazati počast i poštovanje no nije to jedino stratište na bilo kojoj strani ( na žalost).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Ero Thu 21 Apr - 14:51

pizzon wrote:
Ero wrote:
pizzon wrote:
kvaka je u tome, sto nas ne proizivaju po stranim medijima, a 
Ma kakvi, ni čut.I kavu srčete na slamku.  :^0

paaa, hrvatske, šiptarske ili mujahedinske medije,
ne racunamo u medije m.zajednice  pirat
Vidi se iz aviJona.
Uzmi mastiljavu olovku i piši...jesi li uzeo? Eo ovako, HR vas neće bremzat ako ne budete htjeli u NATO,
niti da morate priznati Kosovo.Hoće oni drugi, znaš i koji, a zapeli ste oko onog pišljivog zakona, koji vam ne treba.
Esi li zabilježio? :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Ero Thu 21 Apr - 14:54

provocator wrote:
Ero wrote:
Starhemberg wrote:Djecu učiti da su se u Jasenovcu igrale nogometne utakmice i gledale predstave, no, gdje bi tu bio skandal? Baš.
Šta je sve djecu učila šumska neman...
Da je nDH bila kvislinška i zločinačka tvorevina... Sram ih bilo!
To pod hitno treba ispraviti. :D
Šta se kriješ, i ti si ustaša. Ako meni ne viruješ eno ti pitaj Usniju Gnječ, Džangu...
Yehudija nemoj ništa pitati, dosta mu je i njegovih Rusa i Ukrajinaca. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by sitting_bull Thu 21 Apr - 17:44

krajnje je vrijeme da hdz osnuje stožer za obranu jasenovca i da na čelu stožera bude hasanbegović...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Painkiller Fri 22 Apr - 0:22

sitting_bull wrote:krajnje je vrijeme da hdz osnuje stožer za obranu jasenovca i da na čelu stožera bude hasanbegović...
Ove godine 3 omanje komemoracije. Slejdeće godine 5-6, pa će se i to razvodniti debilizmom "antifašista". Jebiga, krajnje ozbiljnu stvar ste uspjeli razjebat debilnim prebrojavanjima brojem mrtvih i širenjem laži. Iz čiste mržnje banalizirali ste stvarne žrtve.
Možda je Hasanbegović zadnja nada za odbranu digniteta Jasenovca uvođenjem reda u sve gluposti vezane uz to. Zabraniti političke komemoracije, ali uvesti u obvezni nastavni program sedmog ili osmog razreda, te poslije obvezno još jednom u srednjoj školi edukativni posjet Jasenovcu. EDUKATIVNI. Ne ideološki.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Fri 22 Apr - 0:46

Painkiller wrote:
sitting_bull wrote:krajnje je vrijeme da hdz osnuje stožer za obranu jasenovca i da na čelu stožera bude hasanbegović...
Ove godine 3 omanje komemoracije. Slejdeće godine 5-6, pa će se i to razvodniti debilizmom "antifašista". Jebiga, krajnje ozbiljnu stvar ste uspjeli razjebat debilnim prebrojavanjima brojem mrtvih i širenjem laži. Iz čiste mržnje banalizirali ste stvarne žrtve.
Možda je Hasanbegović zadnja nada za odbranu digniteta Jasenovca uvođenjem reda u sve gluposti vezane uz to. Zabraniti političke komemoracije, ali uvesti u obvezni nastavni program sedmog ili osmog razreda, te poslije obvezno još jednom u srednjoj školi edukativni posjet Jasenovcu. EDUKATIVNI. Ne ideološki.

Vi ustaše ste to isprovocirali. No, nije to vaš jedini ustašluk...Sad uskoro kreće vaš dernek na Bleiburgu i opet prebrojavanje kostura...

ajmo nek se pjeva nek se ustaško kolo vrti pička vam materina. Još malo to su vam zadnji zombijski trzaji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by vuksadinare Fri 22 Apr - 5:18

Moze li ovog marticevca,belog orla gnjeca netko ovdje banirati....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Fri 22 Apr - 8:01

Ero wrote:
Samo tako, evo sam te upravo mislio preporučiti Šitingu. Možda s njim budeš imao više sreće...Meni se stobom ne da, jer i nemamo očemu.
Nismo isti level, jbga...No, snaći ćeš se ti, ima ovdje sličnih tebi. Potrudi se i 'se bu  dobre. Basketball

osim lekcije iz povijesti, trebaš uzet i lekciju iz pismenosti, pa ćeš naučiti na koja mjesta se stavljaju apostrofi Basketball

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by provocator Fri 22 Apr - 11:47

Dvostruki dobitnik Oscara, producent i redatelj Branko Lustig osvrnuo se na Sedlarov film:


“Ja se uopće ne bih htio dotaknuti tog filma, kojega je napravio gospodin Sedlar. Taj film uopće nije zavrijedio da ga spomenem. Žrtve u Jasenovcu su tako velike da se o Jasenovcu ne može tako govoriti. Ja sam svojedobno htio snimiti film o Jasenovcu, ali sam odustao, jer ne mogu prisiliti gledatelje da gledaju što se tamo događalo. To je bio jedan od najkrvavijih logora u Europi. Kad netko to podcjenjuje, kao ovaj film, o tome je, ako ništa drugo, nedostojno govoriti”, rekao je.

_________________
Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Yehudi Fri 22 Apr - 11:52

Amen
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Fri 22 Apr - 11:54

vuksadinare wrote:Moze li ovog marticevca,belog orla gnjeca netko ovdje banirati....

Govnjaru sa Dinare smeta što sam vama ustašama razjebao playground na forumu? Nije to ništa prema onom što će vam se desiti u reali. Možeš me banirati sa foruma ali nemožeš iz reale.

Ajd sad odi čuvat ovce i koze to su korisne i plemenite životinje za razliku od vas ustaša štetočina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Guest Fri 22 Apr - 12:12

provocator wrote:

Dvostruki dobitnik Oscara, producent i redatelj Branko Lustig osvrnuo se na Sedlarov film:




“Ja se uopće ne bih htio dotaknuti tog filma, kojega je napravio gospodin Sedlar. Taj film uopće nije zavrijedio da ga spomenem. Žrtve u Jasenovcu su tako velike da se o Jasenovcu ne može tako govoriti. Ja sam svojedobno htio snimiti film o Jasenovcu, ali sam odustao, jer ne mogu prisiliti gledatelje da gledaju što se tamo događalo. To je bio jedan od najkrvavijih logora u Europi. Kad netko to podcjenjuje, kao ovaj film, o tome je, ako ništa drugo, nedostojno govoriti”, rekao je.
To je sigurno zato što ste ga prošle godine izviždali u jasenovcu i tako ga preodgojili jer je bio neposlušan i ustaša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by provocator Fri 22 Apr - 12:15

Eto, vrijedilo je. ;)

_________________
Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Ero Fri 22 Apr - 14:37

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Ero wrote:
pizzon wrote:mi smo to mogli, da odbijemo pozive, tokom  91,
sto i jesmo, posle nas niko nije ni pozivao,
da mitingujemo i glasamo za opozciju.
I na kraju ste odabrali one koji su vas upropastili...Da su samo vas, ni po jada.

Tuđman je bio mirotvorac?
Ratnik, vrhovni zapovjednik...Da ste imali takvog imali bi granicu u zaleđu Trsta, a ovako...jbga.... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ču'li njih, skandal...:) - Page 5 Empty Re: Ču'li njih, skandal...:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum