ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by dijagram 20/4/2016, 10:11

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:Ministar je u pravu,Hrvatsku sam stvorio ja.
. B-)


Pa dobar posao :)
Naravno, a mogu vama dječurliji pričati priče kako je to bilo,kako sam se osjećao, kakvi su nam i tko bili protivnici,kako su nas i koliko mrzili,kako nazivali itd itd.
Ovo pozivanje na ustavnu preambulu je bezvezarija, služi tek iskompleksiranim komunjarama kojima se naravno ušlepaju  Srbi te u sinergiji kao i obično nastupaju protuhrvatski.
Najjadnije je povlačenje paralele izmedju ustaskog režima i današnje naše Hrvatske.
To rade najgori mrzitelji i frustrirani jadnici.
Tako su nas nazivali upravo slobini komunistički jna oficiri kao i razni četnici bilo koje frakcije.
Danas su to naši vrli"antifašisti"
Mislim, tko im jebe mater,svima navedenima. B-)


Hrvatska je nastala u domovinskom ratu i to je vrlo dobro odrađeno.

Preambula je tu da navede korijene državnosti i da joj  povijesno utemeljenje ....
Da, i zato se svako malo podsjećamo na jedan povijesni period naveden u preambuli uz ostale i to baš onaj komunistički, totalitarni o kojem se nismo jasno iočitovali iako cijeli svijet odavno jest.
Ma još najmanji problem,koga boli kurac što se netko poziva na to da u svemu ne pljuca i ne traži danas ustaše po cijeloj Hrvatskoj .
Ustaša nije bilo u vrijeme domovinskog rata.
Bio je HOS, a i njima svaka čast.
Samo zlonamjerni danas pokušavaju detektirati ustaše i to jasno medju braniteljskom populacijom što se kao podrazumijeva.
Mislim, to se podrazumijevalo i Slobi,Adžiću,Kadijeviću,Šešelju, ali i nekim našim cvjećkama.
Zato im se samo matere nejabat,ma gdje bili. B-)


Pa taj dio u kojem se s jedne strane stalno potencira ili s druge strane problematizira zavnoh je dio uobičajene hrvatske ustaško-partizanske neuralgije.

Tuđman je hrvatsku stvorio na pomirbi i ona joj je u temelju. Ovi koji je cimaju i s jedne i s druge strane razvaljuju vlastiti kuću...
Gore sam objasnio a već si zaboravio. Nije ju stvorio Tudjman nego ja:)
Bez mene bi on stvorio kurac kao i bilo tko drugi.
Naravno, nisam bio sam, nas nekoliko tisuća posebnih bilo je ključno.
To bi trebalo biti jasno.
Zavnoh? Koga briga za jebeni Zavnoh, taj režim valja jasno osuditi, iznijeti na vidjelo sve povijesne činjenice i ljudima konačno predstaviti istinu o tom totalitarnom režimu.
Naravno, i sve zločone svih vojski istražiti.
Kmečanje o ustašama, o tome ništa ne kažeš?
No tko je ustaša, ja, ovaj mujo od ministra?
Nije nitko,hvala Bogu i ne treba biti,koji će nam kurac,nije ih bilo ni u domovinskom ratu ,a kamoli danas.

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:11

A kaj je bilo prije 1990?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Regoč 20/4/2016, 10:13

Na žalost, oni koji bi trebali biti na margini, sjede usred državne politike.

_________________
Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Regoč 20/4/2016, 10:15

Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?
666 999

_________________
Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by dzango 20/4/2016, 10:15

Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?
Ništa. Nije bilo istorije,

_________________
Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by epikur37 20/4/2016, 10:15

Regoč wrote:ZAVNOH se spominje kao dio kontinuiteta državnosti, ne kao ideologijsko određenje. Ili iz srednjovjekovnoga hrvatskoga kraljevstva možemo zaključiti da je kršćanstvo službena državna vjera?

Pa i treba se tako spominjati kao kontinuitet državnosti. a antifašizam i nije ideologija
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by epikur37 20/4/2016, 10:16

Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?

pa evo po nekim nije bilo ništa :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:16

dzango wrote:
Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?
Ništa. Nije bilo istorije,

Izvrsno, to znači da ja imam nepunih 26 godina. Nije svako zlo za zlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Regoč 20/4/2016, 10:20

epikur37 wrote:
Regoč wrote:ZAVNOH se spominje kao dio kontinuiteta državnosti, ne kao ideologijsko određenje. Ili iz srednjovjekovnoga hrvatskoga kraljevstva možemo zaključiti da je kršćanstvo službena državna vjera?

Pa i treba se tako spominjati kao kontinuitet državnosti. a antifašizam i nije ideologija
ZAVNOH da, ali ne antifašizam kao državna ideologija.

_________________
Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by dzango 20/4/2016, 10:22

Eva wrote:
dzango wrote:
Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?
Ništa. Nije bilo istorije,

Izvrsno, to znači da ja imam nepunih 26 godina. Nije svako zlo za zlo.
Poturice tako stalno. Pređu na nešto novo i zaborave ono pre kao da ga nije bilo.

_________________
Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:26

dijagram wrote:Ministar je u pravu,Hrvatsku sam stvorio ja.
Kome smeta nek laje na mesec. B-)
:tu :tu :cro :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:28

dzango wrote:
Eva wrote:
dzango wrote:
Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?
Ništa. Nije bilo istorije,

Izvrsno, to znači da ja imam nepunih 26 godina. Nije svako zlo za zlo.
Poturice tako stalno. Pređu na nešto novo i zaborave ono pre kao da ga nije bilo.

Pamtim samo sretne dane....bome ih kod Hasančeta malo ima jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by vuksadinare 20/4/2016, 10:29

Mi govorimo o temeljima doista prave hrvatske drzavnosti...ono prije 1990 je bilo...'suti os nas u nevolju strpat'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by vuksadinare 20/4/2016, 10:31

Eva wrote:
dzango wrote:
Eva wrote:
dzango wrote:
Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?
Ništa. Nije bilo istorije,

Izvrsno, to znači da ja imam nepunih 26 godina. Nije svako zlo za zlo.
Poturice tako stalno. Pređu na nešto novo i zaborave ono pre kao da ga nije bilo.

Pamtim samo sretne dane....bome ih kod Hasančeta malo ima jocolor
i ja pamtim....roditelji slali gastarbajterske pare..a djeca socijalizma me zicala 'pliz das meni malo..'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:35

vuksadinare wrote:Mi govorimo o temeljima doista prave hrvatske drzavnosti...ono prije 1990 je bilo...'suti os nas u nevolju strpat'

Čudno, a meni uvijek isto. Odlično i onda i sada. Iako je u Jugi bilo manje seljakluka, bar u ZG :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:36

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:Ministar je u pravu,Hrvatsku sam stvorio ja.
. B-)


Pa dobar posao :)
Naravno, a mogu vama dječurliji pričati priče kako je to bilo,kako sam se osjećao, kakvi su nam i tko bili protivnici,kako su nas i koliko mrzili,kako nazivali itd itd.
Ovo pozivanje na ustavnu preambulu je bezvezarija, služi tek iskompleksiranim komunjarama kojima se naravno ušlepaju  Srbi te u sinergiji kao i obično nastupaju protuhrvatski.
Najjadnije je povlačenje paralele izmedju ustaskog režima i današnje naše Hrvatske.
To rade najgori mrzitelji i frustrirani jadnici.
Tako su nas nazivali upravo slobini komunistički jna oficiri kao i razni četnici bilo koje frakcije.
Danas su to naši vrli"antifašisti"
Mislim, tko im jebe mater,svima navedenima. B-)


Hrvatska je nastala u domovinskom ratu i to je vrlo dobro odrađeno.

Preambula je tu da navede korijene državnosti i da joj  povijesno utemeljenje ....
Da, i zato se svako malo podsjećamo na jedan povijesni period naveden u preambuli uz ostale i to baš onaj komunistički, totalitarni o kojem se nismo jasno iočitovali iako cijeli svijet odavno jest.
Ma još najmanji problem,koga boli kurac što se netko poziva na to da u svemu ne pljuca i ne traži danas ustaše po cijeloj Hrvatskoj .
Ustaša nije bilo u vrijeme domovinskog rata.
Bio je HOS, a i njima svaka čast.
Samo zlonamjerni danas pokušavaju detektirati ustaše i to jasno medju braniteljskom populacijom što se kao podrazumijeva.
Mislim, to se podrazumijevalo i Slobi,Adžiću,Kadijeviću,Šešelju, ali i nekim našim cvjećkama.
Zato im se samo matere nejabat,ma gdje bili. B-)


Pa taj dio u kojem se s jedne strane stalno potencira ili s druge strane problematizira zavnoh je dio uobičajene hrvatske ustaško-partizanske neuralgije.

Tuđman je hrvatsku stvorio na pomirbi i ona joj je u temelju. Ovi koji je cimaju i s jedne i s druge strane razvaljuju vlastiti kuću...
De ne hebi, gdje ti vidiš ustaše u RH, cimaju po  RH samo jugostoka antifašistička u sinergiji( kako reče dijagram) sa čejenima svih frakcija a počelo je dolaskom onog smeća mesića i sječom generala, pljuvanjem po braniteljima...kada se uzvratio malo udarac i to ne od ustaša (takvi u RH ne postoje)  počelo je kmečanje koje ne prestaje. Pogledaj ewu koliko žući iznosi, provu,...a sa druge strane đžanga, pizdona....pa ti čim otvore usta iz njih izađe neka pljuvačka i rakac po RH ili Hrvatima ili braniteljima ili predsjednici ili vlasti ili Isusu ili katolicima ili Alojziju Stepincu..uopće mi nije jasno kako se sami sebi ne gade
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Stanojko 20/4/2016, 10:37

epikur37 wrote:
Eva wrote:A kaj je bilo prije 1990?

pa evo po nekim nije bilo ništa :D
Pa i nije...

Cudo jedno. "Narod" koji ceo milenijum nije uspeo da sklepa ni mesnu zajednicu... Po zakonu verovatnoce, u nekom trenutku bi barem slucajno nesto trebalo da se napravi sto lici na drzavu...ali ne. Fenomen. study

_________________
Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Guest 20/4/2016, 10:38

Ti isto ideš u Gazu, Tre...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by vuksadinare 20/4/2016, 10:42

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Mi govorimo o temeljima doista prave hrvatske drzavnosti...ono prije 1990 je bilo...'suti os nas u nevolju strpat'

Čudno, a meni uvijek isto. Odlično i onda i sada. Iako je u Jugi bilo manje seljakluka, bar u ZG :clown
meni je isto bilo ok....imal sam sve ko djevca doktora,partijaca,direktora,vojnih lica....dok su nas djeca radnika zicala malo milka cokolade...'pliz das meni malo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by vuksadinare 20/4/2016, 10:43

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Mi govorimo o temeljima doista prave hrvatske drzavnosti...ono prije 1990 je bilo...'suti os nas u nevolju strpat'

Čudno, a meni uvijek isto. Odlično i onda i sada. Iako je u Jugi bilo manje seljakluka, bar u ZG :clown
meni je isto bilo ok....imal sam sve ko djevca doktora,partijaca,direktora,vojnih lica....dok su nas djeca radnika zicala malo milka cokolade...'pliz das meni malo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by vuksadinare 20/4/2016, 10:43

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Mi govorimo o temeljima doista prave hrvatske drzavnosti...ono prije 1990 je bilo...'suti os nas u nevolju strpat'

Čudno, a meni uvijek isto. Odlično i onda i sada. Iako je u Jugi bilo manje seljakluka, bar u ZG :clown
meni je isto bilo ok....imal sam sve ko djevca doktora,partijaca,direktora,vojnih lica....dok su nas djeca radnika zicala malo milka cokolade...'pliz das meni malo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH, - Page 7 Empty Re: Hrvatska nije ni pravni ni nikakav sljednik NDH,

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum