ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 14:40

» Keleminec i A-HSP podnijeli tužbu protiv Tita pa završili u policiji

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Keleminec-pred-saborom

Keleminec i A-HSP podnijeli tužbu protiv Tita pa završili u policiji
Travanj 14, 2016 Izdvojeno, Premium sadržaj 5 Komentari

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Share-small





Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji PinExt
Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Print-button

inShare
AUTOHTONA Hrvatska stranka prava Dražena Keleminca ispred Hrvatskog sabora zastupnicima je dijelila letke u kojima pojašnjavaju zašto su podnijeli tužbu protivJosipa Broza Tita na zagrebačkom Općinskom sudu.
Tita su okvalificirali kao masovnog ubojicu nedužnih bez suda i presude. Od suda također traže da se osudi ideologija jugokomunista te da Republika Hrvatska zabrani javno okupljanje komunista i Jugoaslavena 25. svibnja u Kumrovcu.
”Kumrovcu se veliča Josip Broz Tito koji je uvršten među deset masovnih svjetskih ubojica”, tvrdi Keleminec.Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Ahsp-pred-saborom
”Hrvatske institucije koje su istraživale ratne zločine za i neposredno nakon 2. svjetskog rata evidentirale su do sada 1.517 lokacija na kojima se nalaze masovne i pojedinačne grobnice”, navedeno je u tužbi A-HSP-a.
Keleminec smatra da bi Milorad Pupovac, kao građanin Hrvatske, trebao osuditi oslobađajuću presudu haaškog suda Vojislavu Šešelju zbog svih žrtava koje su pale zbog “četnika Šešelja”.
Nakon što su se ispred zgrade Hrvatskog sabora pojavili s transparentima, Keleminec je završio na policiji u Gajevoj gdje su, kako kaže, vrlo neugodno primljeni.
”Kao da ovo nije hrvatska policija, nego srpska, primili su nas bez bez dobar dan, bez ičega. A zašto? Zato što smo Pupovcu na transparentu javno postavili pitanje o Šešelju”, kaže  Keleminec.
D. L. /Foto:F
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 14:43

U niti jednoj zemlji na svijetu ne postoji ovoliki broj prosvjednih skupova koliko u Hrvatskoj,a da stvar bude gora niti jedan prosvjed se ne organizira protiv nameta,skupoće,nezaposlenosti,lošeg ekonomskog stanja,privatizacije ili zagađenja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Guest Mon 18 Apr - 14:44

Malo su zadocnili Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji 1f600 Jao, teško HR s toliko budala u njoj. Kao da se na Boga bacala kamenjem pa da ju takvi krkani nastanjuju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Winter is coming Mon 18 Apr - 14:47

Jastrebe kolikoje po tebi,kad kazes da nisi revizionist u Jasenovcu ubijeno ljudi 700 000 ili kako je franjo tvrdio svega nesto vrlo malo par tisuca?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by dzango Mon 18 Apr - 14:47

Interesantno. Podneli tužbu protiv mrtvog čoveka. Koja gomila idiota.

_________________
Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 14:52

Winter is coming wrote:Jastrebe kolikoje po tebi,kad kazes da nisi revizionist u Jasenovcu ubijeno ljudi 700 000 ili kako je franjo tvrdio svega nesto vrlo malo par tisuca?
Nisam to proučavao.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Winter is coming Mon 18 Apr - 14:54

naravno da nisi a jesi isao u skolu i imao povijest?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 14:57

Winter is coming wrote:naravno da nisi a jesi isao u skolu i imao povijest?
Imao sam povijest i imao sam informatiku.

Ali vremena se mijenjaju.

Profa iz informatike tvrdio je te daleke i lijepe 1988. kako je vrh,plafon informatike nekakav priglupi program kojim se na ekranu monitora može napraviti zastava SAD,te da su ondašnje video igrice epohalno otkriće koje još dugo neće biti prevaziđeno.

Na povijesti smo učili neke darvinističke i evolucionističke gluposti i još koješta,što se kasnije pokazalo kao pogrešno.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Winter is coming Mon 18 Apr - 15:07

vidis kako sam te lako raskrinkao da si i ti revizionist cat no na stranu te teske teme.ta informatika je meni bila neshvatljiva a evo danas se sasvim solidno sluzim sa kompjuterima,onako amaterski,a tad sam na satu informatike povadio sve tipke i pomijesao ih,ionako im kompjuteri nisu vrijedili ni pet para

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 15:09

Winter is coming wrote:vidis kako sam te lako raskrinkao da si i ti revizionist cat no na stranu te teske teme.ta informatika je meni bila neshvatljiva a evo danas se sasvim solidno sluzim sa kompjuterima,onako amaterski,a tad sam na satu informatike povadio sve tipke i pomijesao ih,ionako im kompjuteri nisu vrijedili ni pet para
I meni isto tako. Imao sam Comodore 64 i na njemu samo igrao one besmislene i glupe igrice,te pisao sastave nogometnih timova.

Kompjuteri su me počeli zanimati tek pojavom interneta.

Da nije interneta nikad ne bih uzeo kompjuter.

I dan danas žalim za pisaćom mašinom.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Winter is coming Mon 18 Apr - 15:20

o internetu sam citao u jednoj knjizi osamdeset i neke,tad je to bilo u domenu naucne fantstike,nisam ni razumio o cemu se tu tacno radi,tip je opisivao mrezu kompjutera koji bi medjusobno mogli komunicirati putm satelita i razmjenjivati informacije munjevitom brzinom,ja reko pa mi smo tek nedavno dobili struju ovo nece nikad stici pirat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 15:24

Winter is coming wrote:o internetu sam citao u jednoj knjizi osamdeset i neke,tad je to bilo u domenu naucne fantstike,nisam ni razumio o cemu se tu tacno radi,tip je opisivao mrezu kompjutera koji bi medjusobno mogli komunicirati putm satelita i razmjenjivati informacije munjevitom brzinom,ja reko pa mi smo tek nedavno dobili struju ovo nece nikad stici pirat
Jedino mi je žao što sam od pojave interneta smanjio čitanje knjiga.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Guest Mon 18 Apr - 15:27

Kupi si e čitač
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by jastreb Mon 18 Apr - 15:27

Eva wrote:Kupi si e čitač
Ma nije to to.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Guest Mon 18 Apr - 15:32

Fali miris?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by IL Risorto Mon 18 Apr - 18:42

Winter is coming wrote:Jastrebe kolikoje po tebi,kad kazes da nisi revizionist u Jasenovcu ubijeno ljudi 700 000 ili kako je franjo tvrdio svega nesto vrlo malo par tisuca?
Nije 700 000,već 750 000.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by kaya Mon 18 Apr - 19:02

Pupovca su trebali javno postaviti pitanje o bratu cetniku..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Regoč Mon 18 Apr - 19:02

Winter is coming wrote:Jastrebe kolikoje po tebi,kad kazes da nisi revizionist u Jasenovcu ubijeno ljudi 700 000 ili kako je franjo tvrdio svega nesto vrlo malo par tisuca?
Franjo je procjenjivao na 40.000 dok se bavio tom tematikom šezdesetih, na osnovi popisah koji su tada napravljeni. Kasnije se došlo do 80.000 i to je postalo službeno baš za njegova vakta.

_________________
Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Regoč Mon 18 Apr - 19:04

Iknarov svjedok wrote:
Winter is coming wrote:Jastrebe kolikoje po tebi,kad kazes da nisi revizionist u Jasenovcu ubijeno ljudi 700 000 ili kako je franjo tvrdio svega nesto vrlo malo par tisuca?
Nije 700 000,već 750 000.
Ne, dva milijuna.

_________________
Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Regoč Mon 18 Apr - 19:04

kaja_333 wrote:Pupovca su trebali javno postaviti pitanje o bratu cetniku..
Ispravak, Kaća, braći četnicima.

_________________
Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji Empty Re: Pravaši tužili Tita,pa završili na policiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum