ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by RayMabus 15/4/2016, 22:06

Pa šta fali oslobađanju Konstanitopoija ?

Baš dobra ideja.

  Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 1f600

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by abraham 15/4/2016, 22:11

Nista ne fali. Ono par njukova i naselit ruse poslije tamo. Blagi Boze sto sve covjke ovdje nece procitati. Ozbiljni naliticari i visoko obrazovani roditelji neke djece koja bi trebala sutra voditi zemlju. Odo se ranit.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by abraham 15/4/2016, 22:13


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by RayMabus 15/4/2016, 22:24

abraham wrote:Nista ne fali. Ono par njukova i naselit ruse poslije tamo. Blagi Boze sto sve covjke ovdje nece procitati. Ozbiljni naliticari i visoko obrazovani roditelji neke djece koja bi trebala sutra voditi zemlju. Odo se ranit.
Ma sprdamo se. lol!

Dobro ovo šta sam rekao vezano uz ovih odnosa do prije ove priče o Konstantopliju to je ozbiljna analiza .....a ove neke stvari di vidiš da je malo neka nerealna priča to ti je bar kod mene u relal lifeu : samo sprdačina.

Tehnički ti ja mogu napravit brzu šemu za osvajanje evropskog dijela onog tjesnaca na kojem leži Istanbul al u suštini ćemu to ?

NIje baš po ženevskoj konvenkciji al je učinkovito.

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Y352310176338919

A i nije baš da je riječ o nekoj velikoj količini niti tako šta ....ja to malo al tamo gdje treba da napravi stampedo stanovništva na drugu obalu.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by RayMabus 15/4/2016, 22:31

Sve su ti moje vojne analize strahovito brze , učinkovite i precizne.

Obrati pažnju tko ima kemijsko oružje u EU ....Francuska ....i Britanija ....al Francuska je bitnija u ovoj priči.

Ova šema ti je moguća ako Turska napadne EU .....Grčku i Bugarsku kopnenim putem ......ne znači da će to biti odgovor al je tehnički MOGUĆ.

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 220px-Chemical_Weapons_Convention_2007.svg
States parties to the Chemical Weapons Convention. The light colored territories are those states that have declared that they have stockpiles of chemical weapons or that it is known that they do have production facilities for chemical weapons.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chemical_weapon
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by RayMabus 15/4/2016, 22:40

Mi nemamo kemijsko oružje , štaviše potpisnica smo toga da ne želimo to koristit i bla bla bla i ok a niti uopće imamo neke vojne planove vezane za Istanbul .....no Francuzi i Turci se praktički natjeću koja će od tih dviju zemalja dominirati Mediteranom .....tako da .....Turci i da nešto nabave Francuzi su fizički daleko a obratno i nije baš tj Francuzima je Istanbul na dometu.

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Marmara1


U svakom slućaju sama mogućnost da ovo mogu ( a ovi drugi baš i ne mogu ) i davanje na znanje to drugoj strani već je u osnovi neka vrst pobjede u sukobu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a  - Page 2 Empty Re: Poljska: Rusija je veća prijetnja od ISIL-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum