ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by epikur37 15/4/2016, 17:39

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...kazu da je memorandum 2 izmisljotina...he,he....on je itekako u procesu...i memorandum 1 poceo je prvo sa jasenovcem
Da i sad će nas Srbi opet napasti,pa ćemo ih poraziti,a onda će Srbi napisati i Memorandum 3,pa će nas opet napasti,pa ćemo ih opet pobijediti,pa onda će Hrvati napisati Memorandum b,pa će napasti Republiku Srpsku,pa će ih Srbi poraziti i...

i onda će oni opet početi a hrvati će opet braniti pa će srbi opet jer hrvati nisu dali pa će onda hrvati njima a srbi će tek onda...e neš pa će srbi ....:D


fatalna privrženost i opsesija...hrvati i srbi, prst i nokat

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Guest 15/4/2016, 17:39

vuksadinare wrote:
Evidence wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:Pretpostavljam da je hitler mrzio zidove zbog ovakvih poput ovog krampusa. To zbilja samo mama moze simpatizirati. Kad ne das lovu vrište - ustaše ..:)

Vidim da saosećaš sa Hitlerom i da ga razumeš.
Her gaping vagina became wet with empathy.
ti se dobro razumijes sa cedom antifasistom...ah pa da zajednicka borba...
A ti i antropolog si nekak pašete skupa... study
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Clone Stormtrooper 15/4/2016, 17:43

moja sucut ubijenim zidovima u Jasenovcu ali sto se tice srba slabo je odradjen posao
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Guest 15/4/2016, 17:47

epikur37 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...kazu da je memorandum 2 izmisljotina...he,he....on je itekako u procesu...i memorandum 1 poceo je prvo sa jasenovcem
Da i sad će nas Srbi opet napasti,pa ćemo ih poraziti,a onda će Srbi napisati i Memorandum 3,pa će nas opet napasti,pa ćemo ih opet pobijediti,pa onda će Hrvati napisati Memorandum b,pa će napasti Republiku Srpsku,pa će ih Srbi poraziti i...

i onda će oni opet početi a hrvati će opet braniti pa će srbi opet jer hrvati nisu dali pa će onda hrvati njima a srbi će tek onda...e neš pa će srbi ....:D


fatalna privrženost i opsesija...hrvati i srbi, prst i nokat
Ajde vas dvojica ne serite. Glavni cilj memoranduma 2 je vratiti ono što su izgubili u ratu i izokrenuti istinu a to se upravo događa. Sva sreća da vas dvojica sljepacva nikada državu nećete voditi jer bi to bila nacionalna katastrofa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by marcus-t 15/4/2016, 17:49

dzango wrote:
kaja_333 wrote:Znaci danas neprijatelji, peta kolona i štovatelji komunističkog režima. Ajde neka, to medijski treba potpuno ignorirati. Neka privlače pažnju na drugi način. I love za njih svejedno nema, ni da se sami zarobe tamo i samostreljaju.
Američka ambasada su komunisti a udbaš Karamarko i ostala bratija iz partije Brozovog generala nisu?
Štaš, to ti je desničarski mentalitet. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Guest 15/4/2016, 17:51

Clone Stormtrooper wrote:moja sucut ubijenim zidovima u Jasenovcu ali sto se tice srba slabo je odradjen posao
Slabo je i s tobom odrađen, sjeme završilo na krivom mjestu jbg...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by jastreb 15/4/2016, 17:51

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...kazu da je memorandum 2 izmisljotina...he,he....on je itekako u procesu...i memorandum 1 poceo je prvo sa jasenovcem
Da i sad će nas Srbi opet napasti,pa ćemo ih poraziti,a onda će Srbi napisati i Memorandum 3,pa će nas opet napasti,pa ćemo ih opet pobijediti,pa onda će Hrvati napisati Memorandum b,pa će napasti Republiku Srpsku,pa će ih Srbi poraziti i...

i onda će oni opet početi a hrvati će opet braniti pa će srbi opet jer hrvati nisu dali pa će onda hrvati njima a srbi će tek onda...e neš pa će srbi ....:D


fatalna privrženost i opsesija...hrvati i srbi, prst i nokat
Ajde vas dvojica ne serite. Glavni cilj memoranduma 2 je vratiti ono što su izgubili u ratu i izokrenuti istinu a to se upravo događa. Sva sreća da vas dvojica sljepacva nikada državu nećete voditi jer bi to bila nacionalna katastrofa.
Pa ako malo bolje pogledamo,Srbi su izgubili Kosovo,ali to se nas ne tiče.

Dobili su glede BIH Rep.Srpsku i tu smo mi gubitnici,a ne oni.


Krajina je za njih završena priča,jer ni 1991. nisu mogli skupiti ni dvije divizije od Srbijanaca,a kamo li bi netko danas iz Kraljeva ili Bajine Bašte išao na tamo nekakav Obrovac ili na Krčić.

Dakle zbog Srba mogu biti zabrinuti samo Murići i Keljmendi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Winter is coming 15/4/2016, 17:54

sta je sve ovo nego ruganje,prvo se pokusava minimizirati broj zrtava i slicne gluposti,pa se onda napravi neki cirkus da se svijetu i medjunarodnoj zajednici zamazu oci kako je hr anti fasisticka drzava,bas se treba iz petnih zila potruditi da se prikaze takva slika

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Guest 15/4/2016, 17:58

jastreb wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...kazu da je memorandum 2 izmisljotina...he,he....on je itekako u procesu...i memorandum 1 poceo je prvo sa jasenovcem
Da i sad će nas Srbi opet napasti,pa ćemo ih poraziti,a onda će Srbi napisati i Memorandum 3,pa će nas opet napasti,pa ćemo ih opet pobijediti,pa onda će Hrvati napisati Memorandum b,pa će napasti Republiku Srpsku,pa će ih Srbi poraziti i...

i onda će oni opet početi a hrvati će opet braniti pa će srbi opet jer hrvati nisu dali pa će onda hrvati njima a srbi će tek onda...e neš pa će srbi ....:D


fatalna privrženost i opsesija...hrvati i srbi, prst i nokat
Ajde vas dvojica ne serite. Glavni cilj memoranduma 2 je vratiti ono što su izgubili u ratu i izokrenuti istinu a to se upravo događa. Sva sreća da vas dvojica sljepacva nikada državu nećete voditi jer bi to bila nacionalna katastrofa.
Pa ako malo bolje pogledamo,Srbi su izgubili Kosovo,ali to se nas ne tiče.

Dobili su glede BIH Rep.Srpsku i tu smo mi gubitnici,a ne oni.


Krajina je za njih završena priča,jer ni 1991. nisu mogli skupiti ni dvije divizije od Srbijanaca,a kamo li bi netko danas iz Kraljeva ili Bajine Bašte išao na tamo nekakav Obrovac ili na Krčić.

Dakle zbog Srba mogu biti zabrinuti samo Murići i Keljmendi.
Izokretanje činjenica, pogledaj što danas pišu ovdje a tako uglavnom svi i misle(sjeti se što sam pisao o posijanom velikosrpskom sjemenju) da smo mi krivi za rat devedesetih, da smo mi rasturili jugu, da su naši generali zločinci a ne njihovi koji su gazili po civilima, da smo mi napravili genocid i protjerali srbe iako je istina sasvim suprotna, vučić mirovnjak iako je notorni velikosrpski četnik a Zlatko H. je ustaša iako je imao samo legalnu kapu HOSa na glavi, ranjenici na ovčari to nisu bili a tamo su samo oni koji su se sakrivali u bolnici...nije mi jasno da možete biti toliki sljepci da to ne vidite a čak i tebe blento zovu ustašom i misliš li da bi bio pošteđen da te se dočepaju u nekom ratu jer pišeš uvijek za njih i ideš im niz dlaku? Udavili bi te kao i epkura ili mene u čaši vode samo da im se pruži prilika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by jastreb 15/4/2016, 18:02

Ne. Bio sam u puno srpskih mjesta u Hrvatskoj i BIH sad poslije rata i nikad nikakvih problema.

Međutim da sam išao u Maoču,tu bi bilo belaja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Guest 15/4/2016, 18:05

jastreb wrote:Ne. Bio sam u puno srpskih mjesta u Hrvatskoj i BIH sad poslije rata i nikad nikakvih problema.

Međutim da sam išao u Maoču,tu bi bilo belaja.
Rekao sam u ratu a ne u miru. Koliko te srba danas ovdje nazvalo ustašom ajde priznaj? A ako si ti ustaša što sam onda ja i svi desno okrenuti?
A vi nas zovete ustašama i tako samo tjerate vodu na mlin onom smeću pupovcu i ostaloj velkosrpskoj politici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by jastreb 15/4/2016, 18:14

tre911 wrote:
jastreb wrote:Ne. Bio sam u puno srpskih mjesta u Hrvatskoj i BIH sad poslije rata i nikad nikakvih problema.

Međutim da sam išao u Maoču,tu bi bilo belaja.
Rekao sam u ratu a ne u miru. Koliko te srba danas ovdje nazvalo ustašom ajde priznaj? 
Ne znam,bogami?

Obično me ustašom nazivlje onaj maniti Banijac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Winter is coming 15/4/2016, 18:18

pa moram kad glumis da nisi revizionist a jesi

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by kaya 15/4/2016, 18:21

Winter is coming wrote:pa moram kad glumis da nisi revizionist a jesi
Aj ti bar ne glumiš da si cetnik. Zbog takvih je i nastao Jasenovac , na žalost s njima su otišli neki koji luka nisu mirisali ni rezali.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by epikur37 15/4/2016, 18:30

tre911 wrote:
jastreb wrote:Ne. Bio sam u puno srpskih mjesta u Hrvatskoj i BIH sad poslije rata i nikad nikakvih problema.

Međutim da sam išao u Maoču,tu bi bilo belaja.
Rekao sam u ratu a ne u miru. Koliko te srba danas ovdje nazvalo ustašom ajde priznaj? A ako si ti ustaša što sam onda ja i svi desno okrenuti?
A vi nas zovete ustašama i tako samo tjerate vodu na mlin onom smeću pupovcu i ostaloj velkosrpskoj politici.

To je folklor. Ja sam prije više godina kratko  predavao u jednoj školi u Brčkom, par godina nakon rata čim se uspostavio distrikt. Ćaća od jednog učenika, srbin, je digao bunu:  da neće njegovog sina učiti ustaša.

Malo se primirio, živac neki....poslije godinu dana me ispoštovao i čak zvao na slavu.

Inače pola pola su kolege bošnjaci i srbi bili tamo a mene izabrali za predsjednika županijskog vijeća i uredno sam sastanke i zapisnike vodio na književnom hrvatskom. malo su se vrpoljili ali imali su to ispoštovati :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Winter is coming 15/4/2016, 18:33

to kad vam velidemo da ste ustaše to je više iz milja,i vi nas zovete čejenima iz milja

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by epikur37 15/4/2016, 18:34

Winter is coming wrote:to kad vam velidemo da ste ustaše to je više iz milja,i vi nas zovete čejenima iz milja

a ono more bit iz milja al bome i ne mora.....

upoznao sam jednog srbina koji je utekao iz hrvatske...on me nije zvao od milja...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Winter is coming 15/4/2016, 18:41

ajde sad pocni sa lovackim pricama

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by epikur37 15/4/2016, 18:45

Winter is coming wrote:ajde sad pocni sa lovackim pricama

a dobro imaš ljude koji su previše osobno pogođeni prošlim ratom pa onda tako i reagiraju....nekom hrvatu kojem su vaši pobili familiju čejen nije od milja nego bi vas udavio kao i obrnuto


kaj znam ali inače u općoj komunikaciji to prolazi kao poštapalica i cimanje...

premda osobno nijednog srbina nikad  nisam zvao četnik čisto onako i iz zezancije...a nit volim da me zovu ujko i slično
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Winter is coming 15/4/2016, 18:51

sta da im radim,nisam ja kriv za taj kurcevi rat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by vuksadinare 15/4/2016, 19:08

Pa ko normalan i koji logicno razmislja te zna povijest naroda i odnosa na ovim prostorima ocekivao da ce se srbi pomirit gubitkom rata ili ga priznati...taj je ili lud ili neka naivcina i neznalica...danas na celu srbije imate dvojku ili trojku ukljucujuci dacica koji su aktivno sudjelovali u ratu devedesete..a vucic i nikolic i aktivno vojno...nikolic u ist.slavoniji kao zapovjednik seseljevih belih orlova i vucic kao snajperist beli orao oko sarajeva...dacic je bio u uskom krugu slobinih suradnika..i od takvih ocekivat da ce priznat poraz odnosno i njihov osobni poraz...onda ko im vjeruje nije normalan...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva - Page 2 Empty Re: Počele komemoracije u Jasenovcu, danas prva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum