ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2016, 22:49

aben wrote:moji iz strolije mi govoru kako su filipinke nojbolje, samo se čekaju udati, apsolutno su privržene, podčinjene, mlode i zgodne.

ljudi dočekaju 55-60 godin, ostavu žene i omoh uvezu jednu..jedino ča zahtjevaju je državljanstvo.
Abende, tako sam nekako i mislila :)

A, što je s carinom? Ne bi li bilo jeftinije uvesti kakvu Ukrajinku? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2016, 22:53

ključ u bravi wrote:
aben wrote:moji iz strolije mi govoru kako su filipinke nojbolje, samo se čekaju udati, apsolutno su privržene, podčinjene, mlode i zgodne.

ljudi dočekaju 55-60 godin, ostavu žene i omoh uvezu jednu..jedino ča zahtjevaju je državljanstvo.
Abende, tako sam nekako i mislila :)

A, što je s carinom? Ne bi li bilo jeftinije uvesti kakvu Ukrajinku? :)
pa, interesne skupine, u ovon slučaju neudane hrvatice ka ti, rado bi uvele kvote i carine na uvoz zahvalnih supruga ali mi smo turistička zemlja i teško je kontrolirati oće li se neko oženiti ili zatrudniti za vrime trajanja turističke vize

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/5/2016, 22:53

ključ u bravi wrote:Ja ne trpim autoritete bez pokrića :)
Za mene autoritet ne znači pozicija, materijalna vrijednost, političko, intelektualno, vjersko i ino usmjerenje. Za mene je autoritet osoba koja nosi puno ožiljaka života i progovara mudrošću ožiljaka. 
Ako išta mrzim, to je samouvjerenost bez pokrića. Pokušaj omalovažavanja bilo koga kroz bilo što i na bilo koji način. Čim osjetim takvo što - poludim. 
Mrzim jednostrane zaključke u svrhu uzdizanja svoje osobnosti. No, i to razumijem :)

nismo uopće spominjali autoritet, već ideala i idole, ono što ti diže pogled.. i podiže te sveukupno a da i ne primjetiš..

zapravo sam skroz dobar prema svima, a tebi posebno, iako imam jako zlu stranu, ali dobro, stigao je aben, idem čitati dalje, ko Maltese svoju Utopiu, nikad kraju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2016, 22:57

popi sun dvi čaše vina i jedva naoči gljedun,
drži je kic ti večeraska, jo je ne morin dati ča joj tribo:(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/5/2016, 23:00

gaah
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2016, 23:04

aben wrote:
ključ u bravi wrote:
aben wrote:moji iz strolije mi govoru kako su filipinke nojbolje, samo se čekaju udati, apsolutno su privržene, podčinjene, mlode i zgodne.

ljudi dočekaju 55-60 godin, ostavu žene i omoh uvezu jednu..jedino ča zahtjevaju je državljanstvo.
Abende, tako sam nekako i mislila :)

A, što je s carinom? Ne bi li bilo jeftinije uvesti kakvu Ukrajinku? :)
pa, interesne skupine, u ovon slučaju neudane hrvatice ka ti, rado bi uvele kvote i carine na uvoz zahvalnih supruga ali mi smo turistička zemlja i teško je kontrolirati oće li se neko oženiti ili zatrudniti za vrime trajanja turističke vize
No, isto tako unatoč raznim nametnutim kvotama i carinama, postoji nešto što je jače od toga, a to je prsten na ruci :) Tako da sam i ja svijesna da o tome samo trabunjaš :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2016, 23:07

kic wrote:
ključ u bravi wrote:Ja ne trpim autoritete bez pokrića :)
Za mene autoritet ne znači pozicija, materijalna vrijednost, političko, intelektualno, vjersko i ino usmjerenje. Za mene je autoritet osoba koja nosi puno ožiljaka života i progovara mudrošću ožiljaka. 
Ako išta mrzim, to je samouvjerenost bez pokrića. Pokušaj omalovažavanja bilo koga kroz bilo što i na bilo koji način. Čim osjetim takvo što - poludim. 
Mrzim jednostrane zaključke u svrhu uzdizanja svoje osobnosti. No, i to razumijem :)

nismo uopće spominjali autoritet, već ideala i idole, ono što ti diže pogled.. i podiže te sveukupno a da i ne primjetiš..

zapravo sam skroz dobar prema svima, a tebi posebno, iako imam jako zlu stranu, ali dobro, stigao je aben, idem čitati dalje, ko Maltese svoju Utopiu, nikad kraju..
Rekla sam da nemam idole, a ti si sam donio svoje neke zaključke....Ono što si rekao je da sam sama sebe pobila dva puta, što meni nije bilo nikako jasno.
Hvala na dobroti, biti će uzvraćena višestruko :)
Aben, Abend....dvije čaše vina i više nije svoj....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2016, 23:10

aben wrote:popi sun dvi čaše vina i jedva naoči gljedun,
drži je kic ti večeraska, jo je ne morin dati ča joj tribo:(
A, ka da si i imo što?!

Bože, prosvijetli pamet ovoj muškadiji, podari im milosti kada zakucaju na tvoja vrata, Pandorina vrata. A, nek ide svakom najbolje po zasluzi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/5/2016, 23:14

u vezi kontradikcije je bila zeza, ali da mi je cilj uvreda, well jednom pravom rečenicom bih te izgleda ubio..

moram priznati da mi malo fali alkohol, sad kad bi zasjeo s društvom, morao bih se strugglati sa sobom da ne popijem, a nisam već dugo ni kap.. abene abene, sad nam ti spuštaš iq teme..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2016, 23:43

kic wrote:u vezi kontradikcije je bila zeza, ali da mi je cilj uvreda, well jednom pravom rečenicom bih te izgleda ubio..

moram priznati da mi malo fali alkohol, sad kad bi zasjeo s društvom, morao bih se strugglati sa sobom da ne popijem, a nisam već dugo ni kap.. abene abene, sad nam ti spuštaš iq teme..
Pa bi, barem to nije teško :)

Moj Denkverbot:

"Poželjela sam izbrisati account zbog osjećaja srama, neugode, spram iskazane dobrohotnosti i reakcije na istu. No, pojavilo se pitanje: zašto negirati nešto što bi trebao biti praktičan, realan primjer mišljenja. Zašto se povući umotan u osjećaje koji guše inat razuma?! Toliko pitanja postavljenih spram sebe, pa čak i sumnje u vlastitu osobnost. A, sve sazdano u jednu jedinu rečenicu ili riječi: drži je!
Zašto dozvoliti osobama, filozofijama, stavovima raznim, veleumnim, da jednom rječju ili dvije, pokvare sve ono lijepo iz toga?! Osobe razne su te, koje kvare lijepu zamisao, proistekle od pojedinca, razvijana dalje od skupine. Ali, ono što me fascinira, je da riječ jedne jedine osobe, može utjecati na daljnja promišljanja o istome. 
Zaključak o istome: 
 pišam se na sve filozofije, moderne doskočice, veleumne stratege, PR menađere, i ine. Društveno prihvatljivo ponašanje, socijalna osjetljivost, odgovorno poslovno  gospodarstvo. Sv ostalo su sranja, umotana pod raznim imenima, ali sreća pa i rolu istrošenog papira može progutati kanalizacija."

S poštovanjem,

JA :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/5/2016, 23:50

uzimaš previše stvari k srcu, to je znak dobrote, i naravno da znanje i skupljanje istog ne usrećuje, to nitko ne tvrdi..

mislim da je lakše napraviti neki vanjski lom tj bijeg, nego prelomiti u sebi i stati na tren i pitati se: zašto imam tu energiju u sebi da me to i to vrijeđa ili me posramljuje, gdje je locirana u mom tijelu, je li statična, giba li se, odmaknut se od same priče, i vidjeti, da sve dolazi iznutra zapravo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2016, 23:58

kic wrote:uzimaš previše stvari k srcu, to je znak dobrote, i naravno da znanje i skupljanje istog ne usrećuje, to nitko ne tvrdi..

mislim da je lakše napraviti neki vanjski lom tj bijeg, nego prelomiti u sebi i stati na tren i pitati se: zašto imam tu energiju u sebi da me to i to vrijeđa ili me posramljuje, gdje je locirana u mom tijelu, je li statična, giba li se, odmaknut se od same priče, i vidjeti, da sve dolazi iznutra zapravo..
Dok god mi srce živo kuca, znak je da živim! :)

Zar ne? :)

Kao što sam i tebi napisala, jedina stvar koju mrzim, ali zbilja mrzim, je omalovažavanje drugih. Bez obzira na spol, političko, vjersko, spolno i drugo opredijeljenje. Mrzim to, jednostavno mrzim. 
Kada vidim da je netko malouman - ne raspravljam.
Kada vidim, da je netko bespomoćan - pomognem.
Kada vidim da je netko nešto....uvijek se potrudim...
..jer to je ono što mogu dati od sebe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 00:05

shvaćam ja u čemu je stvar, ja sam htio da vidiš tu baku u jednom drugom svijetlijem svijetlu jer ne vidiš idole kao nešto dobro, jer je po tvojim riječima ona ipak podigla duh u tebi i otključala tvoje čakre primijenjene mudrosti..

a ti si shvatila da sam te jedva dočekao u nekoj logičkoj grešci, no ja sam zapravo htio biti reflektor koji mijenja perspektivu ili dodaje značenje nečem što se već krije u tebi, a naravno da bi bilo bolje da to ne radim kad su tako osobne stvari u pitanju, pa se ispričavam, očito sam bio bezobrazan-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 7/5/2016, 00:18

kic wrote:shvaćam ja u čemu je stvar, ja sam htio da vidiš tu baku u jednom drugom svijetlijem svijetlu jer ne vidiš idole kao nešto dobro, jer je po tvojim riječima ona ipak podigla duh u tebi i otključala tvoje čakre primijenjene mudrosti..

a ti si shvatila da sam te jedva dočekao u nekoj logičkoj grešci, no ja sam zapravo htio biti reflektor koji mijenja perspektivu ili dodaje značenje nečem što se već krije u tebi, a naravno da bi bilo bolje da to ne radim kad su tako osobne stvari u pitanju, pa se ispričavam, očito sam bio bezobrazan-
Ja idole ne vidim jer ne znam što su. U smislu o kojem se govori za mene idoli ne postoje. 

Kako bi ti znao što se krije u meni kada ni sama ne znam?

Ma, nisi bezobrazan, nemoj tako misliti. Nitko ne zna pozadinu nikoga :) I samo iz tog razloga sam ti zamjerila donošenje zaključaka. :)
Zato ja nikoga nikoga ne osuđujem....Evo za nas Kic jedna pjesma koja mi je sada došla i svidjela mi se jako :) :

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 00:24

neću više bakćati tu temu nije bitno, ok pjesma-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 08:55

Time can't be measured in days the way money is measured in pesos and centavos, because all pesos are equal, while every day, perhaps every hour, is different.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 09:07

The poverty of yesterday was less squalid than the poverty we purchase with our industry today. Fortunes were smaller then as well..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 09:09

We all think that fate has dealt us a wretched sort of lot in life, and that others must be better. [...] I presume that in the heaven of the Blessèd there are those who believe that the advantages of that locale are much exaggerated by theologists, who have never been there themselves.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 09:16


  • Heaven and hell seem out of proportion to me: the actions of men do not deserve so much.

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 10:08

ne znam zaš su ovakvi fontovi, uglavnom, samo još jedan Borges za jutro, nešto u čemu se svi pomalo prepoznajemo:

Writing long books is a laborious and impoverishing act of foolishness: expanding in five hundred pages an idea that could be perfectly explained in a few minutes. A better procedure is to pretend that those books already exist and to offer a summary, a commentary.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2016, 10:16

kic wrote:jutro

da budem anegdotalan na tren, nekad kad mi je teška glava ujutru, kad mi je teško se dići i srediti se zamišljam da sam svemirski putnik koji je nakon skoka u hipersvemir stigao na svoje koordinate i sad treba izaći iz svoje kapsule, i onda provjeravam, uši rade na 50% snage, vid 30% ne pali svijetlo :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 44 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum