ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by Ero 12/4/2016, 21:15

jastreb wrote:
Također predviđam da će ove godine i Kumrovec oboriti rekord,a ja vam kažem da će u Srbu biti brojan auditorijum kakvog nije bilo još od doba komunističke vladavine.
Ne bih preporučio...

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by vuksadinare 12/4/2016, 21:22

epikur37 wrote:vucino dosta vise tvog srbovanja,nisam vidio čovjeka koji je toliko opsjednut jednim narodom, bokte ko šešelj hrvatima
ja opsjednut..jok baratam cinjenicama...ja sam realist...dva naroda u vjecnom konfliktu...jbg....seselj vec sad ima podrsku od 12% za izbore..pa ti zbroj koliko je to glasaca..a podrska raste...jbg....koje svjestan realnosti ne najebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by vuksadinare 12/4/2016, 21:27

B.t.w za epikura seselj po popularnosti sisa dodika u srpskoj a ovaj ga pozvao kao najrodjenijeg...a nekako mi se cini da seselj ne ferma herceg bosnu nego sve to vidi u velikoj srbiji bez herceg bosne i u mogucnosti bez hrvata u njoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by epikur37 12/4/2016, 21:33

vuksadinare wrote:B.t.w za epikura seselj po popularnosti sisa dodika u srpskoj a ovaj ga pozvao kao najrodjenijeg...a nekako mi se cini da seselj ne ferma herceg bosnu nego sve to vidi u velikoj srbiji bez herceg bosne i u mogucnosti bez hrvata u njoj

E zato ja odpočetka podržavam dodika, snsd i neovisnost srpske a neove radikaln ešešeljove bolesnike.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by vuksadinare 12/4/2016, 21:44

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:B.t.w za epikura seselj po popularnosti sisa dodika u srpskoj a ovaj ga pozvao kao najrodjenijeg...a nekako mi se cini da seselj ne ferma herceg bosnu nego sve to vidi u velikoj srbiji bez herceg bosne i u mogucnosti bez hrvata u njoj
e moj epikure..novi kralj ti je seki u srpskoj..a znas sto on misli o hrvatima..zato ga je dodik i pozvao u goste da mu se pokloni...ne bi me zacudilo da se seki kandidira za predsjednika srpske i dobije..koliko je lud..a di si onda epikure..kud ces

E zato ja odpočetka podržavam dodika, snsd i neovisnost srpske a neove radikaln ešešeljove bolesnike.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by danni1 12/4/2016, 23:32

Dabog da nika ne izađu iz Jasenovca.

_________________
Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac - Page 2 Empty Re: Nacionalno vijeće Srba u Hrvatskoj dolazi u Jasenovac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum