ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by debotoijusto 11/4/2016, 19:23

Austrijski šef diplomacije Sebastian Kurz izjavio je za Večernji da podržava što ranije otvaranje poglavlja 23 i 24 u pregovorima sa Srbijom, te da Hrvatska može svoje primjedbe davati nakon što se poglavlje otvori. Sličnu poruku poslala je i Mađarska,
- Nikome nećemo dopustiti da blokira Srbiju u EU integracijama. To nećemo dopustiti nijednoj instituciji EU te nijednoj državi - rekao je mađarski ministar vanjskih poslova Péter Szijjártó .
Idealna situacija bila bi da Hrvatska i Srbija riješe ove probleme bilateralnim razgovorima, što je također istaknuo Kurz.
http://www.24sata.hr/news/pritisak-na-hrvatsku-ma-ari-i-austrijanci-podrzavaju-srbiju-469120
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by marcellus 11/4/2016, 19:53

pa to je očekivano, pisao sam prije dva tjedna da hrvatska neće imati ni jednog saveznika u ovoj priči jer svi gledaju povuć srbiju što prije u eu protiv njezine volje

samo to ne znači da hr ne treba inzistirati nije ni grčku nitko podržao u blokadi makedonije pa je blokira 20 godina

_________________
hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by sitting_bull 11/4/2016, 20:06

u čemu je problem?

u tome što je glupi kovač nakon grljenja s mađarom pomislio kako su nam mađari i orban odjednom postali prijatelji???

dok se ne razriješi pitanje ina-mol neće biti s mađarske strane uzmaka, a niti poslije pogotovo ako hrvatska dobije obje arbitraže.

ovi jebivetri skupa s plavušom misle kako će orban odustati od mađarskih interesa jer su pljuvali po milanoviću!

na kraju će jandrković ispasti faca u usporedbi s njima...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by n_razbojnik 11/4/2016, 20:07

Pa ovdje samo Hrvatska radi na dobro Srba i Srbije...za vekovna neprijatelja baš smo u kurcu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by n_razbojnik 11/4/2016, 20:09

pizzon trenutno voli Kurca mnogo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by IL Risorto 11/4/2016, 20:14

U slučaju da se Srbija približi EU,onda Hrvatska treba iz dišpeta napustiti EUniju i prisnije se povezati s majčicom Rusijom koja će biti ogorčena na majčicu Srbiju zbog srbijanskog sjedenja jednom guzicom na dvije stolice.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by Ucka 11/4/2016, 20:24

Treba sada drzat cvrsto uzde.Ni pomac se od stavova.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by abraham 11/4/2016, 20:34

Izgleda da sam ja jedini kojem nije promaklo da se o bitnim problemima sa Srbijom uopce ne razgovara. O Vukovarskoj adi o Sarengradskoj adi i sl. O pokradenom kulturnom blagu. Sto s time???Bilateralno??? Jebi ga sa susjedima je valjda uvijek bilateralno. Ova sporenja (bilateralna) nisu se mogle desiti sa Finskom ili Islandom vec sa susjedima. Dakle najbolje je bianco potpisati sve sto treba. Do neke iduce prigode, tenkova, cvijeca, rata za mir i takovih pizdarija.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by Riplex 12/4/2016, 00:30

Da Mađari neće dopustit. Koga boli ona stvar šta bi Mađari

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by RayMabus 12/4/2016, 00:32

SVI SU ONI NE BITNI.

SRBIJA ULAZI U EU KAD I BIH A BIH ULAZI KAD NESTANE RS.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by provocator 12/4/2016, 05:27

a ne punopravni.
marcellus wrote:pa to je očekivano, pisao sam prije dva tjedna da hrvatska neće imati ni jednog saveznika u ovoj priči jer svi gledaju povuć srbiju što prije u eu protiv njezine volje

samo to ne znači da hr ne treba inzistirati nije ni grčku nitko podržao u blokadi makedonije pa je blokira 20 godina
U yebote led!
Ti si pred dva tjedna pisao kako Hrvatska neće imati niti jednog saveznika u ovoj priči? Nemreš vjerovati! A ja mislio da se svi budu potrgali držeći našu stranu.

Nego ja sam još prije godinu dana pitao kakve uopće koristi Hrvatska ima od ulaska u EU? Ti i dupli ante ste me uvjeravali kako itekako osjećate sve te silne prednosti našeg, kakti, punopravnog članstva. Koje su to? Koje su to institucije profunkcionirale? I još prije ulaska u EU tvrdio sam da ćemo biti u curcu.
Dakle ni sad po pitanju Srbije nitko nas ne yebe. Tko nas to podržava u blokadi? Koga uopće boli curac za nas i naše mišljenje?

_________________
hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by epikur37 12/4/2016, 06:38

Hrvatska ima Ameriku i nitko joj više ne treba, saće ameri podržati hrvatsku...saće john nazvat telefonom
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by abraham 12/4/2016, 06:42

Najbolje je, daj amo sve te papire i jos par potpuno praznih da potpisemo.Ljudi smo nismo Sr..., stoka.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by abraham 12/4/2016, 06:44

Do sada je, bez pritisaka, od strane Srbije dobijen popis bolesnika vukovarske bolnice iz 89-te godine. Dakle bilateralni odnosi su super. Stvarno ne vidim razloga za ne vjerovati. DA vratili su i par konja jer nisu imali cime da ih hrane. Humano.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by vuksadinare 12/4/2016, 07:29

abraham wrote:Do sada je, bez pritisaka, od strane Srbije dobijen popis bolesnika vukovarske bolnice iz 89-te godine. Dakle bilateralni odnosi su super. Stvarno ne vidim razloga za ne vjerovati. DA vratili su i par konja jer nisu imali cime da ih hrane. Humano.
a sto bi mi vise htjeli..mozda priznanje logora,popis masovnih grobnica,mozda izrucenje zlocinaca...a da ne bi mi mozda i ratnu odstetu...kus more mi smo srbadija sokca mozemo samo da gazimo,palimo i veliku srbiju da stvaramo...ce da jos logora more da otvorimo...zato sokci kus i cut more...dat cemo vam fotografije nelegalno sagradjenih vikendica na moru iz 1968 i to smo vam puno dali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by RayMabus 12/4/2016, 07:30

Srbiju skupa sa BiH treba odjebati.

Srbija ne može ući u EU prije BIH a BIH ne može uć dok tamo postoji RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by vuksadinare 12/4/2016, 07:33

Mi se moramo ovako postaviti ili mi ili srbija u eu..mi ne mozemo vise biti ni u kakvoj zajednici..a eu puno vise gubi izlaskom hrvatske iz eu nego sto dobijaju ulaskom srbije...mi se imamo cime cjenkati i potraziti i nove saveznike...jadransko more je duboku usjeceno u srednju europu i blizu zapadne..sto bi neki dali da imaju tamo stratesko mjesto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by RayMabus 12/4/2016, 07:34

Nećemo mi izlazit iz EU nego Srbija neće u istu prije BiH a BiH neće dok ima RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by debotoijusto 12/4/2016, 07:35

Srbijanski premijer Aleksandar Vučić sastat će se u utorak u Mostaru s hrvatskom predsjednicom Kolindom Grabar Kitarović i razgovarati o razlozima zbog kojih je Hrvatska blokirala otvaranje poglavlja 23 u procesu eurointegracija Srbije, piše u izdanju od utorka beogradski list Danas.
Neformalni sastanak Vučić - Grabar Kitarović pripreman je, doznaje ovaj list iz diplomatskih izvora, tijekom ponedjeljka, budući da će srbijanski premijer doputovati u Mostar na otvorenje 19. Međunarodnog sajma gospodarstva.

pretila ce skinuti hlace a reci ce da nije
bravo ona i ministar kovac
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by epikur37 12/4/2016, 07:41

I ustav zabranjuje ulazak u drzavnu zajednicu s nekom juznoslavenakom zemljom, dakle ako srbija udje hrvatska mira mijenjati ustav.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda... Empty Re: hajde austrijanci ali madjari...jos samo da poljska izda...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum