ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja za dečke i cure

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by kic Tue 3 May - 12:38

veg flejmerica.

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 12:42

kic wrote:veg flejmerica.

Nikad!

Edit: stvarno me uvijek veseli dobra konstruktivna rasprava, volim čuti tuđe argumente i eventualno revidirati svoje mišljenje, ali kad se to radi u nekakvom raspravljački zdravom okružju, a ne kužnom, nekonstruktivnom i malicioznom kakav je na viP-u :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:23

Uvijet nije nesto sto je kontradiktorno ne?

To da se osobe kasnije promijene ne drzi vodu kod mene....znači ako sam ja svoga muza zavoljela on je od pocetka morao imati,ok nazovimo to odredjenim uvjetima....ali to meni nije uvjet ako spada u okvire ljubavi kuzis?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by kic Tue 3 May - 13:23

svako ima svoju predstavu i definiciju ljubavi, samo sto se danaz dogadja da se sve to a priori odbacuje zbog skupljanja nekih iskustava, mislim da je glavni simptom ipak da se u ljubavi ili zaljubljenosti rasteze neki prag boli i patnje koji sa strane promatracu, well ludicrous..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:26

Ja sam veliki hedonista i meni spada u osnovu postovanje,podrska,razumijevanje....to meni nisu uvjeti,eventualno fundamentalni razlozi....ali ne dovoljni da se razvije ljubav.....zato je ljubav tako relativan pojam,nemoguc za definirati,jer svakom nesto drugo uzrokuje treperenje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:27

Pri tom izuzimam emocionalne bogalje.....oni su jednostavno hendikepirani i jadni jer ni svjesni nisu sta propuštaju....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:29

Usudjujem se jos reci da su kombinacija ljubavi,orgazma i opuštanja u glavi iskustvo koje je najvjerovatnije najslicnije onom u raju....ne dogadja se cesto ali kada ga dozivis spoznaja te prosvijetli da je to to....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:30

Pa nitko tu ne spominje nikakve predrasude. :)
Nemam ja nista s tim, ako netko hoce spolno opcit sa svakom osobom koja im se nade na kucnom pragu. 
Niti gajim ikakve predrasude prema istima. Vjerujem da ni Veg. Svatko radi sto hoce i sto mu pase. Tko sam ja da im sudim?
Jednostavno se ne vidim sa takvom osobom. Razlog tomu je vjerojatno i sto mi se dogodilo da sam jedno vrijeme "imala nesto" sa takvim muskarcem... 
Naravno nije preslo u nista seksualno i tu me otkantao jer nisam htjela isto. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:31

Ja to razumijem....to mi i nije predrasuda....predrasuda mi je kada tip ciljano hoce djevicu,npr. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 13:32

Edit:pri raju mislim na vise stanje svijesti,ne u religioznom smislu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 16:13

Vegvísir wrote:Ja ne bih rekla da je ljubav prema partneru bezuvjetna. 


naravno da nije, koliko god ti voleo nekoga-ne mozes ga voleti vise od sebe... ;) 
barem se ja time vodim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by kic Tue 3 May - 16:17

dobro nas zagy sviju debelo tuce na empirijskom terenu..

ali gledano ovako malo antropoloski, covjeku ce uvijek nesto biti problem makar bi sicusan problem, tako da se dogadja i da naizgled "veliki problem" osobi u ljubavi uopce ne predstavlja prepreku, ili ako i sacinjava poteskoce gledano s odmakom, ljubavnik/ca isto moze uvidjeti smetnju, ali si ne moze pomoci..

zapravo sam htio reci, to s brojem prijasnjih partnera ovisi o unutrasnjem kutu promatranja odnosa, ako cemi prihvatiti da mi stvaramo svoju realnost:

- nijedno prethodno seksualno iskustvo cemo pogrdno okarakterizirati: djevicom, cak i djeca na skolskom igralistu znaju jedni drugima viknuti: djevico! iako ne znaju o cemu je tocno rijec, znaju da je nesto posprdno, zapravo nije cudo da su Bogovi napustili ovaj svijet, nema vise djevica za oltar privezati..

- 1 partner/ica s kojom su vrsili snosaj ce nam dati sumnju da se mozda ta osoba emocionalno zakljucala za tu osobu, ili s druge strane, mozda im je bilo predobro s tom osobom pa sad nastaje strah i kako postic ocekivanja.

- 2 prethodna partnera i vise, vec spomenuto otprilike, mozemo okarakterizirati kao problem skakaca, je li ta osoba sklona lakom napustanju, i s tim mislima nije se ni lako opustiti a onda ni uzivati, iako naravno da ne mora biti slucaj..

ugl, nije se rodio, tko je narodu ugodio, ne treba previse slusati druge, jer inace nikad neces bit gospodar samog sebe..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 16:22

lejdica je mala, pa malo i serucka. da se zacopa u nekoga, zavrsila bi ona i sa najvecim kurvarom ikada. nema pravila i u nekim ljubavnim igrama ljudi mnoge svoje stereotipe poruse. iz ove perspektive, ovako gledano-nikada ne bih mogao da stupim u vezu sa nekom curom koju se peglala svake druge nedelje sa drugim muskarcem, niti bih mogao da tudje dete prihvatim kao svoje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 16:24

ne znaci da mi se to nece bilo kada desiti, jer jednostavno srce je najveca kurva i najvise moze da zajebe... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by betty.boop Tue 3 May - 16:29

no comment :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 16:55

Bravo bracala!

Samim tim i sto se i sami mijenjamo mijenjaju se i nase perspektive,i sto nekad nije prolazilo,sad prolazi i obrnuto naravno...

Nije se rodio tko je narodu ugodio....moja omiljena! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 17:00

Sto se tice empirijskog zagy je otvorena i voli svasta da proba....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 17:01

do trenutka kada sam se zaljubio u moju bivsu devojku, moju najvecu ljubav, nisam sebe npr mogao da zamislim sa devojkom pusacem-pa mi onda nakon toga nije ni najmanje smetalo to sto pusi... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 17:19

Braćala wrote:ne znaci da mi se to nece bilo kada desiti, jer jednostavno srce je najveca kurva i najvise moze da zajebe... ;)
brat te ljubio,ne brkaj Mooda i Srce....prvo izaziva te Zajebe,a na drugo se cupamo,glumeci moraliste...nego,lagano si natakao na razanj neku tuku,pa je polako vrtiš??.. ;) jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by veber Tue 3 May - 17:27

Zagy wrote:Sto se tice empirijskog zagy je otvorena i voli svasta da proba....:D
i veber, zagy i veber...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest Tue 3 May - 17:30

Zahvaljujem ali vec imam partnera :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 48 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum