ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by Trinity 5/4/2016, 22:51

epikur37 wrote:
Triny wrote:Opet ne čitaš.
Pa djeca se rađaju i prijevremeno i ostaju živa.

da ali to nije zdravo a ni moguće prije određene dobi...da ne govorim kako je izbacivanje djeteta iz utrobe zbog radi osjećaja vlasništva nad maternicom i gledanja djeteta kao parazita...čista psihijatrija.
Zato sam i napisala da bi vjerojatno trebalo odrediti ili tehnički omogućiti da fetus preživi u što ranijoj dobi.
Psihijatrija ?Možda.
Za psihijatriju su i muževi koji svoje žene prisiljavaju na pobačaj.
Srećom pa takvih nema na ovom forumu.

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by epikur37 5/4/2016, 22:57

Triny wrote:
epikur37 wrote:
Triny wrote:Opet ne čitaš.
Pa djeca se rađaju i prijevremeno i ostaju živa.

da ali to nije zdravo a ni moguće prije određene dobi...da ne govorim kako je izbacivanje djeteta iz utrobe zbog radi osjećaja vlasništva nad maternicom i gledanja djeteta kao parazita...čista psihijatrija.
Zato sam i napisala da bi vjerojatno trebalo odrediti ili tehnički omogućiti da fetus preživi u što ranijoj dobi.

prekid trudnoće bez opravdanih razloga bih zabranio,napose ovakvih razloga gore navedenih.

Triny wrote:Psihijatrija ?Možda.

Pa podvođenje potonjeg pod možda već je psihijatrijska crta u najmanju ruku intelektualno ispodprosječna.


Triny wrote:Za psihijatriju su i muževi koji svoje žene prisiljavaju na pobačaj.

Svakako psihijatrija ili kriminologija...kako god zaslužuju kaznu i-ILI LIJEČENJE.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by Trinity 5/4/2016, 23:09

@Triny wrote:Psihijatrija ?Možda.

Pa podvođenje potonjeg pod možda već je psihijatrijska crta u najmanju ruku intelektualno ispodprosječna.




Ti si psihijatar?


@Triny wrote:Za psihijatriju su i muževi koji svoje žene prisiljavaju na pobačaj.

Svakako psihijatrija ili kriminologija...kako god zaslužuju kaznu i-ILI LIJEČENJE.

Daj me nemoj...Znaš li za ijedan takav slučaj koji je završio kaznom ili liječenjem?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by Guest 5/4/2016, 23:12

n_razbojnik wrote:
deda na aparatima wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Uostalom već je riješeno zakonom neznam što se lizači oltara toliko uzjebali...

Prema Zakonu o zdravstvenim mjerama za ostvarivanje prava na slobodno odlučivanje o rađanju djece, čl. 15 st. 2. u Republici Hrvatskoj, žena može legalno izvršiti prekid trudnoće bez dozvole komisije, ako se radi o trudnoći koja traje do 10 tjedana. Prema istom zakonu te na temelju rješenja Ministarstva zdravstva od 1. 9. 1996. godine, prekid trudnoće se može obaviti u samo za to ovlaštenim stacionarnim zdravstvenim ustanovama.

od kad liberalna propaganda promiče nemoral i perverzije, te praktički nagovara žene na pobačaj i gura ih u smrtni grijeh stope abortusa su ekstremno porasle

iz ovog grafa se jasno vidi kolika je kriza morala u koju je društvo zapalo napuštanjem crkvenog nauka

https://hr.wikipedia.org/wiki/Poba%C4%8Daj
Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 1024px-Abortions_in_Croatia-1969-2011
Znači devedesete izmišljena gumica...vražja naprava a opet, rizik je to
Budući da je to dijagram za Hrvatsku jasno je da se devedesetih mijenja svijest o pobačaju ( i koječemu drugome) te je stoga ovako "drastičan" pad u broju abortusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by prckov 5/4/2016, 23:13

Triny wrote:
@Triny wrote:Psihijatrija ?Možda.

Pa podvođenje potonjeg pod možda već je psihijatrijska crta u najmanju ruku intelektualno ispodprosječna.




Ti si psihijatar?


@Triny wrote:Za psihijatriju su i muževi koji svoje žene prisiljavaju na pobačaj.

Svakako psihijatrija ili kriminologija...kako god zaslužuju kaznu i-ILI LIJEČENJE.

Daj me nemoj...Znaš li za ijedan takav slučaj koji je završio kaznom ili liječenjem?
ti neke osobne frusracije prenosis na temu. Uopce nije rijec o nekim tamo sto nesto tjeraju.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by aben 5/4/2016, 23:16

Triny wrote:
Ja sam pročitala. :)
I ne čini se nelogično. 
Dijete nije ženino vlasništvo ali njeno tijelo je. Ako ne želi dijeti može ga "izbaciti" ali ne i ubiti.
Sad samo treba naći "udomitelje" za takvu djecu. Samo tko bi to bio? Dobri ljudi? Udruge? Država?
I pretpostavljam da ne bi smjela izbaciti fetus dok nije spreman preživjeti izvan maternice.
Right aben?
i sad imoš ljudi ki bi uzeli svako dite, verujin, a privatizacijom bi sve to bilo učinkovitije.

wrong. tu se sad razilazu i slobodoljubivi ljudi. jedni tvrdu da ne postoji pravo jednog ogranizma da živi od drugog organizma bez consenta, slično ko ča epikur ili hornblower živu od parazitiranja bez consenta, i to pravo zaista ne postoji, pa tvrdu da je abortus ok do trenutka u kojen je fetus sposoban preživiti van materice.

međutin, ja držin da iako je neželjeno dijete trespasser, on je trespasser koji je tu dospio ne svojom voljom, nego ko direktna posljedica tvoj akcije (i kod tresspasinga nije moralno ubiti trespassera bez obzira; recimo ako nisi ogradio parcelu, ili si je ogradio ali niskom žicom i sl. zbog čega berači šparoga moru zalutati u smrt. inače, moralna obveza je upozoriti svakog trespassera da odjebe, a unda pucati) i mislin da je nemralno izbociti ga prije nego ga moru preuzeti aparati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by Guest 5/4/2016, 23:23

Regoč wrote:A, vidim da sam ispustio "nije" ispred "htio" kod Onana. Da, stvar je u produžetku loze, ali ne samo da nije htio jebati šogoricu, već je drkao i razbacivao sjeme.
On je nju prašio ali je vadio čunu van prije ejakulacije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by debotoijusto 6/4/2016, 21:15

POLJSKA premijerka Beata Szydlo izjavila je kako podupire potpunu zabranu pobačaja, nakon čega su je Poljakinje počele zasipati pojedinostima o svojim menstrualnim ciklusima i svim pratećim simptomima, piše Quartz.

"Nakon masovnih nedjeljnih prosvjeda protiv zabrane pobačaja u Poljskoj, skupina prosvjednica odlučila je potaknuti sugrađanke da zovu premijerkin ured, šalju joj pisma i na njezinoj Facebook stranici pišu o svojim menstruacijama uz hashtag #TrudnyOkres (teška menstruacija).

"Vlada želi kontrolirati naše maternice, jajašca i trudnoće. Olakšajmo im taj zadatak. Zatrpajmo je informacijama, pitanjima i sumnjama oko naših menstrualnih ciklusa, ovulacijama, vaginalnim iscjedcima. Informirajmo je detaljno o svemu što se s nama događa, neka njezin fokus bude na nama jer možda će je to podsjetiti da je i sama žena. Ako ne, barem će njezin kabinet raditi nešto korisno – čitati stotine e-mailova i objava na Facebooku, odgovarati na telefonske pozive. To je, na koncu, i njihov posao", poručile su prosvjednice na Facebooku.

Žene su poslušale, i krenule zatrpavati premijerku brutalno iskrenim svjedočanstvima o svim mukama koje prolaze tijekom ciklusa.

"Draga premijerko, danas osjećam probadanje u lijevom jajniku. Mislim da ovuliram."

"Draga premijerko Beata, željela bih vas izvijestiti da je s mojim menstrualnim ciklusom sve u redu. Dobila sam menstruaciju na vrijeme (ciklus mi je 31 dan), a prvi dan me boli kao i obično (doma sam, na sve četiri, s bocom vruće vode), ali onda je poslije sve u redu. Moji plodni dani započinju za 5-6 dana, ali na tjedan dana putujem u inozemstvo i tijekom ovulacije neću vidjeti supruga."

Budući da vas toliko zaokupljanju maternice poljskih žena i želite im uvesti policijski nadzor, uštedjet ću vam trud. Ljubazno vas obavještavam da bih menstruaciju trebala dobiti u utorak. Trenutačno me grudi bole, noge su mi natečene a trbuh nadut i već sam pojela svoje čokoladno uskrsno jaje i pola suprugovog."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja - Page 10 Empty Re: Poljakinje napustile crkvu nakon što je svećenik počeo zagovarati potpunu zabranu pobačaja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum