ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

priprema za slavlje

Go down

priprema za slavlje Empty priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 01:49

za 7 dana draga braco pocinje proslava 10.04 dana drzavnosti NEZAVISNE DRZAVE HRVATSKE.. tocno u podne su objavljene rijeci hrvatskog velikana i vojskovodje SLAVKA KVATERNIKA ..............
.............................................................................
Hrvatski narode!
Božja providnost i volja našeg saveznika, te mukotrpna višestoljetna borba hrvatskoga naroda i velika požrtvovnost našeg Poglavnika doktora Ante Pavelića, te ustaškog pokreta u zemlji i inozemstvu odredili su da danas pred dan Uzkrsnuća Božjeg Sina, uzkrsne i naša Nezavisna Država Hrvatska!
Pozivam sve Hrvate, u kojem god oni mjestu bili, a naročito sve častnike, dočastnike i momčad cjelokupne oružane snage i javne sigurnosti, da drže najveći red i da svi smjesta prijave zapovjedničtvu oružane snage u Zagrebu mjesto gdje se nalaze, te da ciela oružana snaga smjesta položi zakletvu vjernosti Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i njenom Poglavniku. Cjelokupnu vlast i zapovjedničtvo cjelokupne oružane snage preuzeo sam danas kao opunomoćenik Poglavnika!
Bog i Hrvati!
Za Dom spremni!
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 01:51

SLAVITE GDJE SITGNETE JER JE PRIJE 75 GODINA NAJVECI HRVATSKI SIN DR.ANTE PAVELIC HRVATSKOM NARODU PRIREDIO NAJSVETIJI I NAJSVECANIJI TRENUTAK U POVIJESTI NAIME NAKON SMRTI KRALJA PETRA SVACICA I DUGIH STOLJECA ROPSTVA 10.04 1941 USKRSLA JE NEZAVISNA DRZAVA HRVATSKA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 01:53

NESMIJEMO ZABORAVITI NI TO DA SU DANA 06 04 1941 DAKLE 4 DANA PRIJE USPOSTAVE VOLJENE NAM DOMOVINE I SAVEZNICKI I BRATSKI NJEMACKI AVIONI STUKLI I SA ZEMLJOM SRAVNILI GLAVNI GRAD NAJCIGANSKIJE DRZAVE NA SVIJETU

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 01:54

Dan je doš'o žarko sunce sije sloboda se milom domu smije Tomislave ti hrvatski lave zasjala ti kruna više glave Krešimire čuvare mog mora domovini svanula je zora Zvonimire dobri stari kralju dom slobodni pjeva sad u slavlju oj Snačiću dom ti sretan cio poglavnik je zavjet ispunio. Oj Stjepane zadnji kralju roda svu ti zemlju nadvila sloboda oj Matijo muški mučeniče uskrsle su stare ti pravice oj Šubići, Zrinski, Frankopani vitezovi i hrvatski dani niste zalud svoju krvcu lili Hrvati su slobodu dobili Kvaterniče, bane Jelačiću, Starčeviću, Stjepane Radiću uskrsnuo vaš je dom premio poglavnik je zavjet ispunio. Oj ... da ti je ustati oj Šufflayu da ti je gledati vidio bi što si vjerovao poglavnik je zavjet ispunio Bog-Hrvati zemljom odjekuje potomstvo vam mrtvim zahvaljuje i zakletvu pred svijetom daje da će branit' slobodu domaje dušom, krvlju, svojim životima dokle svijeta i Hrvata ima sad pripada naša gruda nama samo nama i Bogu nad nama.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 01:55

za dom spremni -

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 01:57

bog ubio svaku majku nasu koja ANTI nerodi ustasu a A STEPINAC SVOGA RODA DIKA NA VRATIMA CEKA POGLAVNIKA PRVI PUTA KADA SU SE SRELI SVOJ MU BOZJI BLAGOSLOV UDJELI 

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by scorpion 3/4/2016, 01:59


_________________
priprema za slavlje 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by scorpion 3/4/2016, 02:00

priprema za slavlje B0GKIubCIAAopjB
Tad je Zagreb bio najljepši

_________________
priprema za slavlje 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 02:01

BRATE SCORPIO NISAM NITI SUMNJAOda ces upravo ti biti prvi ustaski sin koji ce dati objavu neka te BOG blagoslovi za dom spremni brate btw...na avataru imas jednog od najvecih sinova covjecanstva

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 02:03

tada je zagreb naime pokazao svoje najljepse i svecanije lice ikada kad je hrvatski narod dostojanstven i velik u zagrebu docekao nase drage i voljene njemacke prijatelje kad su se rusili srpski dvoglavi orlovi a bacale ruze pred voljene nam saveznike

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by FRANK 3/4/2016, 02:05

valja naglasiti da je jucer preminuo i voljeni hrvatski prijatelj koji je svijetu pokazao zlocinacko lice cetnicko srpske politike gospodin blazeni HANS DIETRICH GENSCHER...neka mu BOG podari pokoj vjecni ...RAJ JE SVOJ ODAVNO REZERVIRAO

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by jalnirajko 3/4/2016, 02:31

pablo_escobar wrote:Hrvatski narode!
Božja providnost i volja našeg saveznika, te mukotrpna višestoljetna borba hrvatskoga naroda i velika požrtvovnost našeg Poglavnika doktora Ante Pavelića, te ustaškog pokreta u zemlji i inozemstvu odredili su da danas pred dan Uzkrsnuća Božjeg Sina, uzkrsne i naša Nezavisna Država Hrvatska!
Pozivam sve Hrvate, u kojem god oni mjestu bili, a naročito sve častnike, dočastnike i momčad cjelokupne oružane snage i javne sigurnosti, da drže najveći red i da svi smjesta prijave zapovjedničtvu oružane snage u Zagrebu mjesto gdje se nalaze, te da ciela oružana snaga smjesta položi zakletvu vjernosti Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i njenom Poglavniku. Cjelokupnu vlast i zapovjedničtvo cjelokupne oružane snage preuzeo sam danas kao opunomoćenik Poglavnika!
Bog i Hrvati!
Za Dom spremni!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by Guest 3/4/2016, 02:32

sini munjo, udri grome!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by scorpion 3/4/2016, 02:34

pablo_escobar wrote:BRATE SCORPIO NISAM NITI SUMNJAOda ces upravo ti biti prvi ustaski sin koji ce dati objavu neka te BOG blagoslovi za dom spremni brate btw...na avataru imas jednog od najvecih sinova covjecanstva
Ne mogu ne reagirat brate kad se radi o ovakvim temama. To za mene ima sentimentalnu vrijednost. Dani ponosa i slave. Inače Reinhard je velikan i mučenik, budući da su ga štakori mučki ubili

_________________
priprema za slavlje 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

priprema za slavlje Empty Re: priprema za slavlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum