ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by Ucka Fri 1 Apr - 5:23

dzango wrote:Isto kao što Hrvati pobiju i proteraju Srbe iz Osijka, Siska i drugih urbanih sredina gde su bili velika većina.
Na početku teksta sam rekoa da niko ne može da bude kažnjen zbog ideje. Ali džaba tebi inbecilu to pričati kada ne razumeš suštinu napisanog.

Što volim ove smajlije kada se neko sam sebi smeje jer je naviđeno duhovit i zabavan. Neprocenjivo. Tako uvek možeš da provališ budalu sa 100% sigurnosti,

Opet lupas gluposti.Kada su Srbi bili velika vecina u Osijeku i Sisku ?

Ucka

Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by Ucka Fri 1 Apr - 5:27

tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:Pazi malo gora stvar od pustanja sekija je da je zazivanje velike srbije politicka odluka...drugim rijecima srbenda antoneti je porucio nesrbima...spremte se nije jos gotovo ja navijem da bude velika srbija...taj sudac je prakticno pozvao srbiju i srbe da ponovo krenu u agresiju i ponovo pokusaju stvoriti veliku srbiju..a seki je danas rekao da je ideja velike srbije besmrtna i u pravu je
Svako ima pravo na svoje ideje. Ne možeš nikoga da osudiš zbog ideja. Zašto bi ideja Velike Srbije bila zabranjena?
Vjerojatno zato što to uključuje otimačimu tuđeg teritorija a sigurno kada ste vi u pitanju i palež, pljačku, silovanje, genocid, masovne grobnice, ubijanje ranjenika, djece, civila općenito......
 Ali ideja uopšte nije zabranjena. To su vaše sumanute ideje. Ne možeš nekoga da osudiš zbog ideja. Laže vas partija na čelu sa Titom.
Jebote kretenčine, oćeš reći da niste ni ratovali od 91 do 95, to nam se priviđalo jel tako kretenčino??? Ovčara i lovas se nisu dogodili, kusonje i škabrnja,....................
Tata ti kretenčinu napravio konjino nepismena. Jeste li vi ratovali i ubijali Srbe van ratnih zona po Sisku i Osijeku, maskarirali srpske vojnike do neprepoznavanja?
Popustili ljekići retardu pa opet udario po roditeljima a? Nisu te baš tvoji nešto dobro odgojili(vaspitali) to se vidi na prvu, em lažeš em psuješ em kradeš em si glup ko kurac, em lupetaš idiotarije...
gle đžangiću maleni, nismo mi nikoga napali ni u RH niti van nje za razliku od vas bitangi,govnara,četnika,velikosrba,ološa svake vrste koja taj  isti svjetski koljački ološ brani i opravdava na svakiu mogući način i pokušava svaliti krivicu na drugoga iako su te 91 zazuzeli 1/3 tuđeg teritorija i sve sa tog područja protjerali, pobili, silovali, popljačkali, popalili..e kad je došlo vrijeme za naplatu onda ste počeli kmečati kao pičketine(što i jeste) i ne posustajete ni dan danas :bless
Udario po roditeljima što sam rekao da ti je tata napravio kretenčinu. Stvarno si nepismen i imaš problem sa razumevanjem napisanog. Budala ostaje budala. Nema tu pomoći.
Šta su Srbi zauzeli? Svoja sela i kuće? Nego su trebali da dopuste da ih vi ustaše opet pobijete kao prošli put. Malo si se zajebao u računu. Nema većeg ološa od vas, što se i videlo po čistakama koje ste sproveli čak i tamo gde nije bilo rata. Govnar ostaje govnar i ustaša. Vreme za naplatu vam je bilo kada su vam Ameri obezbedili čist teren da se obračunate sa svojom nacionalnom manjinom bez učestvovanja Srbije. Ni onda niste izdržali i ubijali ste ljude ne kućnim pragovima. Ustaša je ustaša i za takvog nije ništa drugo nego metak među oči.
Eto i onda kad ti kažem da si kretenčuga ti se ljutiš. Kako su to uzeli svoje 12% srba a zauzeli 1/3 RH a ostalo od tih 12% srba u RH barem pola na slobodnom teritoriju i niome niko ništa nije oteo?? nisi ti baš bistar ali ajde navikli smo na to. U svakom slučaju budaletino ne spominji mi više mrtve roditelje, to bi bilo onako znak da ipak malo odrastaš i da počinješ čitati sa razumjevanjem koliko je u tvojoj moći jel :)
Jebiga, slabo naseljeno područje. Pola države vam je u Zagrebu i Splitu. 
Nisam ti vređao roditelje ako sam rekao da su napravili budaletinu. Nisu oni tu ništa krivi. Kriva je budala koja ne zna da pročita i razume napisano. Možda pre školski sistem.
Kretenčuga i glup ko kurac kako ti već rekoh da jesi, kako recimo srbi uzmu jedan Vukovar u kome ih je bilo oko 30% a sve ostalo spale,pobiju,siluju,opljačkaju i protjeraju? Ako si spreman uhvatiti nit onda se vrati na početak našeg prijateljskog razgovora, možda ti ovaj put dođe do te jedne ganglije u tulavoj glavurdi :aw

Ma nemozes ti nista sa njim i takvima.Lupaju gluposcu ko maksim po diviziji.Isto ko i Seselj.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by darth_vader Fri 1 Apr - 5:56

maggie13 wrote:
Braćala wrote:
kaja_333 wrote:
jastreb wrote:Rekao je kako će se žaliti najvišim hrvatskim instancama na odluku o zabranu ulaska u HR.

Kaže da je imao namjeru pred izbore doći u ZG,prošetati Ilicom i Jelačić placom,popiti sok u kafani i obići knjižare u centru koje su uvijek bile pune vrijednih izdanja.
Neka dođe, dapače. Dobio bi batina i vidio sve  zvijezde i svpsko more a možda se kupao u mandusevcu. Greška je bila upozoriti ga. Trebali su ga pozvati.


megice, zar ti podrzavas nasilje? :O
samo u samoobrani ;-)
Inace,nije to moj post..ne ide ti multitasking :D
:^0   Haha...kako je GKK...sad znaš zašto nam je na sportu zabavno s njim...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by L'âme Fri 1 Apr - 6:23

jasambrend wrote:
maggie13 wrote:
Braćala wrote:
kaja_333 wrote:
jastreb wrote:Rekao je kako će se žaliti najvišim hrvatskim instancama na odluku o zabranu ulaska u HR.

Kaže da je imao namjeru pred izbore doći u ZG,prošetati Ilicom i Jelačić placom,popiti sok u kafani i obići knjižare u centru koje su uvijek bile pune vrijednih izdanja.
Neka dođe, dapače. Dobio bi batina i vidio sve  zvijezde i svpsko more a možda se kupao u mandusevcu. Greška je bila upozoriti ga. Trebali su ga pozvati.


megice, zar ti podrzavas nasilje? :O
samo u samoobrani ;-)
Inace,nije to moj post..ne ide ti multitasking :D
:^0   Haha...kako je GKK...sad znaš zašto nam je na sportu zabavno s njim...
a,znam sve tamo..citam vas uvijek..8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by Guest Fri 1 Apr - 8:21

jasambrend wrote:
:^0   Haha...kako je GKK...sad znaš zašto nam je na sportu zabavno s


za tebe sam akademik, gluperdo.

nego vrati se da kmečiš nad sudbinom malog hajduka i što je hrvatski vojvoda slobodan...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by Guest Fri 1 Apr - 8:22

Painkiller wrote:
pizzon wrote:
Painkiller wrote:Šešelja mi trebamo proglasti počasnim građaninom Republike Hrvatske. Posuditi od Pape auto, i tako se ne voza njime. Pa provozati Šešelja diljem lijepe naše. Učiniti sve da isti dospije na mjesto predsjednika Srbije, jer nam je na tom mjestu najkorisniji (ko Zoki na čelu SDP-a, ali nakon što još jedno dvajs-tris put padne s transportera).

Rat je završen, mi smo pobijedili. Muslimani su pobijedili. Albanci su pobijedili. Netko lakše, netko teže, ali što je tu je. To što su oslobodili Šešelja je čak i dobro. Svi znamo o kakvom se liku radi, to će čak i Srbin priznati, pa makar nakon 2-3 litre rakije. Dugoročno gledano Srbe je više zajebao nego nas. Da nije bilo Šešelja i takvih kao on mogli su pobijediti. Jebeno su mogli pobijediti.

mi to znamo. bice u parlamentu ali daleko od vlasti.
pravice performanse za srbiju i region, gratis-
srbiju je pobedio zapad, ameri i nato.
treba biti realan.
Na našu sreću vjerojatno ti to znaš, ali se nadam da na jednog tebe dolaze barem dvojica ravnogoraca :-)

Da niste okolo paradirali sa Šešeljima, Arkanima i inim likovima kojima se ponosite (čast izuzecima), da ste glumili "civiliziranu" JNA koja smiruje neke povampirene ustaše, ameri i zapad bi vas pustili da nam radite što god želite.

Kao drugo, bilo je i s naše strane kojekvih klaunova, ali mi takve nismo slijedili u rat. Jebote, kod vas je sadašnji državni vrh slijedio Šešelja. sigurno ste jako ponosni. Nisu u JNA sve bili četnici. Npr. Sigurno je dobar dio oficirskog kadra bio u JNA iz čisto oportunističkih razloga - Major Rade bolje živi od sveučilišnog profesora prof. dr. Radea, da tako objasnim. Al kad takv vidi od kakvoga mora slušati naredbe i kakvom je bagrom okružen, i kakve sve likove mora voditi u rat, sigrno izgubi većinu entuzijazma za širenje bratstva i jedinstva :-)
Treće, koliko ja poznam srbe, ne odajete mi baš svi dojam totalnih kretena. Takvi znaju prepoznati kretena u svojim redovima. A s takvima ne ideš u rat ako želiš nešto više od budućnosti od pljačke, otimačine i smrti jer si se previše napio da bi mogao uspješno bježati...

Tvrdim, da su se Srbi civiliziranije postavili u rat bi se angažiralo s njhove strane daleko više pametnijih ljudi i to dobrovoljno, koji bi nas znali pobijediti jer su u startu bili u daleko boljem stanju, a i brojnost je bila na srpskoj strani. Ovako je većina onih koji su znali zbrojiti 2 i 2 gledali da se izvuku. S druge strane, likovi kao Šešelj natjerali su i mene, kao dokazanog hedonistu i pacifista, da se borim.

Prošlo je već 20 godina. Sad smo pametniji. Da se našalim, da bi Hrvatska bila do Zemuna, mora i Srbija biti do Zemuna. Zato mi hrvtski nacionalisti moramo podržati Šešeljeve političke ambicije, uz malu izmjenu parole "Hrvatska do Zemuna" u "Podržimo Voju - Za Srbiju do Zemuna" :-)

pa ovako: tacno je to, da je s.m. bio trapav izbor da on bude reprezent srpskog naroda
u godinama raspada yuge. ako cemo tacno, precizno, on je bio vise izbor srba
van srbije, a daleko manje srba iz  srbije. izbori i  glasanje, u tim godinama, pa ko u  to veruje.
da je to bio neko drugi, drugaciji, ti rezultati bili bi povoljniji, a verovatno
do oruzanog sukoba ne bi ni doslo. odnosno tudjman i alija, ne bi smeli da otvore
sukobe vecih razmera u situaciji da je s.m. bio kooperativan, politicki sa amerima i zapadom.
kako je zapad uvidjao da je komproimis sa njim nerealan, tudjman je dobijao na znacaju,
jacao polozaj hrvatske. zadnja sansa bio je   Panic,  mnogi sumnjaju da je izgubio  izbore ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by Guest Fri 1 Apr - 8:46

pizzon wrote:
Painkiller wrote:
pizzon wrote:
Painkiller wrote:Šešelja mi trebamo proglasti počasnim građaninom Republike Hrvatske. Posuditi od Pape auto, i tako se ne voza njime. Pa provozati Šešelja diljem lijepe naše. Učiniti sve da isti dospije na mjesto predsjednika Srbije, jer nam je na tom mjestu najkorisniji (ko Zoki na čelu SDP-a, ali nakon što još jedno dvajs-tris put padne s transportera).

Rat je završen, mi smo pobijedili. Muslimani su pobijedili. Albanci su pobijedili. Netko lakše, netko teže, ali što je tu je. To što su oslobodili Šešelja je čak i dobro. Svi znamo o kakvom se liku radi, to će čak i Srbin priznati, pa makar nakon 2-3 litre rakije. Dugoročno gledano Srbe je više zajebao nego nas. Da nije bilo Šešelja i takvih kao on mogli su pobijediti. Jebeno su mogli pobijediti.

mi to znamo. bice u parlamentu ali daleko od vlasti.
pravice performanse za srbiju i region, gratis-
srbiju je pobedio zapad, ameri i nato.
treba biti realan.
Na našu sreću vjerojatno ti to znaš, ali se nadam da na jednog tebe dolaze barem dvojica ravnogoraca :-)

Da niste okolo paradirali sa Šešeljima, Arkanima i inim likovima kojima se ponosite (čast izuzecima), da ste glumili "civiliziranu" JNA koja smiruje neke povampirene ustaše, ameri i zapad bi vas pustili da nam radite što god želite.

Kao drugo, bilo je i s naše strane kojekvih klaunova, ali mi takve nismo slijedili u rat. Jebote, kod vas je sadašnji državni vrh slijedio Šešelja. sigurno ste jako ponosni. Nisu u JNA sve bili četnici. Npr. Sigurno je dobar dio oficirskog kadra bio u JNA iz čisto oportunističkih razloga - Major Rade bolje živi od sveučilišnog profesora prof. dr. Radea, da tako objasnim. Al kad takv vidi od kakvoga mora slušati naredbe i kakvom je bagrom okružen, i kakve sve likove mora voditi u rat, sigrno izgubi većinu entuzijazma za širenje bratstva i jedinstva :-)
Treće, koliko ja poznam srbe, ne odajete mi baš svi dojam totalnih kretena. Takvi znaju prepoznati kretena u svojim redovima. A s takvima ne ideš u rat ako želiš nešto više od budućnosti od pljačke, otimačine i smrti jer si se previše napio da bi mogao uspješno bježati...

Tvrdim, da su se Srbi civiliziranije postavili u rat bi se angažiralo s njhove strane daleko više pametnijih ljudi i to dobrovoljno, koji bi nas znali pobijediti jer su u startu bili u daleko boljem stanju, a i brojnost je bila na srpskoj strani. Ovako je većina onih koji su znali zbrojiti 2 i 2 gledali da se izvuku. S druge strane, likovi kao Šešelj natjerali su i mene, kao dokazanog hedonistu i pacifista, da se borim.

Prošlo je već 20 godina. Sad smo pametniji. Da se našalim, da bi Hrvatska bila do Zemuna, mora i Srbija biti do Zemuna. Zato mi hrvtski nacionalisti moramo podržati Šešeljeve političke ambicije, uz malu izmjenu parole "Hrvatska do Zemuna" u "Podržimo Voju - Za Srbiju do Zemuna" :-)

pa ovako: tacno je to, da je s.m. bio trapav izbor da on bude reprezent srpskog naroda
u godinama raspada yuge. ako cemo tacno, precizno, on je bio vise izbor srba
van srbije, a daleko manje srba iz  srbije. izbori i  glasanje, u tim godinama, pa ko u  to veruje.
da je to bio neko drugi, drugaciji, ti rezultati bili bi povoljniji, a verovatno
do oruzanog sukoba ne bi ni doslo. odnosno tudjman i alija, ne bi smeli da otvore
sukobe vecih razmera u situaciji da je s.m. bio kooperativan, politicki sa amerima i zapadom.
kako je zapad uvidjao da je komproimis sa njim nerealan, tudjman je dobijao na znacaju,
jacao polozaj hrvatske. zadnja sansa bio je   Panic,  mnogi sumnjaju da je izgubio  izbore ?
Pa nisu srbi izvan srbije postavljali vama vodstvo u srbiji nego vi sami. Ne kažem da srbi izvan srbije nisu navijali(dobar dio) za zlobu miloševića ali je bez veze njima pakirati izbor zlobe na čelo srbije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by darth_vader Fri 1 Apr - 9:43

Braćala wrote:
jasambrend wrote:
:^0   Haha...kako je GKK...sad znaš zašto nam je na sportu zabavno s


za tebe sam akademik, gluperdo.

nego vrati se da kmečiš nad sudbinom malog hajduka i što je hrvatski vojvoda slobodan...  :^0

Je...Akademik iz kontejnera...koji se usput zna posvađati s vlastitim postovima... :^0 
GSKK klošaru...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli - Page 21 Empty Re: Ovi će šešelja proglasiti svetcem kako su krenuli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum