ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by RayMabus 30/3/2016, 21:45

debotoijusto wrote:jedina prednost blizina centru

a vidim da drze cijenu kao da su niskoenergetski objekti justo

http://www.gohome.hr/nekretnine.aspx?q=stanovi%20Plokite%20prodaja
Jedino zato drže čijenu al ja tamo nebi kupio ništa .....možda jedino ako mogu prenamjenit za poslowni prostor al inače nema šanse.

RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by Riplex 30/3/2016, 21:49

RayMabus wrote:Još malo pa ćemo dobit križanje Ante Pawelića i Jospia Broza Tita.

Ima u Zg dobra šprdnja, Hebrangova i Titov trg!? :^0

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by L'âme 30/3/2016, 21:51

Peace,peace,children of flowers..;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by frakcija 30/3/2016, 21:53

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:plokite je los kvart za stanovat jedina prednost blizina centru
stanovi katastrofa i za pojam soc. gradjenja , parkig lutrija  , zelenilo 0 bodova , buka ceste  konstantna , tipicni susjed invalid rada skera s nekom omanjom mirovinom i njih 6 , 3 generacije , u 50-ak lose projektiranih kvadrata
Užaš žiwi .....kad ja kažem da su Pujanke i owaj dio grada premija za to tamo onda znaš koja je ura.

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Img2554i
Eno me , mašen sa poniste.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by vuksadinare 30/3/2016, 21:59

debotoijusto wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:katalinić brig, uh tamo sam se dobro narolja par puta, a liti trizan skaka tamo dolje u more.. sada nebih skočio što sam tamo radio kao mulac sa 15godina, da mi netko plaća neznam koliko :D
a tko nije...u moje doba jos tamo bio pogon dalmacijavina , taman za romantican zalazak sunca s bocom roka ili jure ...boli glava provod
i nisi lalic,ha?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by RayMabus 30/3/2016, 21:59

Pujanke  wisoko gradnja , razmaknuto , neki stanowi imaju i dobar pogled al i da nemaju opet je razmak između zgrada , parkinga ima ( waljda  ne žiwi tamo ) , nije u čentru tj na ti križanjima , na rubu si pa ono mirnije je .....Plokite nisu niti meni zaniljiwe sa strane kad dođem u Split pa da  je bar neka zgrada zanimljiwa pa se zagledam nego baš ono fuj bljak.

Doduše baba mi žiwi nešto zapadnije tako da nisam ja baš stranač u Splitu ....tako da znam ipak dosta o gradu.

Doslowno ono šta je debotojusto opisa .....jbte taj kwart.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by vuksadinare 30/3/2016, 22:03

Baldasar je jedini realan covjek u sdpu....ima gresaka...ali i realan je...zna da su zlo cinili i partizani i ustase...u biti on jedini prakticira tudjmanovu politiku pomirbe...ne zeli da zakinuti ne budu ni jedni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by Ringo10 31/3/2016, 05:30

Riplex wrote:
RayMabus wrote:Još malo pa ćemo dobit križanje Ante Pawelića i Jospia Broza Tita.

Ima u Zg dobra šprdnja, Hebrangova i Titov trg!? :^0
Zašto, pa bili su dio istog pokreta I iste revolucije I borili se za istu stvar.
Na kraju se razišli ali Tito I nije bio glavni inicijator Hebrangove tragedje.

To su bili najprije Kardelj, a poslije njega Đilas. A Ranković je bio samo izvršitelj iako sa Hebrangom I nije imao nekih sukoba koliko se zna.

Tito je dugo odolijevao KArdeljevim I Đilasovim tračerijama kontra Hebranga, a popustio je nakon Staljinovog pisma iz 1948 u kojem Staljo veli da bi Hebrang na čelu Jugo-KomPartije bio bolje rješenje od JBT-a.

E tu se JBT-u već upalio alarm I Hebrang je pušten niz vodu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21565
2015-09-24


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by vuksadinare 31/3/2016, 05:34

Ovog baldasara ce stazic i jovanovic zatuc...dje stavi naziv ulice....'zrtava komunizma....'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by Ringo10 31/3/2016, 05:43

vuksadinare wrote:Ovog baldasara ce stazic i jovanovic zatuc...dje stavi naziv ulice....'zrtava komunizma....'
Najbolje  bi bilo erektirati spomenike Paveliću I njegovim jaranima svuda, sve o posljednjeg zseoka.

Po situaciji u RH trenutno, to bi bilo I napoštenije I najiskrenije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21565
2015-09-24


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by vuksadinare 31/3/2016, 05:46

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:Ovog baldasara ce stazic i jovanovic zatuc...dje stavi naziv ulice....'zrtava komunizma....'
Najbolje  bi bilo erektirati spomenike Paveliću I njegovim jaranima svuda, sve o posljednjeg zseoka.

Po situaciji u RH trenutno, to bi bilo I napoštenije I najiskrenije.
...jesi ti ono hercegbosanac?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by Ringo10 31/3/2016, 06:36

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:Ovog baldasara ce stazic i jovanovic zatuc...dje stavi naziv ulice....'zrtava komunizma....'
Najbolje  bi bilo erektirati spomenike Paveliću I njegovim jaranima svuda, sve o posljednjeg zseoka.

Po situaciji u RH trenutno, to bi bilo I napoštenije I najiskrenije.
...jesi ti ono hercegbosanac?
JA sam bio I ostao Hrvat iz BiH, ali svjestan svih naših povijesnih lutanja, posrtanja, pozitivnih I ispravnih procjena i koraka, ali I promašaja I zabluda kojih je bilo mnogo.

I vrlo sam ciničan I surovo objektivan. Često I previše.

I ne podnosim kad mi počnu kao opravdanje za neke isključivo hrvatske gluposti navoditi Srbi ovo li Srbi ono, muslmani ovako ili onako ...oni me mnogo ne zanimaju osim kad se radi o nečemu što neposredno utječe na hrvatske problem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21565
2015-09-24


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by vuksadinare 31/3/2016, 06:49

....e pa vidis ovaj put su srbi opet inicirali spiralu radikalizacije na ovim prostorima i ne samo u hrvatskoj...izborom cisto cetnickih sljedbenika,huskaca i potencijalno ratnih zlocinaca nikolica i vucica doslo je do one poznate rijeci kontraefekt...dakle jacanje i zbijanje redova i radikalnijih elemenata u onim narodima koji su bilw zrtve ove dvojice na celu srbije...zato su se i desili nedavno slucajevi vukovar i srebrenica...ne moze tebi netko doci i reci ja nisam vise cetnik i sorry ono za receno za jednu srpsku glavu sto muslimanskih i hrvatskih ili nedavno kad je nikolic rekao vukovar je srpski grad i hajmo suradjivat...ne ide.. to mora izazvati negativnu energiju na drugoj strani narocito kod stradalnicke populacije..a jos ktome dodaj i mlohavost i mlakost domicilnih vlasti,krizu..i dobijes to sto dobijes...radikalizam na svim stranama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by Ringo10 31/3/2016, 07:01

vuksadinare wrote:....e pa vidis ovaj put su srbi opet inicirali spiralu radikalizacije na ovim prostorima i ne samo u hrvatskoj...izborom cisto cetnickih sljedbenika,huskaca i potencijalno ratnih zlocinaca nikolica i vucica doslo je do one poznate rijeci kontraefekt...dakle jacanje i zbijanje redova i radikalnijih elemenata u onim narodima koji su bilw zrtve ove dvojice na celu srbije...zato su se i desili nedavno slucajevi vukovar i srebrenica...ne moze tebi netko doci i reci ja nisam vise cetnik i sorry ono za receno za jednu srpsku glavu sto muslimanskih i hrvatskih ili nedavno kad je nikolic rekao vukovar je srpski grad i hajmo suradjivat...ne ide.. to mora izazvati negativnu energiju na drugoj strani narocito kod stradalnicke populacije..a jos ktome dodaj i mlohavost i mlakost domicilnih vlasti,krizu..i dobijes to sto dobijes...radikalizam na svim stranama
Njihov problem koga će oni izabrati i sigurno neće pitati Hrvate koga da izaberu za Premijera I Predsjednika.

Uostalom po bitnim pitanjima tu I nema razlike na njihovoj političkoj sceni. I ne kontam što se vi u RH Tolko palite zbog toga.

Oni su druga država I to su njihovi problemi. Čim neko u Srbiji prdne vi skačete na noge ko neke budalle. Nekad imam dojam da vas oni zajebavaju namjerno. 

Treba mirno pratiti šta s tamo događa i ne uzbuđivati se previse. Srbija Hrvatskoj ne može apsolutno ništa. Srbija je zemlja sa milijun problema skoro nerješivih. 

Inače, mogao bih pomisliti da se Hrvati  plaše Srbije I Srba. Daj, nemojte se sramotiti.

I nisu vam Srbi ni jedini ni najveći problem, vjeruj mi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21565
2015-09-24


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by frakcija 31/3/2016, 12:19

Ja mislin da će se ta Žrtava komunizma opet zaminit. Stat će malo za odmazdu i zadovoljštinu, dok se svi ispucaju.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen - Page 2 Empty Re: Split dobio park posvećen Prvom splitskom odredu i ulicu žrtava komunizma, Baldasar oduševljen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum