Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hvala ti boze! - Page 2 Empty Re: Hvala ti boze!

Post by nowitzki Wed 6 Apr - 6:59

Kopica za trenera, prvo je sa ovim raspalim zagrebom radio cuda, evo sad europa sa belupom.....drqgo mi je radi kekovog ziceraskog pristupa....2-0 na rujevici u 15-toj minuti je bilo i onda sassuolo krece

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27

Back to top Go down

Post by Zeko Wed 6 Apr - 11:08

Dobro, al' imal je u Zagrebu lani i puno bolje igrače nego ih danas Zagreb ima. Ipak u daleko većoj mjeri odlučuje kadar i kak' je i Mlinka rek'o, uloga trenera je puno prenaglašena u toj najjednostavnijoj igri na planetu koja se zove nogomet.

Post by Zeko Wed 6 Apr - 13:22

nowitzki wrote:Trener odredjuje pristup utakmici, igrace koji ce igrat...kek je u prvoj utakmici imao 2-0 u 15-toj minuti, letili su svi zeljni konacno pobjediti slaven ove sezone, nakon toga je krenulo zatvaranje i primljen gol....2-0 da je ostslo, nema tih para da belupo prodje dalje....ovako jebiga, jucer se nezna sta je radio opet kek sa formacijom, je li zatvaro ili nije...izgledalo je najgore to ove sezone...ode prvenstvo i kup u tri dana
Ništ' nije otišlo u 3 dana, jer ništ' niste ni imali osim pokušaja osvajanja prvenstva i kupa. Malo ste previsoko poletjeli, jer u finalu kupa, da ste prošli, opet vas bi 99,9 % dočekao Dinamo, koji je ipak daleko jača ekipa, što se je vidjelo i iz 3 međusobna susreta ove sezone usprkos tome što je skor identičan, pobjeda, remi i poraz. U sve 3 utakmice Dinamo je pokazao da je klasa iznad, a pogotovo u onoj koju je u Rijeci izgubio, jer do gluposti Taravela i njegova debilnog isključenja niste došli do gola Dinama.  Ali prema ovom jučerašnjem rezultatu iz Koprivnice ni 2-0 iz Rijeke vam nebi bilo dosta, je li ? Kaj se trenera tiče, kao prvo jebeš ekipu kojoj trener mora odrediti pristup utakmici prije koje vodiš sa mizernih 2-1 i u kojoj te poraz od 1-0 izbacuje, a igraš ju za finale kupa. Ponavljam, jebeš takvu ekipu. Kao drugo, Rijeka je, bar po imenima, jača ekipa od Belupa i nikakvog problema ti igrači nebi trebali imati proći Belupo i to u 2 utakmice. Ajd' u jednoj možeš izgubiti od svakoga, ali u 2 utakmice u 99% slučajeva prolazi bolji. Pa da i nema trenera, pogotovo kad je razlika u kvaliteti igrača tolika kao što je između Rijeke i Belupa.

Post by Zeko Wed 6 Apr - 23:10

nowitzki wrote:nema tih para da belupo prodje dalje....
Možda i bolje da niste prošli, mislim za vas. Pa jesi ti danas vidio kaj vas bi čekalo u finalu ? Belupo nam bude teži protivnik i to radi nas samih, jer oni nisu protivnik na koji se Dinamo može napaliti, tak da bi tu moglo svega biti. K'o i lani protiv Splita kad smo jedva na penale uzeli taj kup.