ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INDEX.HR

Go down

INDEX.HR Empty INDEX.HR

Post by kingkong Mon 28 Jul - 11:35

Dokle će ovaj protuhrvatski, antikršćanski i totalitarno fašistički servis zagađivati medijske prostore Lijepe naše..nije dosta što propagiraju Vedranu Rudan, i njoj slične koji mrze sve živo...već se na kraju zauzimaju i za partije na zrću na kojima droga, alkohol i prostitucija...prelazi sve granice!

link: http://www.index.hr/vijesti/clanak/partijaneri-sele-sa-zrca-stanovnici-novalje-zale-se-na-buku-a-u-tjedan-dana-uberu-20-milijuna-eura/762274.aspx

_________________
INDEX.HR 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by kic Mon 28 Jul - 13:01

meni je genijalno kako stave samo slike ženskih u članak, a kad odeš tamo omjer je 5:1 za muške  :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Yehudi Mon 28 Jul - 16:33

Isto ima par inteligentnih cura tamo..............izmedju ostalih.A muški kao muški.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by kingkong Sun 10 Aug - 22:15

Index.hr nastavlja širiti i ateističku propagandu. Što ovaj fašistički portal u režiji štovanog gs. Matije Babića još neće u svojoj mrziteljskoj uređivačkoj politici...činiti:

"Odgaja djecu ateiste u kulturi opsjednutoj Bogom...."

Ja ne mrzim (barem ne više). Ja sam ateist. Moja djeca znaju da sam ja zubić vila, ne treba im Djed Mraz i misle da je Biblija zbirka dosadnih nepristupačnih priča (u najgorem slučaju) ili bajki u rangu grčke i rimske mitologije (u najboljem slučaju).

Odgajam dobru djecu. Oni su dobro i bez Boga. Neće ići u pakao jer pakao ne postoji. Neće ići u raj jer raja nema. Naučila sam svoje djevojčice da su raj i pakao ono što su ljudi samo stvorili i oboje se nalazi ovdje na zemlji.


http://www.index.hr/black/clanak/odgaja-djecu-ateiste-u-kulturi-opsjednutoj-bogom-on-bas-i-nije-dobrodosao-u-nasem-domu/764818.aspx


Ovo je samo djelić šizofrenog teksta...stanovitog M.Ma u svojoj dobro poznatoj retorici protiv vjere i kršćanstva.
Što reći...neka ih dragi Bog prosvijetli, blagoslovi i spasi od njihovog vlastitog zla!
Amen.

_________________
INDEX.HR 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by zanstr Sun 10 Aug - 23:07

kingkong wrote:"Odgaja djecu ateiste u kulturi opsjednutoj Bogom...."
S obzirom da se radi o SADu gdje je kršćanski radikalizam dosta jak, shvaćam stav te žene prema religiji. Ipak su tamo kršćanski evangelisti puno agresivniji.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Guest Thu 21 Aug - 20:27

to oni sto se ljuljaju u crkvama i pjevaju...???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Sora Thu 21 Aug - 20:35

P
kingkong wrote:Index.hr nastavlja širiti i ateističku propagandu. Što ovaj fašistički portal u režiji štovanog gs. Matije Babića još neće u svojoj mrziteljskoj uređivačkoj politici...činiti:

"Odgaja djecu ateiste u kulturi opsjednutoj Bogom...."

Ja ne mrzim (barem ne više). Ja sam ateist. Moja djeca znaju da sam ja zubić vila, ne treba im Djed Mraz i misle da je Biblija zbirka dosadnih nepristupačnih priča (u najgorem slučaju) ili bajki u rangu grčke i rimske mitologije (u najboljem slučaju).

Odgajam dobru djecu. Oni su dobro i bez Boga. Neće ići u pakao jer pakao ne postoji. Neće ići u raj jer raja nema. Naučila sam svoje djevojčice da su raj i pakao ono što su ljudi samo stvorili i oboje se nalazi ovdje na zemlji.


http://www.index.hr/black/clanak/odgaja-djecu-ateiste-u-kulturi-opsjednutoj-bogom-on-bas-i-nije-dobrodosao-u-nasem-domu/764818.aspx


Ovo je samo djelić šizofrenog teksta...stanovitog M.Ma u svojoj dobro poznatoj retorici protiv vjere i kršćanstva.
Što reći...neka ih dragi Bog prosvijetli, blagoslovi i spasi od njihovog vlastitog zla!
Amen.
Ja ne znam kaj to Index lupa ? 

Šta ima tko odgajati djecu osim crkve i boga ? Jel tak jos naj naj bolje da svu djecu u  samostane čim prije . Čim se krste ... 
Pa. U krilo crkve za vijeke vijekova. Amen.
 Jer šta fali finom katoličkom odgoju? 
 možeš krasti 
Možeš ubijati 
 Možeš se kurvetinama zabavljati a ženu doma mlatiti 
 Možeš biti podla. Sebična pizda .... 
Koja nema vremena za  djecu uopće ...pa životi u divljem braku ...
 Glavno da molis ... :cry
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Sora Thu 21 Aug - 20:38

kic wrote:meni je genijalno kako stave samo slike ženskih u članak, a kad odeš tamo omjer je 5:1 za muške  :D
Dobro si brojio ? 

E ..a...  lol!
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by danni1 Thu 21 Aug - 21:54

Sora wrote:P
kingkong wrote:Index.hr nastavlja širiti i ateističku propagandu. Što ovaj fašistički portal u režiji štovanog gs. Matije Babića još neće u svojoj mrziteljskoj uređivačkoj politici...činiti:

"Odgaja djecu ateiste u kulturi opsjednutoj Bogom...."

Ja ne mrzim (barem ne više). Ja sam ateist. Moja djeca znaju da sam ja zubić vila, ne treba im Djed Mraz i misle da je Biblija zbirka dosadnih nepristupačnih priča (u najgorem slučaju) ili bajki u rangu grčke i rimske mitologije (u najboljem slučaju).

Odgajam dobru djecu. Oni su dobro i bez Boga. Neće ići u pakao jer pakao ne postoji. Neće ići u raj jer raja nema. Naučila sam svoje djevojčice da su raj i pakao ono što su ljudi samo stvorili i oboje se nalazi ovdje na zemlji.


http://www.index.hr/black/clanak/odgaja-djecu-ateiste-u-kulturi-opsjednutoj-bogom-on-bas-i-nije-dobrodosao-u-nasem-domu/764818.aspx


Ovo je samo djelić šizofrenog teksta...stanovitog M.Ma u svojoj dobro poznatoj retorici protiv vjere i kršćanstva.
Što reći...neka ih dragi Bog prosvijetli, blagoslovi i spasi od njihovog vlastitog zla!
Amen.
Ja ne znam kaj to Index lupa ? 

Šta ima tko odgajati djecu osim crkve i boga ? Jel tak jos naj naj bolje da svu djecu u  samostane čim prije . Čim se krste ... 
Pa. U krilo crkve za vijeke vijekova. Amen.
 Jer šta fali finom katoličkom odgoju? 
 možeš krasti 
Možeš ubijati 
 Možeš se kurvetinama zabavljati a ženu doma mlatiti 
 Možeš biti podla. Sebična pizda .... 
Koja nema vremena za  djecu uopće ...pa životi u divljem braku ...
 Glavno da molis ... :cry
Ma ne,to sve možeš ak si u partiji i ak ti je Tito bog.
Pojma ti nemaš o kršćanskom odgoju on se uvelike razlikuje od odgoja KPJ.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Sora Thu 21 Aug - 22:16

E nemam pojma jel 

Bas ... Je teško to uvidjeti ..  cat   Teskooooo 

Sve naj naj bolje mislim o kršćanskom odgoju  jer ..

 Već 2000 godina on uspjeva od ljudi napraviti majmune ..


I okrenuti evoluciju Nazad ...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Iknar Thu 21 Aug - 22:31

Sora wrote:E nemam pojma jel 

Bas ... Je teško to uvidjeti ..  cat   Teskooooo 

Sve naj naj bolje mislim o kršćanskom odgoju  jer ..

 Već 2000 godina on uspjeva od ljudi napraviti majmune ..


I okrenuti evoluciju Nazad ...
evolucija ne postoji
samo je problems to su zannstvenitci to iskoristili kao nesto"normalno"usljed njihovih umnih nedostataka
dakle ljudi sus tvoreni kao ljudi nije bilo drugacije
a sto reci ud anasnje vrijeme"tupana" a ima ih kako bis e reklo tko"dreka"sto i coekivati od ovakve civilizacije ciji domet je"evolucija"

dakle Crkva govori da je Bog stvorio ljude,a stos e tice majmuna,to si ti oni koji zastupaju evoluciju,dakle mozda tijelom,a nadasve duhom ,blagor eceno bezumne osobe

dakle   jasno ej ti koji zastupaju teoriju evolucije su ocito imali neke veze sa majmunima,dakle netko je ocito njihov tamo imao momacku,jel tako
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Sora Thu 21 Aug - 22:35

Je 
Argument ti je dobar 
Ima veze sa znanosti ko krava i bubanj 
Okani se ti decko ...evolucije ... Nismo u Americi...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

INDEX.HR Empty Re: INDEX.HR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum