ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by marcellus 27/3/2016, 09:18

http://www.jutarnji.hr/hdz-se-mora-odmaknuti-od-ekstremizma-da-bismo-mogli-pregovarati-o-suradnji/1549190/

_________________
Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by marcellus 27/3/2016, 09:20

Ovo treba čitati "HDZ nam treba dati dovoljan broj fotelja i sinekura da bismo mu se priklonili", naravno u tom slučaju Karamarko može Petrova gurnut u ćošak da ga više ne zajebava, inače u HNS-u ništa novog, kriminalci i izdajice vode stranku u svijetlu budućnost

_________________
Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by vili40 27/3/2016, 10:16

marcellus wrote:Ovo treba čitati "HDZ nam treba dati dovoljan broj fotelja i sinekura da bismo mu se priklonili", naravno u tom slučaju Karamarko može Petrova gurnut u ćošak da ga više ne zajebava, inače u HNS-u ništa novog, kriminalci i izdajice vode stranku u svijetlu budućnost
"Mi smo stranka rezultata, a ne klijentelizma ..."  dalje mi se ne čita
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by marcellus 27/3/2016, 11:51

vrdoljak je kvarniji od čačića i pusićke zajedno, što je uspjeh za sebe

_________________
Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by marcellus 27/3/2016, 11:52

- HNS ima kvalitetne i prepoznatljive kandidate kao i brojnu, dobro organiziranu stranku. Sa svojih oko 42 tisuće članova po brojnosti smo druga stranka u državi. 




jebote oni imaju više članova nego birača

_________________
Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by marcellus 27/3/2016, 11:53

Na stranačke izbore idete sa zatvorenim listama, za svako mjesto od predsjednika nadalje samo po jedan kandidat. Nekad smo to nazivali izborima bez izbora, a HNS se ipak deklarira kao liberalna stranka?




aukurac

_________________
Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by jastreb 27/3/2016, 11:53

marcellus wrote:- HNS ima kvalitetne i prepoznatljive kandidate kao i brojnu, dobro organiziranu stranku. Sa svojih oko 42 tisuće članova po brojnosti smo druga stranka u državi. 




jebote oni imaju više članova nego birača
Pa imaju.

Znam dosta HNS-ovaca koji su u stranci uglavnom radi fešti koje ovi organiziraju,veselica i radnih akcija,na kojima se pije koliko hoćeš,a kad dođu izbori glasaju za SDP.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by jastreb 27/3/2016, 11:55

Isto tako,kao što znam i nekoliko pravaša koji za pravaške i starčevićanske stranke glasaju samo na lokalnim izborima ili na izborima za županijska vijeća,dok na parlamentarnim izborima daju glas Hrvatskoj demokratskoj zajednici.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by sitting_bull 27/3/2016, 13:30

marcellus wrote:Ovo treba čitati "HDZ nam treba dati dovoljan broj fotelja i sinekura da bismo mu se priklonili", naravno u tom slučaju Karamarko može Petrova gurnut u ćošak da ga više ne zajebava, inače u HNS-u ništa novog, kriminalci i izdajice vode stranku u svijetlu budućnost

još jedan bijedan pokušaj tumačenja "istine" u marcellusovom stilu: ne vjerujte onome što vaše oči vide, nego u ono što ja kažem!

kaj je karamarko totalno poludio kad vam i na uskrs organizira red alert???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by darth_vader 27/3/2016, 18:14

Spašavaj se tko može... strah me kakvo retardirano kopile može ispasti iz ovakve incestuozne veze, ali sam 100% siguran da je blaža varijanta od toga nuklearna kataklizma...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om Empty Re: Megakrimos Vrdoljak o suradnji HNS-a s HDZ-om

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum