ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 21:24

albatros wrote:Ovo je Isus koji će doći i suditi.

Ne nekakav djed mraz.

Tu je i Ilija koji će "nesumnjivo doći".

Ja bih im ovdje pridružio i Petra koji vadi mač iz korica.
Nama su na vjeronauku još u doba kad su vjeronauk držali isključivo svećenici govorili da se ne zna kad će i kako smak svijeta doći i da se ne zamaramo previše time .
Poplava, potresa, raznih nesreća bilo je i onda, a  Izraelci i Palestinci  ratuju  otkad znam za sebe.
Ali kad smo već kod te teme,  bojim se da ova slika koju si stavio nije ni približna onoj koja će biti. 
Prije svega, valjda će se Isus outfitom prilagoditi vremenu dolaska.
Doduše, i onda je Isus razočarao mnoge, očekivali su silu i moć, a ono ispalo skroz drugačije. 
A Petar i njegov mač mogli bi izgledati ovako:
Ne mogu uploadati sliku !?
A, evo je...
Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Vader13

Ha? Dovoljno moćno i strašno?


Last edited by Trinity on 24/7/2014, 21:49; edited 7 times in total

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Guest 24/7/2014, 21:29

Trinity wrote:
Ne mogu uploadati sliku !?

Ne znam zašto, koliko znam nijedna od tih opcija nije isključena. Možda da probaš naći s nekog druog linka ili drugi format?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 21:31

Ma evo me u drugom pregledniku . isto...ajd valjda se nešto sredi...
ajoj, sad vidim, prevelika je, moram ju smanjiti... scratch
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Guest 24/7/2014, 21:43

E da, to bi već bio jedan spektakularan eshatološki rasplet.  :vader  lightsaber  yoda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 21:45

zanstr wrote:
albatros wrote:Ovo je Isus koji će doći i suditi.

Ne nekakav djed mraz.

Tu je i Ilija koji će "nesumnjivo doći".

Ja bih im ovdje pridružio i Petra koji vadi mač iz korica.
Ma kajgot...

...ovo je Isus koji će sudit... a kad te taj uhvati, nema tog boga koji bu te spasio :)

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Toughjesus
Razočarana sam tvojom maštom... No
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 21:47

Vegvísir wrote:E da, to bi već bio jedan spektakularan eshatološki rasplet.  :vader  lightsaber  yoda
Baš onako kako muški vole. :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Guest 24/7/2014, 21:52

Trinity wrote:
Vegvísir wrote:E da, to bi već bio jedan spektakularan eshatološki rasplet.  :vader  lightsaber  yoda
Baš onako kako muški vole. :^0


Pa ionako je taj dio religijskog diskursa uglavnom natopljen viškom testosterona pa onda neka i kraj bude takav, sirovi akcijom nabijeni blockbuster.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 21:57

Vegvísir wrote:
Trinity wrote:
Vegvísir wrote:E da, to bi već bio jedan spektakularan eshatološki rasplet.  :vader  lightsaber  yoda
Baš onako kako muški vole. :^0


Pa ionako je taj dio religijskog diskursa uglavnom natopljen viškom testosterona pa onda neka i kraj bude takav, sirovi akcijom nabijeni blockbuster.  :^0
A zamisli da ovaj put Isus dođe kao žena? Da, to bi definitivno bio kraj... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Guest 24/7/2014, 22:07

Trinity wrote:
Vegvísir wrote:
Trinity wrote:
Vegvísir wrote:E da, to bi već bio jedan spektakularan eshatološki rasplet.  :vader  lightsaber  yoda
Baš onako kako muški vole. :^0


Pa ionako je taj dio religijskog diskursa uglavnom natopljen viškom testosterona pa onda neka i kraj bude takav, sirovi akcijom nabijeni blockbuster.  :^0
A zamisli da ovaj put Isus dođe kao žena? Da, to bi definitivno bio kraj... :^0

 :^0  :^0

Takav kraj bih čak i ja rado gledala...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by zanstr 24/7/2014, 22:10

Trinity wrote:
zanstr wrote:
albatros wrote:Ovo je Isus koji će doći i suditi.

Ne nekakav djed mraz.

Tu je i Ilija koji će "nesumnjivo doći".

Ja bih im ovdje pridružio i Petra koji vadi mač iz korica.
Ma kajgot...

...ovo je Isus koji će sudit... a kad te taj uhvati, nema tog boga koji bu te spasio :)

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Toughjesus
Razočarana sam tvojom maštom... No
 Razočaran tvojim razočaranjem sam  yoda

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 22:10

Vegvísir wrote:
Trinity wrote:
Vegvísir wrote:
Trinity wrote:
Vegvísir wrote:E da, to bi već bio jedan spektakularan eshatološki rasplet.  :vader  lightsaber  yoda
Baš onako kako muški vole. :^0


Pa ionako je taj dio religijskog diskursa uglavnom natopljen viškom testosterona pa onda neka i kraj bude takav, sirovi akcijom nabijeni blockbuster.  :^0
A zamisli da ovaj put Isus dođe kao žena? Da, to bi definitivno bio kraj... :^0

 :^0  :^0

Takav kraj bih čak i ja rado gledala...  :^0
Muški bi poumirali od muke... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Guest 24/7/2014, 22:15

Trinity wrote:Muški bi poumirali od muke... :^0

Pa da vidimo kako bi onda objasnili da žene nisu za svećenice jer ne mogu djelovati in persona Christi...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 22:33

Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Muški bi poumirali od muke... :^0

Pa da vidimo kako bi onda objasnili da žene nisu za svećenice jer ne mogu djelovati in persona Christi...  :^0
E da, na jednoj stranici (koja sada ne radi, pa ne mogu c/p) pročitala sam da feministice ( a koja žena nije bar u nekoj mjeri feministica?) ne shvaćaju koja je njihova prava uloga u svijetu , pa su crkveni oci donijeli posebne uredbe kojima ih stavljaju na njihovo pravo mjesto. Nema vrdanja, uzele si previše maha, a neke nose i hlače !?(ovo zadnje ide jednog korisnika  :^0 )
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by aben 24/7/2014, 22:35

Neozbiljni ste.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Trinity 24/7/2014, 22:36

Naprotiv, jako sam ozbiljna. 
Prvi razočarani se javio. :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Guest 24/7/2014, 22:56

Trinity wrote:
Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Muški bi poumirali od muke... :^0

Pa da vidimo kako bi onda objasnili da žene nisu za svećenice jer ne mogu djelovati in persona Christi...  :^0
E da, na jednoj stranici (koja sada ne radi, pa ne mogu c/p) pročitala sam da feministice ( a koja žena nije bar u nekoj mjeri feministica?) ne shvaćaju koja je njihova prava uloga u svijetu , pa su crkveni oci donijeli posebne uredbe kojima ih stavljaju na njihovo pravo mjesto. Nema vrdanja, uzele si previše maha, a neke nose i hlače !?(ovo zadnje ide jednog korisnika  :^0 )


Postoje žene koje hlače nose?  affraid Stvarno se bliži sudnji dan.  No  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Patriot_1 24/7/2014, 22:58

albatros wrote:Kada je svećenički sluga ćušnuo Isusa,on nije okrenuo drugi obraz,već je mu odlučno odbrusio "Zašto me udaraš? Ako sam što krivo rekao,dokaži da je krivo!Ako nisam,zašto me udaraš???"

Došlo je vrijeme da Petar ponovo izvadi mač iz kanije.

Dolazi vrijeme da Ilija koji, kako kaže Isus "ima svakako doći" ,ponovo izazove na dvoboj Baalove svećenike.

Da medvjedica Elizejeva izađe iz šume i rastrgne hulitelje imena Božjega.

Da se vrati Onaj koji ima doći sa gvozdenom palicom!

Maran ata!!!
Uuuuu...jbt...koji debilizam!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Mad_Vlad 25/7/2014, 07:24

[quote="albatros"]Kada je svećenički sluga ćušnuo Isusa,on nije okrenuo drugi obraz,već je mu odlučno odbrusio "Zašto me udaraš? Ako sam što krivo rekao,dokaži da je krivo!Ako nisam,zašto me udaraš???"

Došlo je vrijeme da Petar ponovo izvadi mač iz kanije.

Dolazi vrijeme da Ilija koji, kako kaže Isus "ima svakako doći" ,ponovo izazove na dvoboj Baalove svećenike.

Da medvjedica Elizejeva izađe iz šume i rastrgne hulitelje imena Božjega.

Da se vrati Onaj koji ima doći sa gvozdenom palicom!

Maran ata!!![/quote]
Sigurno. Pobunio se k'o i svaki čovjek.

Ribar s mačem koji reže uši. Hm...

Isus je rekao i da je Ilija već došao, ima tomu oko 2 000 ljeta.

Neće se taj više vratit. Doći će pravi i sredit stvari bez palica.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Patriot_1 25/7/2014, 09:14

Mad_Vlad wrote:
albatros wrote:Kada je svećenički sluga ćušnuo Isusa,on nije okrenuo drugi obraz,već je mu odlučno odbrusio "Zašto me udaraš? Ako sam što krivo rekao,dokaži da je krivo!Ako nisam,zašto me udaraš???"

Došlo je vrijeme da Petar ponovo izvadi mač iz kanije.

Dolazi vrijeme da Ilija koji, kako kaže Isus "ima svakako doći" ,ponovo izazove na dvoboj Baalove svećenike.

Da medvjedica Elizejeva izađe iz šume i rastrgne hulitelje imena Božjega.

Da se vrati Onaj koji ima doći sa gvozdenom palicom!

Maran ata!!!
Sigurno. Pobunio se k'o i svaki čovjek.

Ribar s mačem koji reže uši. Hm...

Isus je rekao i da je Ilija već došao, ima tomu oko 2 000 ljeta.

Neće se taj više vratit. Doći će pravi i sredit stvari bez palica.
Mislio je na Ivana Krstitelja!Mal. 4, 5 - 6:
Evo, poslat ću vam proroka Iliju prije nego dođe Dan Gospodnji, dan velik i strašan. On će vratiti srce otaca k djeci, a srce djece k ocima, da ne doðem i ne udarim prokletstvom zemlju.

Dio ovog proroštva ispunio je Ivan Krstitelj došavši prije velikog dana Gospodnjeg - prvog Kristovog dolaska. Biblija kaže u Lk. 1, 17 za Ivana Krstitelja: "On će ići pred njim s Ilijinim duhom i snagom, da vrati srca otaca k djeci, a nepokorne nazoru pravednika, te pripremi Gospodinu sklon narod."


Isus nije iskoristio moć koju je posjedovao da bi se obranio od napadača!A kao Bog,mogao ih je sve potabanati!
Petra je ukorio zbog mača i Petar nikad nije više vadio mač!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Bran_Do 25/7/2014, 22:36

Svi fanatici i fundamentalisti bi htjeli pokretati nekakve izvanjske džihade i križarske ratove protiv "zla" kojeg vide u neistomišljenicima.

A nitko od takvih nema muda krenuti u jedinu hvalevrijednu bitku - onu protiv zla u vlastitim srcima.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Iknar 25/7/2014, 23:00

Bran_Do wrote:Svi fanatici i fundamentalisti bi htjeli pokretati nekakve izvanjske džihade i križarske ratove protiv "zla" kojeg vide u neistomišljenicima.

A nitko od takvih nema muda krenuti u jedinu hvalevrijednu bitku - onu protiv zla u vlastitim srcima.
pa djelomicno si u pravu,dakel kreni od sebe
pogledaj te fanakike kojis e zovu znanstvenicima,oni misle da nema Boga ili da su bolji od Boga
stvarno si ih dobro opisao kao sto si rekao,fanaticci i fundamentalisti
dakle svi zivimo u vremenu gdje je znanost nesto napredno,a Bozje ili ga nema  ili je nazadno,dakle svijet je okrenut naglavacek

ja bih citirao jednom covjeka.Mamica i njegovu izjavu.dakle on je rekao svoju poznatu uzrecicu-MUČKI LAZOVE-
dakle Brando iz tvojih usta u tvoja djela,kao i za tebe tako i za sve druge i nece biti vise tih  znanstvenika koji budu pokopali Boga
dragom mi je da si to spomenuo pa sam napravio slicnu paralelu sa slicnim fanaticima,a u detalje necu
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Ni Isus nije okrenuo drugi obraz! - Page 2 Empty Re: Ni Isus nije okrenuo drugi obraz!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum