ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan - Page 4 Empty Re: Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan

Post by crvenkasti 26/3/2016, 13:32

Volim bombone čokoladne
a ni voćne nisu tolko gadne
Najgore su mi karamele
zašto ih uopće ljudi žele?

crvenkasti

Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan - Page 4 Empty Re: Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan

Post by kaya 26/3/2016, 13:58

r_nevjesta wrote:
Kaja_333 wrote:Da, pogledala sam brzinski odnosi se na takve prostore, a isto tako moze se otkazati zakup, a i zakupnik mora biti u prostoru najmanje 5 godina Itd.itd. Masu sitnica, ne možete takve stvari pročitati djelomično i zaključiti da je to to. Onda pravni fakultet ne bi postojao nego bi svi bili pravnici. Samo ukucaju zakup i to je to.
mislim da si previše brzinski pogledala, koliko vidim Zakon o zakupu odnosi se na sve zakupničke odnose, bilo privatne, bilo državne, nigdje u Zakonu nije definirano da se odnosi samo i isključivo na zakup poslovnih prostora koji su u posjedu države

članci koji reguliraju kupoprodaju državnih prostora izdvojeni su u zasebne cjeline, a ostalo očito vrijedi za sve koji ulaze u zakupničke odnose, uključujući tu i državu

no ako se ti ne slažeš s tim, koji onda zakon po tebi regulira sve one ugovorne zakupničke odnose koji se ne odnose na zakup poslovnih prostora u vlasništvu države? npr. na zakup prostora između privatnih trgovačkih društava? :/
Po meni zakon o obveznim odnosima, ugovori o najmu. za ovo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan - Page 4 Empty Re: Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan

Post by provocator 26/3/2016, 14:59

Kaja je genijalka.

_________________
Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan - Page 4 Empty Re: Policija, vatrogasci, Živi zid - ništa nije pomoglo vlasnici pet shopa Zoom da uđe u dućan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum