ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by catabbath 25/3/2016, 13:57

Samo zanimljivo da su npr. Poljaci veliki katolici pa svejedno ne "ljube noge" neprijateljima

catabbath

Posts : 12407
2015-08-21


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by jastreb 25/3/2016, 14:03

Tko se ponizi bit će uzvišen-Tko se uzvisuje,bit će ponižen!

(Tesar iz Nazareta)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by kaya 25/3/2016, 14:09

jastreb wrote:Tko se ponizi bit će uzvišen-Tko se uzvisuje,bit će ponižen!

(Tesar iz Nazareta)
Znam al on osim sto je debil je i poglavar KC, znaci ima i političku funkciju. Pa zamisli da predsjednik neke države dođe drugom predsjedniku prati noge..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Guest 25/3/2016, 14:21

jastreb wrote:Tko se ponizi bit će uzvišen-Tko se uzvisuje,bit će ponižen!

(Tesar iz Nazareta)
vidi se koliko su izjednačeni kršćanstvo=marksizam ="liberalizam"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by AlfaOmega 25/3/2016, 14:32

Kaj se palite, čovjek samo nagovještava budućnost Evrope u kojoj kršćani ljube stopala muslimanima.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by jastreb 25/3/2016, 14:33

A gdje ste bili kad je Ivan Pavao II ljubio Koran?

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 2Q==
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by kaya 25/3/2016, 14:34

Ova budala ima sreću da je Papa u 21 stoljeću kada mu uloga nije bas zahtjevna pa slobodno moze glumiti idiota. Mogu ga zamisliti nekoliko stoljeća ranije kada je bio vojno napadan pa je trebao obraniti nešto ili je vodio ratove. To bi trajalo 5 minuta, on bi im oprao noge a oni otkinuli glavu i slus.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by udba 25/3/2016, 14:34

jastreb wrote:Tko se ponizi bit će uzvišen-Tko se uzvisuje,bit će ponižen!

(Tesar iz Nazareta)
To će bit tek u raju, a u raj i pakao katolici uglavnom ne vjeruju. Teba živit tu sad na podu, pusti ti nebo.

_________________
Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by udba 25/3/2016, 14:35

jastreb wrote:A gdje ste bili kad je Ivan Pavao II ljubio Koran?

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 2Q==
a kad je Borgia ljubio čuču?
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Guest 25/3/2016, 14:40

asilovski wrote:
Starhemberg wrote:sovog pranja nogu ili kad
asilovski wrote:
Starhemberg wrote:Gasi svjetlo, spuštaj zastor...
To sve i nije problem, mislim na gestu, već cirkus, pompa, medijka pažnja, reklama, te da u biti papa radi PR privlačenja stada iz Azije i Afrike te da pravi ogroman odjeb Evropljana, ali no od Isusovaca kojima je cijela povijest jedan ogromni komplot protiv svega Evropskog i nije čudo
To sad ima potpuno drugačiju konotaciju od onog Isusovog pranja nogu ili kad svećenik pere noge vjernicima u crkvi...
U ovakvim trenucima mi je drago što nisam kršten, te nemam nikakve veze sa Katoličkom Crkvom
Ima puno više trenutaka kad ja žalim što sam kršten u crkvi u kojoj sam kršten, kad vidim kakvi su unjoj, ali et, polili me vodom i kud sad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Guest 25/3/2016, 14:41

deda na aparatima wrote:
kaja_333 wrote:Ovo je zbilja potpuni idiot.

svi kršćani su idijoti, a kršćanstvo je idijotska ideologija

dakle govorimo o oko milijardu i pol ljudi
Jel ima sunca danas u dedalendu? Vožnja biciklom, šetnja, dobro za srce i pluća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by veber 25/3/2016, 14:42

u birtiju rješit se te vodurine.
pivo je dobar diuretik.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Guest 25/3/2016, 14:44

netko je preveo na Hrvatski

http://kreativisti.org/knjige/Adolf%20Hitler%20protiv%20krscanstva.pdf


http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ndt8LjqBWsMJ:kreativisti.org/knjige/Adolf%2520Hitler%2520protiv%2520krscanstva.pdf+&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=hr

lol!


Last edited by deda na aparatima on 25/3/2016, 14:47; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Guest 25/3/2016, 14:46

Papina i je funkcija da poziva na poniznost, ukazuje na jednakost čovjeka pred Bogom, čovjeka naspram čovjeka. Imam osjećaj kako bi svi bili sretni da pozove u sveti križarski rat.
Postoje druge institucije koje bi se trebale pozabaviti i rješavati ovaj globalan problem. Primjer čelnici određenih velesila koji ionako kroje svjetsku politiku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by kaya 25/3/2016, 14:56

mativka wrote:Papina i je funkcija da poziva na poniznost, ukazuje na jednakost čovjeka pred Bogom, čovjeka naspram čovjeka. Imam osjećaj kako bi svi bili sretni da pozove u sveti križarski rat.
Postoje druge institucije koje bi se trebale pozabaviti i rješavati ovaj globalan problem. Primjer čelnici određenih velesila koji ionako kroje svjetsku politiku...
Njemu se nitko ni ne bi odazvao na poziv u križarski rat da živi 1000 godina ranije, otkinuli bi mu glavu i nabili nogu u guzicu. I ne očekuje se od njega rat  nego da predstavlja katolike a moze i kršćane u ovom slučaju. Međutim on predstavlja musavog muju i sve ostale koji nisu kršćani ili  vjernici uopće. Kao da se predsjednik udruge zaštite životinja druži s mesarima i lovcima .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by dzango 25/3/2016, 14:58

kaja_333 wrote:
jastreb wrote:Tko se ponizi bit će uzvišen-Tko se uzvisuje,bit će ponižen!

(Tesar iz Nazareta)
Znam al on osim sto je debil je i poglavar KC, znaci ima i političku funkciju. Pa zamisli da predsjednik neke države dođe drugom predsjedniku prati noge..
Ko? Je l' Tesar?

_________________
Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by dzango 25/3/2016, 15:00

vuksadinare wrote:...ovaj papa franjo izgubio je i posljednje zrno postovanja u epikurovim ocima...cemu to forsiranje neke krscanske ekumene a ljubis noge glavosjecima koji si misli kad vidi papu kleknutog ispred njega 'eh da mi je kakav noz alah me posvetio'
Ne znam kako da ti to kažem. Ali ekumenizam nema veze sa ovim.

_________________
Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by udba 25/3/2016, 15:00

mativka wrote:Papina i je funkcija da poziva na poniznost, ukazuje na jednakost čovjeka pred Bogom, čovjeka naspram čovjeka. Imam osjećaj kako bi svi bili sretni da pozove u sveti križarski rat.
Postoje druge institucije koje bi se trebale pozabaviti i rješavati ovaj globalan problem. Primjer čelnici određenih velesila koji ionako kroje svjetsku politiku...

Sile su i stvorile teroriste, Merkel ih prima na milione, Sile su išle rušit tamo Asade, Gadafije, Sadame i ostale arapske autoritete koji su desetljićima taj kraj držale na uzdama. Šta, da Amerika i Rusija ruše ISIL i Afganistan? Pa i jedni i drugi su bili tamo i makli se. Ostali smo mi i Srbi da riješimo problem.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Guest 25/3/2016, 15:02

Ono što sam primjetila je činjenica da teroristi u svojim suludim napadima ne pitaju tko je koje vjere, svejedno im je...samo im je bitan što veći broj žrtava. A ima ih svih vjera i vjeroispovijesti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by kaya 25/3/2016, 15:04

Ma mislim. Ako on nema sto pametno za reci neka šuti i jede jogurt ali ne, posandrcali djedica se javlja svaki dan sa svojim glupostima oko izbjeglica.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by kaya 25/3/2016, 15:05

mativka wrote:Ono što sam primjetila je činjenica da teroristi u svojim suludim napadima ne pitaju tko je koje vjere, svejedno im je...samo im je bitan što veći broj žrtava. A ima ih svih vjera i vjeroispovijesti...
Pitaju, pitaju, jer napade rade u Europi a ne Saudijskoj Arabiji. Sto kolateralna žrtva moze biti i neki musliman nebitno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima - Page 2 Empty Re: Antipapa Franjo ljubi noge đihadistima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum