ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Clone Stormtrooper 24/3/2016, 16:14

sad je EU kasno i da zatvori granice,posalje vojsku postavi bodljikavi zicu sa strujom ... bravo za trojanske konje i kobile  ; ljevicare i liberale

Clone Stormtrooper

Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 24/3/2016, 16:16

Clone Stormtrooper wrote:sad je EU kasno i da zatvori granice,posalje vojsku postavi bodljikavi zicu sa strujom ... bravo za trojanske konje i kobile  ; ljevicare i liberale
Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Untitled_0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 24/3/2016, 16:50

Jebeš ove budaletine u EU ; tko god od ISLAMISTA je izašao iz neke EU države i nije mogao dokazati  gdje je bio u određeno vrijeme - pogotovo za one sumnjive i praćene - oduzimanje cjelokupne osobne imovine , državljanstva  ( taman da se RODIO u nekoj u EU država ) - a ako se dokaže da je BIO negdje angažiran na strani ISILA ; kada se vrati _ prvo u BAJBOK  i oduzimanje svih  ljudskih prava - a nakon bajboka  ( ovisno koliko je teško kazneno djelo ) nadzor nad njim do kraja života njega i njegove obitelji - ograničavanje nad društvenim djelatnostima  - i ako samo PRDNE  - baciti ga doživotno u bajbok  - s tim da bi mu bilo rečeno da će mu u tom slučaju i čitava obitelj patiti - nemogućnost zapošljavanja , učenje i napretka u njihovom osobnom životu - pa neka se  " ŽRTVUJU "  ova je  " MATRICA "  ANTIFAMA jako dobro poznata i stoga su i bili tako uspješni  - trebamo se samo malo vratiti u prošlost i primjeniti " USPJEŠNE  " metode  oblikovanja ljudskih prava  - pogotovo prema onima kojima je takva rečenica  ENIGMA  i ne mogu je uopće shvatiti niti protumačiti  ! 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by omni 24/3/2016, 17:21

400? I 200 je dovoljno da razbuca citavu EU i njihove vojske. Jebali smo jeza.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by omni 24/3/2016, 17:23

redder4 wrote:Jebeš ove budaletine u EU ; tko god od ISLAMISTA je izašao iz neke EU države i nije mogao dokazati  gdje je bio u određeno vrijeme - pogotovo za one sumnjive i praćene - oduzimanje cjelokupne osobne imovine , državljanstva  ( taman da se RODIO u nekoj u EU država ) - a ako se dokaže da je BIO negdje angažiran na strani ISILA ; kada se vrati _ prvo u BAJBOK  i oduzimanje svih  ljudskih prava - a nakon bajboka  ( ovisno koliko je teško kazneno djelo ) nadzor nad njim do kraja života njega i njegove obitelji - ograničavanje nad društvenim djelatnostima  - i ako samo PRDNE  - baciti ga doživotno u bajbok  - s tim da bi mu bilo rečeno da će mu u tom slučaju i čitava obitelj patiti - nemogućnost zapošljavanja , učenje i napretka u njihovom osobnom životu - pa neka se  " ŽRTVUJU "  ova je  " MATRICA "  ANTIFAMA jako dobro poznata i stoga su i bili tako uspješni  - trebamo se samo malo vratiti u prošlost i primjeniti " USPJEŠNE  " metode  oblikovanja ljudskih prava  - pogotovo prema onima kojima je takva rečenica  ENIGMA  i ne mogu je uopće shvatiti niti protumačiti  ! 
Ma kakav bajbok, troskovi, pizdarije, imaju spisak pokucaju na vrata, prigusivac, par komada u glavu i oficijelno vijest o obracunu kriminalnih bandi, nista lakse. Al jbg, sad su evo kazu poslali 400 komada u EU, gotovo je sve rastavit ce prciju na atome.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by jastreb 24/3/2016, 17:24

Slijedeći cilj IS jest Balkan.

Na Balkanu će biti svega.

Od Kosova pa do Hrvatske.

Mada u Hrvatskoj puno manje nego na Kosovu,u Srbiji,a o BIH da se ne govori.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by mutava baštarda 24/3/2016, 17:32

jastreb wrote:Slijedeći cilj IS jest Balkan.

Na Balkanu će biti svega.

Od Kosova pa do Hrvatske.

Mada u Hrvatskoj puno manje nego na Kosovu,u Srbiji,a o BIH da se ne govori.
po ugroženosti, juče vele da stojimo gore od švedistana...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 24/3/2016, 17:36

Kad se Erina braća raspojasaju, neće bit dosta kolaca za sve kjafire.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 24/3/2016, 17:44

omni wrote:
redder4 wrote:Jebeš ove budaletine u EU ; tko god od ISLAMISTA je izašao iz neke EU države i nije mogao dokazati  gdje je bio u određeno vrijeme - pogotovo za one sumnjive i praćene - oduzimanje cjelokupne osobne imovine , državljanstva  ( taman da se RODIO u nekoj u EU država ) - a ako se dokaže da je BIO negdje angažiran na strani ISILA ; kada se vrati _ prvo u BAJBOK  i oduzimanje svih  ljudskih prava - a nakon bajboka  ( ovisno koliko je teško kazneno djelo ) nadzor nad njim do kraja života njega i njegove obitelji - ograničavanje nad društvenim djelatnostima  - i ako samo PRDNE  - baciti ga doživotno u bajbok  - s tim da bi mu bilo rečeno da će mu u tom slučaju i čitava obitelj patiti - nemogućnost zapošljavanja , učenje i napretka u njihovom osobnom životu - pa neka se  " ŽRTVUJU "  ova je  " MATRICA "  ANTIFAMA jako dobro poznata i stoga su i bili tako uspješni  - trebamo se samo malo vratiti u prošlost i primjeniti " USPJEŠNE  " metode  oblikovanja ljudskih prava  - pogotovo prema onima kojima je takva rečenica  ENIGMA  i ne mogu je uopće shvatiti niti protumačiti  ! 
Ma kakav bajbok, troskovi, pizdarije, imaju spisak pokucaju na vrata, prigusivac, par komada u glavu i oficijelno vijest o obracunu kriminalnih bandi, nista lakse. Al jbg, sad su evo kazu poslali 400 komada u EU, gotovo je sve rastavit ce prciju na atome.


Hajde;  Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 1f60b  Nećemo se baš služiti metotama  " najdemokratskije " države  na svijetu ; NO , u konačnici će se USTVARI doći na ovakve postupke _ no nekima  izgleda da treba previše vremena ( na svoj trošak ) da otkriju TOPLU VODU !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by jastreb 24/3/2016, 17:45

mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Slijedeći cilj IS jest Balkan.

Na Balkanu će biti svega.

Od Kosova pa do Hrvatske.

Mada u Hrvatskoj puno manje nego na Kosovu,u Srbiji,a o BIH da se ne govori.
po ugroženosti, juče vele da stojimo gore od švedistana...
Pa kad su selafijske baze uz samu granicu sa Hrvatskom.

Karlovac,Kordun su tu,a šta im je iz Krajine skoknuti do ZG ili RI?

Ili pak oni u Maoči,preplivaju Savu i tu su.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by mutava baštarda 24/3/2016, 17:45

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 CeU8o1xWIAACAon

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 24/3/2016, 17:46

jastreb wrote:
mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Slijedeći cilj IS jest Balkan.

Na Balkanu će biti svega.

Od Kosova pa do Hrvatske.

Mada u Hrvatskoj puno manje nego na Kosovu,u Srbiji,a o BIH da se ne govori.
po ugroženosti, juče vele da stojimo gore od švedistana...
Pa kad su selafijske baze uz samu granicu sa Hrvatskom.

Karlovac,Kordun su tu,a šta im je iz Krajine skoknuti do ZG ili RI?

Ili pak oni u Maoči,preplivaju Savu i tu su.
So far so good, reče Hrvat dok su ga nabijali na kolac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by v_vlado 24/3/2016, 17:57

Oduvijek je bilo terorizma i explozija,za koju pičku materinu plačamo glavonje ,da smjenjuju u ovim vremenima ravnatelje tajnih službi i destabiliziraju rad službi.....zemlja bez nade,.....imamo premijera kojeg nitko nije birao a predsjednica pomiješala ovlasti....katastrofa ..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by n_razbojnik 24/3/2016, 18:41

mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Slijedeći cilj IS jest Balkan.

Na Balkanu će biti svega.

Od Kosova pa do Hrvatske.

Mada u Hrvatskoj puno manje nego na Kosovu,u Srbiji,a o BIH da se ne govori.
po ugroženosti, juče vele da stojimo gore od švedistana...
Ipak bih rekao da smo toliko jadni da se neitko neće ni raznijeti u nas  :(

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Yehudi 24/3/2016, 20:16

mutava baštarda wrote:Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 CeU8o1xWIAACAon

 Drugi sa lijeve strane na gornjoj i donjoj slici je isti, šta ne?

Mogli su i njega zaokružiti.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Painkiller 24/3/2016, 20:49

n_razbojnik wrote:Ipak bih rekao da smo toliko jadni da se neitko neće ni raznijeti u nas  :(
Regionalni logistička baza ISILA, odjel za bombaše samoubojice.
- Salam alejkum
- Alejkum salam
- Eto, ja Fikret, baš završio onu školu za džihadiste, pa reko, iz škole odma na poso...
- Bravo Fikrete, to je pravi islamski džihadist. Deder ti tu ćitabu da vidimo ocjene.
- Evo, skoro najbolji u klasi, jedino Hasko bio bolji od mene u smaknuću talaca, al sam ja bio bolji u regrutaciji djece...
- Mašala Fikrete, ocjene za svaku pohvalu. Nego reci ti meni što bi ti sad.
- Ja bi odma u glavnu vatru, a i spominju se neke djevice, pa bi odma u one bombaše samoubojice.
- Odlično, odlično. Evo odmah te zapisujem kao odlikaša za napredni samoubilački paket. Samo još neke detalje da odredimo specifikacije....Koju si metu izabrao.
- Zagreb
- Šta ?
- Zagreb
- Đe ti je to ?. Evo karta pa pokaži.
- Evo tu. Ili možda Split, Rijeka, Osijek...
- Jel ti to mene zajebavaš ? Pička ti materina budalasta, jel ti to mene zajebavaš? Toliko divnih meta uokolo, a on bi se raznosio po pripizdinama. Jebote, pa tamo se ubijali pet godina a niko ni da prstom mrdne. Tko mi šalje ove retardirane, pizda mu materina.
Prošli tjedna imao onu ekipu, oće Brisel, napredni paket za pet osoba. Malo su mi bili čudni pa im dao samo standardni paket i to za 3 osobe, pa napraviše čuda. A jedva prošli kurs za samoubojice.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Yehudi 24/3/2016, 20:52

Biće od tebe pisac jednoga dana. Vjerojatno za isis ali svejedno, daj šta daš.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Painkiller 24/3/2016, 22:18

Yehudi wrote:Biće od tebe pisac jednoga dana. Vjerojatno za isis ali svejedno, daj šta daš.
Misliš ?
H-alter više nema para, a ni ostali napredni portali. A ne može napredni um kao moj živjeti od zraka.
Ako sam imao potencijala za napredne ljevičare, samo malo promijenim tekstove, ubacim po koju naci-islamsku frazu, i mogu proći kao napredni isilovski pisac sa istim tekstovima. Umjesto ustaša stavim "nevjernički psi". 'Alah je jedini bog a Muhamed je njegov prorok' umjesto 'Tito je manga'... Find & Replace i tekst je preobraćen sa napredno-ljevičarskog na džihadoislamski :-)

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 25/3/2016, 09:18

Painkiller wrote:
n_razbojnik wrote:Ipak bih rekao da smo toliko jadni da se neitko neće ni raznijeti u nas  :(
Regionalni logistička baza ISILA, odjel za bombaše samoubojice.
- Salam alejkum
- Alejkum salam
- Eto, ja Fikret, baš završio onu školu za džihadiste, pa reko, iz škole odma na poso...
- Bravo Fikrete, to je pravi islamski džihadist. Deder ti tu ćitabu da vidimo ocjene.
- Evo, skoro najbolji u klasi, jedino Hasko bio bolji od mene u smaknuću talaca, al sam ja bio bolji u regrutaciji djece...
- Mašala Fikrete, ocjene za svaku pohvalu. Nego reci ti meni što bi ti sad.
- Ja bi odma u glavnu vatru, a i spominju se neke djevice, pa bi odma u one bombaše samoubojice.
- Odlično, odlično. Evo odmah te zapisujem kao odlikaša za napredni samoubilački paket. Samo još neke detalje da odredimo specifikacije....Koju si metu izabrao.
- Zagreb
- Šta ?
- Zagreb
- Đe ti je to ?. Evo karta pa pokaži.
- Evo tu. Ili možda Split, Rijeka, Osijek...
- Jel ti to mene zajebavaš ? Pička ti materina budalasta, jel ti to mene zajebavaš? Toliko divnih meta uokolo, a on bi se raznosio po pripizdinama. Jebote, pa tamo se ubijali pet godina a niko ni da prstom mrdne. Tko mi šalje ove retardirane, pizda mu materina.
Prošli tjedna imao onu ekipu, oće Brisel, napredni paket za pet osoba. Malo su mi bili čudni pa im dao samo standardni paket i to za 3 osobe, pa napraviše čuda. A jedva prošli kurs za samoubojice.
Šteta što je Bajro, rahmetli, baš neki dan zalegao u Siriji. On vala zna đe Zagreb, tamo mu dajdža neki kurac u hrvatskoj vladi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by AlfaOmega 25/3/2016, 09:36

Kaj posiješ, to požanješ... Ako Evropljani nisu znali naučiti neke stvari na lakši način, naučit će očito na teži.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Guest 25/3/2016, 09:40

Eva wrote:
Clone Stormtrooper wrote:sad je EU kasno i da zatvori granice,posalje vojsku postavi bodljikavi zicu sa strujom ... bravo za trojanske konje i kobile  ; ljevicare i liberale
Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Untitled_0
Erina Kraljica u transu,no vidje ovih Khozoepa,kao je gledaju,kao najsocniji berliner u koje bi rado zube i stostadrugo zabili... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište - Page 2 Empty Re: Islamska država poslala novih 400 terorista na europsko ratište

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum