ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by abraham 22/3/2016, 18:21

omni wrote:
abraham wrote:Tekst je ok iako je ovo sta se sada desava samo vrh sante leda. Useljavanje vaneuropskih MENA  ljudi je pocelo prije 20-tak godina ali se o tome nije na siroko razglabalo. Turci i Kurdi su npr u njemacku dolazili jos iz Yu pecalbarskih dana. Danas ih u D ima na miljune. Dakle proces traje dulje uz blagoslov politicara i medija koji su na zapadu u gorem stanju od onih u CCCP za vrijeme Berije i Staljina. Dakle Merkelica je vec dosla na 5-6 miljuna muslimana , totalno drugacijeg kulturnog naslijedja u kojem islam ima vrlo bitnu i ogranicavajucu ulogu. No da sve bude zalosnije Tursko i Kurdsko kulturno-vjersko naslijejde je kamilica za MENA ekipu. Od Sirije do Somalije. Bilo kako bilo ali sam skoro siguran da su napade uradili useljenici druge genracije, mozda i trece. To je nerijesiv problem. Mrznja prema zemlji i ljudima gdje si rodjen , isao u skolu i zivio. To je taj zajeb.
Rjesivo je samo treba zasukat rukave, ukinut neke amandmane, povuc ljudska prava negdje u pozadinu, napravit ekstremne poteze i poslije se stidit. Jbg.
Na zalost od toga nista. Osobno nemaneku ideju kako se izvuci iz ovog stanja. Lijevi fasizam je kulminirao. Ovdje vec ministrica (bila kandidat za premijera???) izisla sa izjavom da ne treba zaboraviti da je najvise teroristicki napada uradio desni ekstremizam. Toliko. Ljudi po forumima totalno drugacije od mainstream medija. Lodilo tesko.

abraham

Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by Guest 22/3/2016, 18:21

asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:Odličan tekst, po meni trebao si naglasiti da je EU podržavala upravo iste ovakve kanibale u Libiji i Siriji ili Saudijhskoj Arabiji koja ih usput educira i oprema, pa je bilo sasvim logično da će isti i u Evropi raditi iste stvari, osim toga i drugo ne zanju

svašta sam nabacio unutra iovako je predugačko i previše digresija
Stvar je još opasnija jer cilj nije nasilje ko nasilje, već da isto dovede do potpunog ukidanja slobode govora i građanskih prava, kontrolu intereneta, ljudi i robe, a naravno neće kontrolirati "izbjeglice" nego one koje ne misle kao oni, zapravo ovo sve (ovo je samo početak) će biti izlika za policijsku državu, još čvršći stisak EU birokracije i povezivanje sa SAD-om...kako god vrlo teška vremena dolaze i ja tu ne vidim neko svijetlo
Koliko su Švedi "napredni" i "vrlo inteligentni" pokazuje samo svakodnevni način plaćanja robe, usluga i djelatnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by omni 22/3/2016, 18:23

asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:Odličan tekst, po meni trebao si naglasiti da je EU podržavala upravo iste ovakve kanibale u Libiji i Siriji ili Saudijhskoj Arabiji koja ih usput educira i oprema, pa je bilo sasvim logično da će isti i u Evropi raditi iste stvari, osim toga i drugo ne zanju

svašta sam nabacio unutra iovako je predugačko i previše digresija
Stvar je još opasnija jer cilj nije nasilje ko nasilje, već da isto dovede do potpunog ukidanja slobode govora i građanskih prava, kontrolu intereneta, ljudi i robe, a naravno neće kontrolirati "izbjeglice" nego one koje ne misle kao oni, zapravo ovo sve (ovo je samo početak) će biti izlika za policijsku državu, još čvršći stisak EU birokracije i povezivanje sa SAD-om...kako god vrlo teška vremena dolaze i ja tu ne vidim neko svijetlo
Jasno, ovo itekako ide na ruku drzavnom aparatu. Svaki napad, vise razloga da se uvede vise kontrole. Sad ce uvest siguronosne kontrole na ulazima u aerodrome, po javnom prometu itd, a onda dolazi na red famozno chipanje i sicno. Jbg, gamadi se mora rjesavat i morat ce kad tad, sto vise se ceka bit ce bolnije ili nemoguce.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by darth_vader 22/3/2016, 18:25

Ali kako je moguće? Na sve se mislilo...dobili su letke, brošure...upute kako pristojno silov...stupiti u snošaj s domicilnim ženama...gdje je krenulo po zlu?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by RayMabus 22/3/2016, 18:25

Baš su fino razwalili danas eu liberalno glasačko tijelo 35 mrtwih , 200 ranjenih
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by Guest 22/3/2016, 18:28

Većina europljana su sljedbenici kršćansko-marksističkog svjetonazora i moralnih vrijednosti. To je jedini razlog zašto su ovakve stvari moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by Yehudi 22/3/2016, 18:29

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/krv-zrtava-u-bruxellesu-je-na-rukama-multikulti-aktivista-medija-zapadnih-politicara-906367

 Solidno, vrlo dobro. Na žalost ne smije se staviti naslov kao na forumu a niti spomeniti Merkel sa upitom dali se osjeća odgovornom, barem malo.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by RayMabus 22/3/2016, 18:29

Stwarno mislite da je Merkeliča i islamisti kriwi za owo ?

Pa meni je žao šta danas nije bilo 350 tisuča mrtwih i 2 miljona ranjenih.

A jel znate zašto ?

Ajde malo razmišljajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by marcellus 22/3/2016, 18:31

Yehudi wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/krv-zrtava-u-bruxellesu-je-na-rukama-multikulti-aktivista-medija-zapadnih-politicara-906367

 Solidno, vrlo dobro. Na žalost ne smije se staviti naslov kao na forumu a niti spomeniti Merkel sa upitom dali se osjeća odgovornom, barem malo.

pa merkelica je u najavi teksta na fejsu a i u tekstu

_________________
Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by omni 22/3/2016, 18:36

RayMabus wrote:Baš su fino razwalili danas eu liberalno glasačko tijelo 35 mrtwih , 200 ranjenih
Ma kurc mogu se kladit da vise od pola tih nije uopce imalo veze sa ovim sarenim welcome narkomancicima. Nece grom u koprive.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by RayMabus 22/3/2016, 18:36

Kako uopče možete žalit taj nesoj ?

Taj isti nesoj bi wam natrpao Hrwatsku i čijelu Ewropu Arapima.

Žalim šta ih nije pobilo 350 tisuča danas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by Yehudi 22/3/2016, 18:37

marcellus wrote:
Yehudi wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/krv-zrtava-u-bruxellesu-je-na-rukama-multikulti-aktivista-medija-zapadnih-politicara-906367

 Solidno, vrlo dobro. Na žalost ne smije se staviti naslov kao na forumu a niti spomeniti Merkel sa upitom dali se osjeća odgovornom, barem malo.

pa merkelica je u najavi teksta na fejsu a i u tekstu

 Aha, sad sam tek pročitao i drugu polovicu teksta OK.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by abraham 22/3/2016, 18:38

Vidim da ima i crnaca medju ztrvama. Nadam se da ce Will Smith i ekipica iz Hollywood-a sada biti zadovoljna jer su eto i afrikanci zastupljeni. Muhahahhahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by omni 22/3/2016, 18:39

abraham wrote:Vidim da ima i crnaca medju ztrvama. Nadam se da ce Will Smith i ekipica iz Hollywood-a sada biti zadovoljna jer su eto i afrikanci zastupljeni. Muhahahhahaaa
:D nikad dzihadlije nisu bili rasisti, to je valjda opcepoznato.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by n_razbojnik 22/3/2016, 18:39

deda na aparatima wrote:Većina europljana su sljedbenici kršćansko-marksističkog svjetonazora i moralnih vrijednosti. To je jedini razlog zašto su ovakve stvari moguće.
Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 3272923E00000578-3503928-image-m-58_1458634700481

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 3272C97700000578-3503928-image-m-77_1458637862743



ja, sve kršćanski...ne mrdaj dok te slikam

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by abraham 22/3/2016, 18:40

omni wrote:
abraham wrote:Vidim da ima i crnaca medju ztrvama. Nadam se da ce Will Smith i ekipica iz Hollywood-a sada biti zadovoljna jer su eto i afrikanci zastupljeni. Muhahahhahaaa
:D nikad dzihadlije nisu bili rasisti, to je valjda opcepoznato.
Je , to sam ja malo zloban. Mislim, ne mrzim, samo sam malo bekini. Muahahahhaaa
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by n_razbojnik 22/3/2016, 18:41

većina Europe je izgubila ikakav kompas, kamo sreće da je problem u kršćanstvu...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by marcellus 22/3/2016, 18:42

Fénix wrote:Što kaže Swedish Captain Tolerance?

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 1b052794716db4d485011099f2a716cf

_________________
Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by abraham 22/3/2016, 18:42

Da, sada ce poceti i natpisi da je sve nastimano. Gdje su ukopi poginulih. Nastimano kao ono u Paris-u. Bostonu. Sve je to u stvari snimljeno negdje u Nevada pustinji.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by omni 22/3/2016, 18:42

abraham wrote:
omni wrote:
abraham wrote:Vidim da ima i crnaca medju ztrvama. Nadam se da ce Will Smith i ekipica iz Hollywood-a sada biti zadovoljna jer su eto i afrikanci zastupljeni. Muhahahhahaaa
:D nikad dzihadlije nisu bili rasisti, to je valjda opcepoznato.
Je , to sam ja malo zloban. Mislim, ne mrzim, samo sam malo bekini. Muahahahhaaa
Ma znam, Boze sacuvaj mrzit, ja to nikad ne mogu, jes da sam fasista sto si biram drustvo al jbg tako je kako je.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by marcellus 22/3/2016, 18:43

abe, jesu ti švedi stvarno tolko retardirani?

_________________
Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima - Page 2 Empty Re: Za Brisel treba suditi Merkelici i multikultijima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum