ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 4/4/2016, 21:05

Mislim da sam se uprasila od Maca praha. imam trbuh ko svinjče.

Prestala sam je uzimat, pa ću vidjet.

Dosta se krećem, jedem ko i uvijek a idem sve šira. Al nekako čudno šira, ne znam objasnit.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:10

Lady_D wrote:
Braćala wrote:dobra vest-nisam izgorevši...
Jbg :p

poslaću ti sliku, lejdice, kao da jesam izgoreo... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:15

medication wrote:Mislim da sam se uprasila od Maca praha. imam trbuh ko svinjče.

Prestala sam je uzimat, pa ću vidjet.

Dosta se krećem, jedem ko i uvijek a idem sve šira. Al nekako čudno šira, ne znam objasnit.

Jesi čitala iskustva drugih koji koriste?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 4/4/2016, 21:16

Vegvísir wrote:Častiš nas šampanjcem? :partyh:
:roflrofl

sve bi vam dala, sve!
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 E762770fb704597f3812b00b5eb8b513UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 8a6738b73ac0e9ee488554b31beca5c0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 4/4/2016, 21:21

A evo sad čitam. Vidim da je uzima ekipa koja se pokušava udebljat i povećat guzicu. Dobar sam proizvod ubola dakle :^0


Energija savršena, mentalna bistrina isto, izdržljivost nikad bolja.

Ali čini mi se da sam dobila negdje 3-4-5 kila. Imam ogroman trbuh i faca mi se zaokružila. Imala sam neku jurnjavu zadnjih tjedana, pa nisam vodila računa. Ali kako je sad zatoplilo i promijenila sam odjeću, počela sam kužit.

Hranim se zdravo (jela sam dosta slatkog na Uskrs, ali to su 1-2 dana samo), hodam 4-5 km dnevno, idem na pilates, ne jedem kasno i jednostavno mi nije jasno od čega.

Sad sam prestala, pa javim za par tjedana.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:21

Meni je isto nabubrio stomak ali od Menge valjda....svejedno mi pokvari ukus sejka a ne osjećam nništa pozitivno ....samo m se apetit povećao....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 4/4/2016, 21:21

A vidi nje hahahaha  :^0 :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:27

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:28

medication wrote:A evo sad čitam. Vidim da je uzima ekipa koja se pokušava udebljat i povećat guzicu. Dobar sam proizvod ubola dakle :^0


Energija savršena, mentalna bistrina isto, izdržljivost nikad bolja.

Ali čini mi se da sam dobila negdje 3-4-5 kila. Imam ogroman trbuh i faca mi se zaokružila. Imala sam neku jurnjavu zadnjih tjedana, pa nisam vodila računa. Ali kako je sad zatoplilo i promijenila sam odjeću, počela sam kužit.

Hranim se zdravo (jela sam dosta slatkog na Uskrs, ali to su 1-2 dana samo), hodam 4-5 km dnevno, idem na pilates, ne jedem kasno i jednostavno mi nije jasno od čega.

Sad sam prestala, pa javim za par tjedana.

ahahahaha, nisam znala da je to magična formula za rast dupeta :^0

Ja sam smanjila prije par dana uzimanje ashwagandhe jer čitam da su neki s njom dobili na težini. Posljednjih mjeseci sam i ja dobila koje kilo, a isto tako pazim što jedem i dosta se krećem. Al' više nisam sigurna je li do nje, je li do hormona, je li do tableta...

U svakom slučaju, držim fige da se situacija vrati na normalu nakon što si je izbacila :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:29

Od mame kolegica je od kada pije euthyrox skinula jedno 10kg
S time da se jednako hranila i kretala kao prije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:30

modra wrote:
Vegvísir wrote:Častiš nas šampanjcem? :partyh:
:roflrofl

sve bi vam dala, sve!
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 E762770fb704597f3812b00b5eb8b513UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 8a6738b73ac0e9ee488554b31beca5c0


hahahaha :^0

Pazi da nekome osjetljivijem ne daš ovim sličicama i epilepsiju :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:30

Kič parada! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 4/4/2016, 21:31

:evilgrin


ja sam od mace.. tj. u vrijeme kad sam ju konzumirala.. bilo vrlo gladna i drhtala bi kad bi jela - to je bila neka vučja glad otprilike :D
e sad, dal se to nešto poklopilo tih dana.. al mislim da nije bilo slučajno!

a sad vidim da i aschwagandha tovi?
ma super, ono  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 1f602  ima da se zbucimo do ljeta taman!


Last edited by modra on 4/4/2016, 21:33; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:32

Sta je ta asch waganda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:33

Lady_D wrote:Od mame kolegica je od kada pije euthyrox skinula jedno 10kg
S time da se jednako hranila i kretala kao prije

Da, to me jako zbunjuje jer po forumima čitam potpuno različita iskustva; od ljudi koji su se praktički ocijedili kad su ga počeli koristiti do onih koji su s njim u prvih par mjeseci dobili cca 15 kila. affraid

Zadnjih put ja nisam mogla otići po recept pa je otišla umjesto mama. Doktorica ju je pitala jesam li dobila ili možda izgubila koje kilo, ali tad još nije bilo nekakve razlike tako da nije ništa rekla. Na idućoj kontroli ću obavezno vidjeti s njom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 4/4/2016, 21:34

Ajme sad umirem sama sa sobom zamišljajući tebe kako drhtiš dok jedeš :^0 :^0 :^0

Je, odlično mi je što sam svinja taman pred ljeto.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 4/4/2016, 21:37

:D
drago mi je da ih lajkate
naći ću vam ja i neke za dobro jutro.. možda za vikend opušteni :trept

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:37

Lady_D wrote:Sta je ta asch waganda?

Jedna od tih ayurvedskih biljčica, spada u adaptogene biljke. Njezin korijen se koristi za povećanje razine energije, smanjenje utjecaja stresa i umora te povećanje koncentracije. Čitala sam na raznim forumima da je ljudi dosta koriste kod Hashimota baš iz tih razloga.

I stvarno mogu reći da mi je za to dobra. Dosta sam opuštenija i super spavam otkako je koristim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:39

Ne slušam vas više nista,kupi ovo-ono.... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 4/4/2016, 21:40

Evo svi kažu da su nakupili kila u području stomaka :D:D

predivno

pa vidim ja da nešto nije u redu
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/4/2016, 21:41

Zagy wrote:Ne slušam vas više nista,kupi ovo-ono.... :^0

Baš :^0

Što više toga pijem, sve deblja i nezdravija :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum