ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:08

totalno sam bez energije, sada sam išao dedu da posetim, pred zgradom sam se teturao kao da sam mortus pijan...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 28/3/2016, 22:10

radis li redovito analize krvi i to ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:11

Proljetni umor.  flower


Ako to potraje koji dan, idi na kontrolu krvi, možda ti je niska razina željeza ili nešto tog tipa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:12

betty.boop wrote:radis li redovito analize krvi i to ?

Taman tipkala isto. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:13

betty.boop wrote:radis li redovito analize krvi i to ?

onako, jednom godišnje... 

a počeo sam da uzimam bedoksin i gvožđe, jer mi je to dermatolog prepisao. seboreja mi se pojavila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 28/3/2016, 22:14

klise je rec, al mozda ima i stresa malo

meni se recimo sad javljaju neke glupe vrtoglavice, al tocno znam od cega je

moras se naucit slusat svoje tijelo i reagirat na promjene :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:15

Braćala wrote:
betty.boop wrote:radis li redovito analize krvi i to ?

onako, jednom godišnje... 

a počeo sam da uzimam bedoksin i gvožđe, jer mi je to dermatolog prepisao. seboreja mi se pojavila...

Nažalost, znam kako je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:15

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
betty.boop wrote:radis li redovito analize krvi i to ?

onako, jednom godišnje... 

a počeo sam da uzimam bedoksin i gvožđe, jer mi je to dermatolog prepisao. seboreja mi se pojavila...

Nažalost, znam kako je.


ne pitaj me ništa, brkove sam nosio jedno 10-ak dana...  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:18

betty.boop wrote:klise je rec, al mozda ima i stresa malo

meni se recimo sad javljaju neke glupe vrtoglavice, al tocno znam od cega je

moras se naucit slusat svoje tijelo i reagirat na promjene :)


ma malo me paranoja hvata...
muž od moje komšinice ('84 godište), dvoje male dece, sportista, nepušač dobio karcinom testisa. operisali ga pre par meseci, a sada mu se pojavile metastaze na plućima... 
sada skoro jednom nedeljno ispipavam jaja pod tušem...  bounce (iako sam to radio jedno par puta godišnje)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:21

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
betty.boop wrote:radis li redovito analize krvi i to ?

onako, jednom godišnje... 

a počeo sam da uzimam bedoksin i gvožđe, jer mi je to dermatolog prepisao. seboreja mi se pojavila...

Nažalost, znam kako je.


ne pitaj me ništa, brkove sam nosio jedno 10-ak dana...  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 1f602

Mene ova krema spašava

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Dscreme-

Sad je držim pod kontrolom već duže vrijeme tako da koristim redovito ovu kremu, Vichyjev šampon i pazim što jedem.
Uz takav režim mi je stvarno jako dugo bilo sve okej, samo se pojavila jednom prošle godine u razdoblju koje je bilo strahovito stresno i tad se pošteno zadržala sigurnih desetak dana. :D Nakon toga sve što se pojavilo je bilo jako sitno i nestalo unutar dan-dva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:23

A da napraviš kakav sistematski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 28/3/2016, 22:23

dobro, sad o tome intenzivnije razmisljas jer poznajes osobu

imala sam ja u obitelji tezi slucaj, al to ne znaci da cu i ja obolit

samo se pazi koliko mozes, a u zivotu ionako ne znamo sto nas ceka ... treba se trudit razmisljat pozitivno i zivjet svakodnevno sto bolje umijemo
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:24

ne bi bilo te paranoje, samo da se ne osećam kao da sam prepešačio afriku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:24

Veg, a šta izbegavaš od hrane?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 28/3/2016, 22:28

dovoljno je samo probati dati krv u dobrotvorne svrhe ...ne kosta nista ...besplatno...a i humano djelo pomoci drugima ...dobije se cak i koji sendvic i novcana odsteta ...ako prihvate krv super ako ne kazu what is wrong.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:28

Nema se smisla psihički opterećivati tako...

Kad vidim genetsko nasljeđe koje nose članove najuže obitelji (visoki tlak, dijabetes, rak, nastavi niz... :roflrofl ) mogla bih bez beda čitav život kukati i paničariti. Radiš koliko možeš da sam što bolje doprineseš vlastitom zdravlju, a sve ostalo je lutrija. Gledaš naprijed i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 28/3/2016, 22:30

ne cini mi se da ste pozeljni davaoci krvi ...zali boze da grijesim cheers

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:31

Vegvísir wrote:Nema se smisla psihički opterećivati tako...

Kad vidim genetsko nasljeđe koje nose članove najuže obitelji (visoki tlak, dijabetes, rak, nastavi niz... :roflrofl ) mogla bih bez beda čitav život kukati i paničariti. Radiš koliko možeš da sam što bolje doprineseš vlastitom zdravlju, a sve ostalo je lutrija. Gledaš naprijed i to je to.

kod mene nisu šećeraši, kod mene su holesterolci...  ljulja

ali nema pravila, svi mi skoro (sem nane) u familiji imaju loše zube-a ja nemam npr. nijedan kvar...  brush
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/3/2016, 22:36

Braćala wrote:Veg, a šta izbegavaš od hrane?

Slatkiše, tj. šećer. Ne stavljam ga ni u kavu, ni u čaj. Mlijeko i većinu mliječnih proizvoda, osim kefira i povremeno nekog sira (posni ili malo grana padana). Masnu hranu, prženu, pohanu i slično. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 28/3/2016, 22:39


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 28/3/2016, 22:46

mislim mogu vam pomoci sa transfuzijom uvjek ...nulta sam grupa ...al iskreno bolje da vam ne treba :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum