ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetski dan očeva

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Svjetski dan očeva - Page 3 Empty Re: Svjetski dan očeva

Post by kaya 19/3/2016, 16:02

prckov wrote:
kaja_333 wrote:
prckov wrote:
gargamel0101 wrote:
kaja_333 wrote:ah azijatkinje, vi ćete još malo uzimati za primjer one iz afričkog plemena. doduše ovaj naš kolega forumaš longi je sve nade položio u takvu jednu, i po mogućnosti gladnu kao svoju idealnu ženu. dakle mora biti netko potpuno inferioran gdje bi se moglo dokazati muškost. žalosno...
Ma gladna. Ono diploma iz ekonomije, potegnula iz Kanade da radi u Irskoj - Cork(onako da ju guza vidi svijeta), pa došla preko tjedna da vidi Dublin itd.... I pričamo mi tako o Hrvatskoj, Kanadi, ono čisto neobvezatno čavrljanje i onda uleti naša oštrokondža sa diplomom filozofskog fakulteta i udri o patrijarhatu.  :clown
Ma zagorila
prckov ne seri
Nije bilo tebi upuceno nego ovojsa vilozofskog,
 sad me zaintrigiralo sto si se ti tu nasla  :^0
aha, kakogod nisam u toj skupini.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetski dan očeva - Page 3 Empty Re: Svjetski dan očeva

Post by prckov 19/3/2016, 16:06

kaja_333 wrote:
prckov wrote:
kaja_333 wrote:
prckov wrote:
gargamel0101 wrote:
kaja_333 wrote:ah azijatkinje, vi ćete još malo uzimati za primjer one iz afričkog plemena. doduše ovaj naš kolega forumaš longi je sve nade položio u takvu jednu, i po mogućnosti gladnu kao svoju idealnu ženu. dakle mora biti netko potpuno inferioran gdje bi se moglo dokazati muškost. žalosno...
Ma gladna. Ono diploma iz ekonomije, potegnula iz Kanade da radi u Irskoj - Cork(onako da ju guza vidi svijeta), pa došla preko tjedna da vidi Dublin itd.... I pričamo mi tako o Hrvatskoj, Kanadi, ono čisto neobvezatno čavrljanje i onda uleti naša oštrokondža sa diplomom filozofskog fakulteta i udri o patrijarhatu.  :clown
Ma zagorila
prckov ne seri
Nije bilo tebi upuceno nego ovojsa vilozofskog,
 sad me zaintrigiralo sto si se ti tu nasla  :^0
aha, kakogod nisam u toj skupini.
Kako god ti kazes  :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Svjetski dan očeva - Page 3 Empty Re: Svjetski dan očeva

Post by frakcija 19/3/2016, 16:15

Ćaći bi stajala stopalima na ramenima, našta se mater zgražala. Ćaća bi  mi šćenija slinavi nos i otra sebi oba gaće, našta se mater zgražala. Ćaća bi mi navata buket gušterica, koje su parile ka cviće kad ih malo stisneš oko droba, pa zinu crveno..na šta..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Svjetski dan očeva - Page 3 Empty Re: Svjetski dan očeva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum