ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logistika za izbore mi treba

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by jastreb Sun 20 Mar - 12:25

Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Možda je Iknar zapravo nama poznat kao Ikar,(Ικαρoσ) pa se to nekako izgubilo u prevodu.
Nešto se mora kriti u tom nazivu i na nama znanstvenicima je da to saznamo.

Kao što svako biblijsko ime ima neko značenje,nije moguće da i ime Iknar nema neku dublju pouku.
Možda je Iknar onaj lažni mesija koji se spominje u Otkrivenju.
Ja sam ti još prije dao mišljenje da se radi o golemu.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by IL Risorto Sun 20 Mar - 12:29

v
ranki1 wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Možda je Iknar zapravo nama poznat kao Ikar,(Ικαρoσ) pa se to nekako izgubilo u prevodu.
Nešto se mora kriti u tom nazivu i na nama znanstvenicima je da to saznamo.

Kao što svako biblijsko ime ima neko značenje,nije moguće da i ime Iknar nema neku dublju pouku.
Možda je Iknar onaj lažni mesija koji se spominje u Otkrivenju.
Ja sam ti još prije dao mišljenje da se radi o golemu.
ti sis amo sotonin sluga kao i obaj    prije

drzis e teme,makar znam da si na suprotnoj strani,vi sotonisti ste ogavni,ali ne brinis e naci cu ja pravi lijek za svakoga od vas
Ja nisam sotonist,ja sam Iknarist i iščekujem pravog Iknara,spasitelja neba,zemlje i vaskolike galaktike.Ti nisi pravi Iknar,samo se lažno predstavjaš kao Iknar.
Naš gospodar Iknar,kojeg vjerno iščekujemo mi,Iknarovi svjedoci,znat ćemo kada Iknar bude među nama.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by kic Sun 20 Mar - 12:29

Riplex wrote:Notice ne senpai
Logistika za izbore mi treba - Page 4 Tmp_1810
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by jastreb Sun 20 Mar - 12:29

ranki1 wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Možda je Iknar zapravo nama poznat kao Ikar,(Ικαρoσ) pa se to nekako izgubilo u prevodu.
Nešto se mora kriti u tom nazivu i na nama znanstvenicima je da to saznamo.

Kao što svako biblijsko ime ima neko značenje,nije moguće da i ime Iknar nema neku dublju pouku.
Možda je Iknar onaj lažni mesija koji se spominje u Otkrivenju.
Ja sam ti još prije dao mišljenje da se radi o golemu.
ti sis amo sotonin sluga kao i obaj    prije

drzis e teme,makar znam da si na suprotnoj strani,vi sotonisti ste ogavni,ali ne brinis e naci cu ja pravi lijek za svakoga od vas
Ti i ja nismo na suprotnim stranama.

Pa i apostoli Pavao i Barnaba su se jednom prilikom posvadili i nakon žučne rasprave krenuli svak na svoju stranu,ali to ne znači da su se ni Pavao ni Barnaba okrenuli od Boga i Crkve.

Mi smo različiti udovi jednoga tijela. Ti imaš moć zapovjedanja klimatskim prilikama,a ja se više bavim posrnulim grešnicama,ali u osnovi radimo za istog poslodavca.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by L'âme Sun 20 Mar - 12:30

ranki1 wrote:ima li zainteresiranih mozda,pa da napravim selekciju,makar na forumu nema bas casnih ljudi nazalost
ja sam se jos jucer javila,samo se ne zelim namecat..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by IL Risorto Sun 20 Mar - 12:34

ranki1 wrote:
jastreb wrote:
ranki1 wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Možda je Iknar zapravo nama poznat kao Ikar,(Ικαρoσ) pa se to nekako izgubilo u prevodu.
Nešto se mora kriti u tom nazivu i na nama znanstvenicima je da to saznamo.

Kao što svako biblijsko ime ima neko značenje,nije moguće da i ime Iknar nema neku dublju pouku.
Možda je Iknar onaj lažni mesija koji se spominje u Otkrivenju.
Ja sam ti još prije dao mišljenje da se radi o golemu.
ti sis amo sotonin sluga kao i obaj    prije

drzis e teme,makar znam da si na suprotnoj strani,vi sotonisti ste ogavni,ali ne brinis e naci cu ja pravi lijek za svakoga od vas
Ti i ja nismo na suprotnim stranama.

Pa i apostoli Pavao i Barnaba su se jednom prilikom posvadili i nakon žučne rasprave krenuli svak na svoju stranu,ali to ne znači da su se ni Pavao ni Barnaba okrenuli od Boga i Crkve.

Mi smo različiti udovi jednoga tijela. Ti imaš moć zapovjedanja klimatskim prilikama,a ja se više bavim posrnulim grešnicama,ali u osnovi radimo za istog poslodavca.
grijesis ti nsii an tojs trani,na djelima nisi na rijecima mozda jesi,rijeci bez djela nevrijede

dakle ti nisi Bozji jer si lagao toliko puta svjesno o meni,ti si sotonin i pozvati cu te za SUd Bozji a onda KRistu lazi o tome tko si,bas me zanima jerl ces imati MUDA
nadams e da si shvatio,ako nisi na Sudu bozjem ces dati objasnjenje onoga sto si radio,budi u to siguran covjece
Pokušavaš oponašati pravog Iknara i pomalo zvučiš kao Iknar.Ali ti nisi Iknar.Ti si obični prevarant,kopija pravog Iknara.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by jastreb Sun 20 Mar - 12:36

ranki1 wrote:
grijesis ti nsii an tojs trani,na djelima nisi na rijecima mozda jesi,rijeci bez djela nevrijede

dakle ti nisi Bozji jer si lagao toliko puta svjesno o meni,ti si sotonin i pozvati cu te za SUd Bozji a onda KRistu lazi o tome tko si,bas me zanima jerl ces imati MUDA
nadams e da si shvatio,ako nisi na Sudu bozjem ces dati objasnjenje onoga sto si radio,budi u to siguran covjece
Ako sam što i lagao o tebi,onda je to bilo u tvoju korist.

Npr.jednom sam lagao da si ti moćno biće samo kako bih neke tvoje oponente naveo na ozbiljno razmišljanje.

A ako si ti doista moćan,onda i nisam lagao.

Nego otkrio sam pozadinu tvog imena. Iknar je Karin,selo u dalmatinskom zaleđu i ondje će se nešto dogoditi u vezi tvog poslanja.

Nadam se da nisi ti bio onaj koji je divnu crkvu Svetu Neđelju u Karinu raznio u paramparčad?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by Riplex Sun 20 Mar - 12:39

ranki1 wrote:
Riplex wrote:A ništa, ja se javio on ni a ni b... Idem kod Lucija tražiti pripravništvo...bar će biti zabavno


Hail Lightbringer :)
on je samo nize bice koje   hoce imati prijesto iznad Bozjeg,poludio je,a nemoze biti iznad mene
sto ces samo je stvoren kao anđeo a umislio si da je nesto vise,da je covjek  rekli bi da je malo puko ko kokica

All hail Iknar!

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by IL Risorto Sun 20 Mar - 12:44

Iknar je navodno prvostvoreni od Jahve.Nakon Iknara,Jahve je stvorio Adama a poslije i Evu.
Poslije tu bio ljubavni trokut između Iknara,Adama i Eve,a ona zloglasna zmija koja je prevarila Evu,zapravo je Iknar,koji je dao Evi otrovnu jabuku da bi se riješio Adama i prisvojio Evu.
Adam pošto je bio Jahvin ljubimac,Iknar je bio ljubomoran na njega,ali istovremeno je bio zaljubljen i u Adama i u Evu,te je Iknar glavni razlog zašto su oni istjerani iz raja.
Jahve nije trpio orgije i nemoral.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by Riplex Sun 20 Mar - 13:45

Iknarov svjedok wrote:Iknar je navodno prvostvoreni od Jahve.Nakon Iknara,Jahve je stvorio Adama a poslije i Evu.
Poslije tu bio ljubavni trokut između Iknara,Adama i Eve,a ona zloglasna zmija koja je prevarila Evu,zapravo je Iknar,koji je dao Evi otrovnu jabuku da bi se riješio Adama i prisvojio Evu.
Adam pošto je bio Jahvin ljubimac,Iknar je bio ljubomoran na njega,ali istovremeno je bio zaljubljen i u Adama i u Evu,te je Iknar glavni razlog zašto su oni istjerani iz raja.
Jahve nije trpio orgije i nemoral.
:^0  Što je zađavla

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by jastreb Sun 20 Mar - 13:50

Zašto nikada Ero i Marcellus ne sudjeluju u raspravama o Iknaru?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by IL Risorto Sun 20 Mar - 14:00

jastreb wrote:Zašto nikada Ero i Marcellus ne sudjeluju u raspravama o Iknaru?
Zato što Iknar još uvijek prolazi ispod radara u središnjici HDZ-a, kad skuže da bi Iknar mogao ugroziti moć HDZ-a,tek tada će Marcelus na dnevno.hr.napisati podužu kolumnu o Iknarovoj navodnoj udbaškoj prošlosti a Ero će prenijeti neki predcjednicin pamflet o Iknaru
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by jastreb Sun 20 Mar - 14:02

Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:Zašto nikada Ero i Marcellus ne sudjeluju u raspravama o Iknaru?
Zato što Iknar još uvijek prolazi ispod radara u središnjici HDZ-a, kad skuže da bi Iknar mogao ugroziti moć HDZ-a,tek tada će Marcelus na dnevno.hr.napisati podužu kolumnu o Iknarovoj navodnoj udbaškoj prošlosti a Ero će prenijeti neki predcjednicin pamflet o Iknaru
 Logistika za izbore mi treba - Page 4 1f602
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Logistika za izbore mi treba - Page 4 Empty Re: Logistika za izbore mi treba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum