ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:17

Potpredsednik Vlade Hrvatske i lider Mosta Božo Petrov kritikovao je vlast u Srbiji jer haškog optuženika Vojislava Šešelja nije izručila Hagu kako bi prisustvovao izricanju presude za ratne zločine.
Umesto da Šešelja smesta uhapse i otpreme u Hag, u Srbiji se ponašaju kao da je reč o suđenju za lakši saobraćajni prekršaj", napisao je Petrov na Fejsbuk profilu.





Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Bozo-Petrov


Navodi da su mnogi u Srbiji zaboravili na neke događaje, pa se Šešelju, optuženom za teške zločine, koji "danas s još većom žestinom ponavlja teze i postupke koji su doveli do strahovitih stradanja i razaranja, takvo ponašanje toleriše, pa i odobrava".
Petrov podseća da Haški tribunal u obrazloženju odluke da se Šešelju dozvoli da u vreme izricanja presude bude u Beogradu navodi da će presuda biti izrečena u odsustvu ne zato što se njegova prisutnost ne zahteva, već zato što on to odbija i zato "što srpske vlasti ne primenjuju odgovarajuća sredstva da ga na to primoraju".
"Ako Srbija misli da su na takvo ponašanje svi u Hrvatskoj slepi, varaju se. Hrvatsku su u pregovorima oko pristupanja EU stopirali i minirali zbog mnogo manje bitnih stvari. Gospodo, vreme je za katarzu", napisao je Petrov na Fejsbuku.

[url=https://www.facebook.com/share.php?u=http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/Region/2248635/Bo%C5%BEo+Petrov+kritikuje+Srbiju+zbog+%C5%A0e%C5%A1elja.html&title=Bo%C5%BEo Petrov kritikuje Srbiju zbog %C5%A0e%C5%A1elja][/url]
[url=http://twitter.com/home?status=Bo%C5%BEo Petrov kritikuje Srbiju zbog %C5%A0e%C5%A1elja+http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/Region/2248635/Bo%C5%BEo+Petrov+kritikuje+Srbiju+zbog+%C5%A0e%C5%A1elja.html][/url]
Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Pinterest

[url=http://www.linkedin.com/shareArticle?mini=true&url=http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/Region/2248635/Bo%C5%BEo+Petrov+kritikuje+Srbiju+zbog+%C5%A0e%C5%A1elja.html&title=Bo%C5%BEo Petrov kritikuje Srbiju zbog %c5%a0e%c5%a1elja&source=rts.rs][/url]
Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Icon-print Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Icon-mail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:20

msm, smesno !
odnos haga i seselja je stvar koju srbija ne mora da prati.
seselj je " dragovoljno " otisao u hag,  hag  nije trazio da bude isporucen.
drugo, odluke haga ne kreira beograd, vec sam sud.
konacno, boli nas racko sta ko misli o tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:24

nema nista od vase pretnje da cete blokirati srbiju.
toliko je ocigleno da srbija sve vise zauzima centralno
mesto u politickom smislu, da su hrvatske pretnje,
koje su plod licnih frustracija srbijom, perspektivno
besmislene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:25

kasno si se setio da gradis politicku karijeru na grbaci srba i srbije.
biti, politicki, u sukobu sa srbijom, dugorocno  nece biti dobro
za tvoju politicku karijeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:34

sud je doneo odluku da procita presudu iako seselj nije u hagu.
to je odluka suda i srbija nema veze sa tom odlukom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:49

Općenito taj fokus na Srbiju mi se ne sviđa kod hrvatskih političara. Čemu? Ta je zemlja nebitna, šaka jada. S druge strane Rusija i ruski ambasador HR pozivaju u goste, ovi se oglušuju i ignoriraju. Mislim koji papci idu kupovat ruski plin od Nijemaca i to još 30% skuplje? Očito, ovi koji se kao kumice s placa znaju samo sa Srbima svadit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by n_razbojnik 18/3/2016, 08:50

nemoj tako Mileva , niste nebitni

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:51

Mi nismo, mi smo vladamo svijetom. Tu si u pravu, of course Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by n_razbojnik 18/3/2016, 08:53

Dobro sad...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 08:58

I ja mislim. Kmetu, čkomi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 09:03

Eva wrote:Općenito taj fokus na Srbiju mi se ne sviđa kod hrvatskih političara. Čemu? Ta je zemlja nebitna, šaka jada. S druge strane Rusija i ruski ambasador HR pozivaju u goste, ovi se oglušuju i ignoriraju. Mislim koji papci idu kupovat ruski plin od Nijemaca i to još 30% skuplje? Očito, ovi koji se kao kumice s placa znaju samo sa Srbima svadit.

zato, jer hrvati veruju da su srbi i srbija u trajnom sukobu sa zapadom.
relanost ih demantuje, ali, ne zele i ne mogu da je prihvate.
drukanjem srbije ocekuju da namaknu sebi politicke poene,
da podsete zapad  da su srbi negativci.  medjutim, to vise nije IN.
i tu je problem, zato su hrvatski nacionalisti zestoko protiv
priblizavanja srbije zapadu, jer tu vide za sebe opasnost, gubitak
pozicija. zatim ocekuju da srbijom zavlada neka antizapadna
poltika, koja ce srbiju vratiti u devedesete, s.m. i njegov sukob sa zapadom.
u sustini, ocajni su sto takva politka ubedljivo gubi na izborima, pa im ostaje
jedino to da zive u nadi da ce pojedini forumski srbi preokrenuti situaciju u tom smeru.
nerealno, sledeceg meseca su izbori, rezultati ce biti " porazavajuci " odnosno
ocekivani, ubedljivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 09:08

zato sam ja izdajica, sad sam postao i kvisling :)):)
pogresan srbin, a nisam ni srbin. 
moji su isli od 912 do 945 u svim ratovima na pravoj strani i prvoj liniji.
a ja 99,  sa svojom jedincom.
:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by n_razbojnik 18/3/2016, 09:14

ti si picco taršip garant

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 09:15

pizzon wrote:zato sam ja izdajica, sad sam postao i kvisling :)):)
pogresan srbin, a nisam ni srbin. 
moji su isli od 912 do 945 u svim ratovima na pravoj strani i prvoj liniji.
a ja 99,  sa svojom jedincom.
:popcorn
Nisi valjda, kao i Šešelj, Hrvat?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 09:17

Eva wrote:
pizzon wrote:zato sam ja izdajica, sad sam postao i kvisling :)):)
pogresan srbin, a nisam ni srbin. 
moji su isli od 912 do 945 u svim ratovima na pravoj strani i prvoj liniji.
a ja 99,  sa svojom jedincom.
:popcorn
Nisi valjda, kao i Šešelj, Hrvat?

ne, ali ima hrvata koje su " napravili " moji rodjaci, bliski :))
ozbiljno, hrvati po dalmaciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 09:20

Uf, uf, sve švaleri. Ovaj forum je opasno mjesto za plahe ženskice poput mene Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 09:23

Eva wrote:Uf, uf, sve švaleri. Ovaj forum je opasno mjesto za plahe ženskice poput mene Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja 1f600

ma ne, ozenjeni, tamo su ostali, a neki se i rodili po dalmaciji.
ozenjeni sa hrvaticama, i radi bezbednosti nisu hteli da decu
izlazu neprijatnostima. slozili se da  klinci budu hrvati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 11:42

[size=24]UHAPŠENO 46 OSUMNJIČENIH Stefanović: Krivične prijave zbog pranja novca od trgovine drogom
[size=11]T. M. S. , RTS , | [size=11]18. 03. 2016 - 10:35h [size=11]Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Cat_icn_more [size=11]11:19h
[/size][/size][/size]
Komentara: 54[/size]
[/size]
U policijskoj akciji "Skener" uhapšeno je 46 ljudi osumnjičenih za pranje novca, davanje i primanje mita i zloupotrebu službenog položaja, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović.

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja E303cac30130088bdb52203cac7505be
Stefanović je rekao da je među uhapšenima 15 pripadnika saobraćajne policije koji su izvršili krivično delo primanja mita, čime je pričinjena materijalna šteta od tri miliona dinara, sudija za prekršaje u Guči, kao i službenica Fonda PIO koja je unosila fiktivni radni staž pojedinim građanima, čime je budžet oštećen za 4,5 miliona dinara.

Na pitanje novinara da li među uhapšenima ima opštinskih funkcionera i da li se radi o Šarićevim parama, na kofnerenciji je rečeno da trenutno ne može da se kaže kome tačno novac pripada, ali da svakako potiče od trgovine narkoticima.
Ministar je rekao da je borba protiv korupcije veoma važna i da će policija pokazati da će svi koji to čine biti sankcionisani i snositi odgovornost.
[size=15]Uskoro opširnije...





aau, danas vec radi corka:):))

[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by crvenkasti 18/3/2016, 11:48

pizzon wrote:
Eva wrote:Uf, uf, sve švaleri. Ovaj forum je opasno mjesto za plahe ženskice poput mene Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja 1f600

ma ne, ozenjeni, tamo su ostali, a neki se i rodili po dalmaciji.
ozenjeni sa hrvaticama, i radi bezbednosti nisu hteli da decu
izlazu neprijatnostima. slozili se da  klinci budu hrvati.

Tako Hrvati i nastaju. 
Moraš i iskreno mrziti svog oca, kao ja svog starog, četničkog smrada.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Guest 18/3/2016, 11:54

heheh, znamo mi to.
ali deca su zlatna, dukatici, imamo isto prezime.
zelim im sve najbolje u zivotu ! pozdrav za njih
i njihove roditelje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja Empty Re: Božo Petrov kritikuje Srbiju zbog Šešelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum