Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Empty Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu

[size=34]ĆorićspasioDinamoprotivLokomotiveu94.minuti!

Piše: R.I.
Objavljeno prije 35 minuta

Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Btnminus Tekst Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Btnplus

Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Coric_dinamo_hnl_hina

Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu 9a76f354-49d9-469a-9343-cb38fef7ddbb
Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu 7178314f-50b9-4670-838b-f3000b5c2a46
Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu C9a55ce8-e353-44b2-af5a-dcd1bc00644e
Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu C35b4db5-81e1-471f-b8a3-0f16fa2b97f6
Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu 0ff97f15-493d-4750-8cd1-839d34b60121
«»

DINAMO je svladao Lokomotivu 3:2 pogotkom Ante Ćorića u sudačkoj nadoknadi. Lokomotiva se vratila nakon dva gola Marka Pjace, izjednačila preko Endrija Cekicija i Ivana Fiolića, ali bez senzacije je ostala u posljednjim sekundama. Spasonosnu akciju pokrenuo je mladi Josip Brekalo, kojeg je Mamić počastio minutažom u drugom dijelu susreta. U šesnaestercu je pronašao Soudanija, a on Ćorića, na pet metara od gola. Djelovalo je da se Soudani nakon dodavanja Brekala nalazio u nedozvoljenoj situaciji, ali trebat će detaljno pogledati sve snimke sporne situacije. Pomoćni sudac ostao je nijem, a Ćorić je zabio za pobjedu Dinama (3:2).

Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Coricogg

Nikada u samostalnoj prvoj ligi satelit s Kajzerice nije pobijedio Dinamo. Jednom su remizirali, u travnju 2014. godine: Dinamo je gubio sve do sudačke nadoknade kada je zabio Alen Halilović. Jedan remi, u 20 utakmica, uz 48 pogodaka Dinama i svega 14 Lokomotive.

Dva su zabili danas, u svega dvije minute. No, Dinamo je potpuno dominirao u prvom dijelu utakmice. Pjaca se zagrijao s dvije ozbiljne šanse, da bi u 19. minuti isporučio prvi svoj pogodak na utakmici. Nakon ubačaja Soudanija Ćorić je pogodio vratnicu, a Pjaca s deset metara pospremio odbijanac u mrežu.

U 30. minuti opet je Pjaca naletio na odbijenu loptu nakon ubačaja Matela i nespretnosti Ćorića. Lakoćom je zabio svoj drugi pogodak. Lokomotiva je razbijena u deset minuta, ali u nastavku smo gledali posve drugu priču.

Cekici zabio, pa potrčao prema zapadu

Fantastičan pogodak u 53. minuti zabio je dinamovac Cekicija iz slobodnjaka. Prekršaj je nekoliko metara izvan kaznenog prostora napravio Soudani, a Cekicijeva lopta prevarila je cijelu obranu, kao i Eduarda na golu koji je mogao bolje reagirati. Albanac je na zanimljiv način proslavio pogodak: dignuo je ruke u zrak i gestom poručio zapadnoj tribini - "a gdje ste sad".

Tri minute kasnije Dinamo je u potpunom šoku. Pogodak je izjednačenje zabio je Fiolić iz kontre, nakon što je pretrčao više od pola igrališta. Lokomotiva je bila blizu senzacije. Tek jednom je Dinamu uzela bod. Ovaj put spriječio ih je Ćorić.

Pred 500 gledatelja susret je sudio Frković iz Gospića.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22

Back to top Go down

Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Empty Re: Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu

Post by jastreb 13/3/2016, 18:03

Kao i uvijek. Gol Dinama u zadnjoj minuti nadoknade iz sumnjive pozicije.

Isplati li se gubiti živce na ruglu hrvatskog sporta??? :confjuz:
jastreb
jastreb

2014-04-22

Post by provocator 13/3/2016, 22:51

_________________
Prostitucija,lakrdija,kažin,komedija na nogometnom hrvatskom ruglu Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11

Post by Riplex 13/3/2016, 23:20

provocator wrote:Nije to ništa u odnosu na jedanaesterac dosuđen u korist Hajduka protiv Zagreba.