ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slučaj Olić

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Slučaj Olić - Page 2 Empty Re: Slučaj Olić

Post by darth_vader 13/3/2016, 00:59

Moš misliti...braća Dalton suze rone koliko ih je taklo...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Slučaj Olić - Page 2 Empty Re: Slučaj Olić

Post by sat2 13/3/2016, 10:08

Dugo pratim nogomet i ne sjećam se da su duge reprezentacije organizirale nekakve oproštajne utakmice za svoje igrače? Olić je u 37. i nema minute igre u ovoj sezoni u klubu ... zar je očekivao ići na EP? Da ga je, kojim slučajem pozvao Čačić na ove prijateljske krvi bi mu se napili ovi poput brenda i enda. No, ništa čudno kad vidiš kako komentiraju igru Modrića. Znalci ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Slučaj Olić - Page 2 Empty Re: Slučaj Olić

Post by Guest 13/3/2016, 14:01

sat2 wrote:Dugo pratim nogomet i ne sjećam se da su duge reprezentacije organizirale nekakve oproštajne utakmice za svoje igrače? Olić je u 37. i nema minute igre u ovoj sezoni u klubu ... zar je očekivao ići na EP? Da ga je, kojim slučajem pozvao Čačić na ove prijateljske krvi bi mu se napili ovi poput brenda i enda. No, ništa čudno kad vidiš kako komentiraju igru Modrića. Znalci ...
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slučaj Olić - Page 2 Empty Re: Slučaj Olić

Post by Guest 13/3/2016, 14:08

Ni kod nas puno veći igrači od Olića nisu imali oproštajne utakmice. Boban je organizirao svoj oproštaj od nogometa, od reprezentacije se oprostio ranije. Općenito svagdje igrači nakon što prestanu igrati za reprezentaciju još nastave igrati profesionalno. Raznorazni mediji koriste Olića za svoj obračun s HNS-om. Jedino što zamjeram Čačiću što je vodio Olića u Rusiju na prijateljsku utakmicu, trebao mu je reći da ne računa na njega. A i Olić se mogao odmah tada pozdraviti, ne znam što je čekao do sada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slučaj Olić - Page 2 Empty Re: Slučaj Olić

Post by muckodjubre 13/3/2016, 18:45

Tommy Ramone wrote:Ni kod nas puno veći igrači od Olića nisu imali oproštajne utakmice. Boban je organizirao svoj oproštaj od nogometa, od reprezentacije se oprostio ranije. Općenito svagdje igrači nakon što prestanu igrati za reprezentaciju još nastave igrati profesionalno. Raznorazni mediji koriste Olića za svoj obračun s HNS-om. Jedino što zamjeram Čačiću što je vodio Olića u Rusiju na prijateljsku utakmicu, trebao mu je reći da ne računa na njega. A i Olić se mogao odmah tada pozdraviti, ne znam što je čekao do sada.


:tu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Slučaj Olić - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Slučaj Olić - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Slučaj Olić - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Slučaj Olić - Page 2 Empty Re: Slučaj Olić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum