ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 5 Jul - 14:26

Ola people...pozdrav iz Vojvodine... :cro 

Brojim Dane do odlaska u HR...

U teškoj sam nekoj fazi...znam sta mi je najpametnije al ja moram do toga doći mukom i prozvakavanjem svih mogucih rješenja...komplicirana sam do bola...i iracionalna.... :|

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 6 Jul - 13:51

medication wrote:Čini mi se da su ti testovi stvar zadovoljavanja nekih normi i da ne bi trebala imat problema s tim...
nadam se :)) al poznavajući mene... sve je moguće
samo se nadam da neće bit tokom tog nekog predavanja prije testa nekakvih pitanja usputnih.... 
:blj 

joj, šta ja radim zapravo u ovom poslu, i kad ću počet radit kak se radi... ni poslije 3 godine ni trunke želje i motivacije, nečega
mislim da je osiguranje najgori posao! ono stvarno..
evo i danas me stranka zvala da izračunam koliko će ga doć... jbt, da se mom tati nešt desi il da otputuje negdje, ja sam osuđena na propast... a trebala bi kao još njegovo odrađivat... HAHA
da ne govorim kako je on stalno na mobitelima i terenu, i da si ne može skoro ništ isplanirat..
bitno je imat dobre i poštene kolege zato koji će uskočit, a ja imam đubre od kolege.. koji mi je opet neki dan ukrao policu... da, reći će curama s tarife da prebace, aha :D  kladim se da nije rekao, a to ću sutra provjerit..  jer još nije prebačeno..
i ne znam više kak postupit s njim!

samo ne znam kak može spavat mirno..

F U J sve, sveee

a malo i pms danas :o)  :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 6 Jul - 15:27

Meni osiguranja i banke izgledaju kao užasni poslovi. Gdje se ti vidiš u poslu?

Zagy, pozdrav! :beer
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 6 Jul - 16:37

juhu, napokon netko tko me ne uvjerava da je to super!  cheers  stvarno je ogavan posao! :D užasno mi ide na živce kad se iščuđavaju i govore da mi je ovo najbolje... da se držim toga.. voljela bi vidjet te ljude.. skupa s mojom mamom, sestrom... u tom poslu malo..

gdje se vidim.. to mi sad niš ne vrijedi.. ali svakako se vidim u poslu koji odradiš i - doviđenja do sutra u 7  afro   u poslu gdje ne ovisiš isključivo ti o prometu..
u mileru  :W  ok mi je rad u butiku.. ne znam, možda griješim?

 
mrzim te ljude, kolege... izbjegavam ih.. firmu, zgradu... izbjegavam jer se  ježim na temu o poslu u kojem mi se ništa ne sviđa, gdje se nimalo ne vidim
nisam ni na jednom pravom sastanku u firmi bila... šta ja da pričam o tome, kad sam skroz van toga

mislim, meni je ok, jer ja radim dalje od firme, na mjestu sa zanimljivim ljudima kojima sam draga i s kojima sam se sad već našla, ne veže nas usko taj posao pa je super, ne zanima mene njihov, ne dosađuju ni oni meni :D

tata mi idući dan uplati novce, utržak, preda sve dokumente koje ja prethodno pripremim, naravno..  bar to mogu :D tamo što napravim napravim, ostalo mi on  dogovara (ja samo pišem police, on sve odradi većinom), polako mi prepušta svoje stranke.. eto, ne moram još neko kratko vrijeme ni po sastancima,  bila bi luda dat otkaz.. al mene unatoč tome grize savjest  i činjenica da ne mogu stalno tako... i dobro da se grizem, znači imam neku dušu  :W 
ja moram napredovat, trudit se.. a ništa od toga ne osjećam :(  meni svaki put ko da je prvi kad mi dođe stranka s malo kompliciranijim slučajem ... pa onda ti njima moraš malo nalupetat nešto kad vidiš da su li la.. al ne ja, mene boli briga, ma ja s njima suosjećam :^0 meni dođe da kažem da ga u potpunosti shvaćam i  nek ode u konkurenciju.. hahahaa
ne mogu se pomirit s tim da sam ja ta koja treba preuzet stvar u svoje ruke i navaljivat, bit dosadna, pričat pričat pričat... dođe li to s vremenom? :D
smara brate :D
ono, boli me ona stvar čovječe gdje ćeš ti i šta tebe muči oko osiguranja :P užas sam :D


što reći... pitam se oće li se već jednom nešto promijenit..
eto jedino dobro je što sam se otvorila, nije mi neki problem više s neznancima pričat.. čak lakše nego s poznanicima, faaakat :))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 6 Jul - 17:06

da, vidim se stvarno u bilo kojem poslu... dobro sad, ne nešto ekstremno :|... gdje stranke same dolaze... milina...

a ne mi...  plan je totalno nerealan, bolje da ne spominjem.. ja ne znam otkud mom ocu snage za to sve.. još i mene na grbači ima.. a ja njega na savjesti :))
pa onda pritišću posebno sa životnim osiguranjima... je, baš ljudi imaju para za mene, i uopće živaca za moje priče..... jedva preživljavaju!

ma....

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 22:05

Umirem od menstrualnih bolova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 22:12

Ni ja ne znam gdje sam sto sam sto sa sobom, sto upisat? Imam za birat između ekonomije i turizma. Definitivno mi se rad sa ljudima tokom sezone ljetne, a kod nas je urnebes neda... Sa druge strane volim Radit sa ljudima i mislim da bih voljela planirat Dane za njih, nalazit mjesta za putovanja, otkrivat nove krajeve...
Opet u ekonomiji, rad u uredu sa nalakiranim noktima je za mene milina. Jedino rad u osiguranju i navlačenje ljudi i laži, muljaža, to nikako nekih mogla. Ali bi mi se sviđalo da završim nakon faksa ispite pedagoške za predavanje ekonomije u školama, voljela bih biti onakav profesor kakvog ja nisam imala.

Imate li savjete sto da upisem? Imam još dva dana...


Sa druge strane sva sam neka smušena danas pa bih plakala. Dobila sam mengu, hormoni frcaju, trbuh i leđa ubijaju. Masna sam i znojna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 22:15

koliko su moji para za hrana potrošili na mene i dragoga, a nemaju mnogo... Sladolede i meso i povrće i večere i soseve od rajčice. Ponekad me duša boli. A vjerujem da i njih jer mi ne mogu bolje priuštiti. 

Uff... 

Ništa nemaju a sve mi daju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 22:23

Ljudi su škrti. Sto vise novaca imaju to su vise ugroženi narcisoidnoscu. Bljak.

Ljudi se čude sto krpe razbijene neću odnijeti u dobrotvorne svrhe. Ofc jebote da neću. Odnijeti cu robu koja se može nositi i dobro izgleda ne neke ofucane robetine. Po čemu je itko siromašniji i na ulici vrijedniji od nas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 22:49

Haha a ja recimo sto vise zaradim to vise potrosim na sebe i druge ... sve me strah da nigdje necu zaraditi koliko mogu potrositi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 23:25

Ali to je fascinantno! Pogotovo žene ...Počinju samo sebe gledati. Samo sebe. A drže se kao svjetske ljepote utegnute u odjeću za cure od 20 godina. A vidi se da imaju 45...

Ma ja sam prekriticna postala. Jednostavno mi je dosta narcisoidnih i egocnetricnih ljudi kojima sam okružena a zbog nekog razloga moram bit :/

Ja jako volim potrošiti na dragoga. I na sebe ali ne kao na njega prvenstveno... Za svašta mu dijelim novac i nije mi zao, dosta puta i kada bi on kupio nešto ja kažem da ćemo pola pola..čak mi je bas drago tako.

Totalno sam se promijenila i vidim svašta i svašta komentiram. Ponekad se pitam čemu uopće sebe zamaram glupostima...ma ponekad se zamaram jer su upućena meni :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 6 Jul - 23:26

Ajme a ja sam glupa baba tračanja... Sad sam se posramila mene same. Iako je post iznad posvećen striktno jednoj ženskoj osobi :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Jul - 8:20

danas nam je divan dan, mojoj majčici rođendan!!
od danas je na godišnjem, sretna sam ko malo dijete kad god je ona meni kod kuće! :* :^0

ali nije divan :^0 probudila sam se sva užarena, jedva se ohladila  :blj 
bit će pakleno danas izgleda.. al ok, onda opet zahlađenje... mogu reć da su ona prva 'proročanstva' u vezi vremena izgleda točna  :D  fakat je dosad bilo nestabilno, al onda će izgleda, kako su najavili, 8. i 9. bit pravo ljetni.. nadam se iskreno da ću u 8. na godišnji, tako sam mu se veselila, al sad zbog nekih promjena na poslu ne znam koliko će to bit moguće... i ljuta sam jako  stoga..  :cry  :cry

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Jul - 9:12

ovaj tj šoping izgleda... moram riješit i ćaćin rođeni dan!
rakovi moji, što ću s njima  :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 7 Jul - 10:06

@ modra- ma ono, ja znam da je nekim ljudima to dobar posao (znam ih dosta koji rade u bankama, samo 2 u osiguranju), no meni je grozan iz subjektivnih razloga. Mislim da se ja osobno ne bi našla u tome.
S druge si strane opet dosta sretna jer imaš posao i već si nakupila iskustva, a mlada si. I to će ti iskustvo super doć kasnije na nekom drugom poslu, pogotovo komunikacijske vještine i prodaja.

@lady- uh, teško je odgovoriti na takvo pitanje drugima. Razmisli u čemu se vidiš, što će ti lakše donijeti posao (u tvojoj regiji bi to čak možda bio turizam).

Promocija mi je danas, nisam se niti potrudila uć u dućan i kupit išta za odjenut.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Jul - 21:30

i meni grozan.. iz SVIH mogućih razloga :^0
pa da, u svakom zlu neko dobro... mada mi je muka od pomisli da sad  sve na nekom novom poslu ispočetka, prilagodba i to.. nisam ja nikako prilagodljiva, al na sve se živ čovjek navikne ??? :))

i sad mi tata nešt priča kako će svi ovi naši u firmi po kancelarijama podobivat otkaze i mi ćemo sve sami morat radit.. a on kuka da više ne može i da želi u penziju i da puca po šavovima..., oče moj, a kako ću tek ja u tome? :( :D
on jadan stvarno misli da za mene ima šanse.. vjerojatno jedini vjeruje

no dobro, da nastavim u istom tonu :^0 dan je katastrofalan bio, da ne govorim o vrućini.. mislim, meni je uvijek najteže, al MENI stvarno je :D sve to na silu, a pogotovo kad direktorica javi da dežuram u firmi do 8 navečer.. crkla saaaaaaaam ... danas mi se posebno nije radilo, al zaozbiljno! ponedjeljak i sve nekako bljakasto, i onda mi jave da poslije posla još dežuram...
prokleti rad u dvije smjene po novom!! sad ću cijele dane po našim poslovnicama provodit jer ovi stariji zatupnici koji trebaju dežurat će vjerojatno uvijek imat nešto bitnije u životu, i neće moć, pa aj ti.. krasno
a s godišnjim se mogu pozdravit sve mi se čini... frka me i pitat...
dobro pa nisam planirala more.. stvarno super, nema šta...

i pms. pms definitivno  :aw

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Jul - 21:45

a pazite ovo, ljudi moji.. ovakvo čudovište ne postoji nigdje... i to je otac dvije kćeri!  cheers

kolega
ukrade mi policu, šuti, kad ga pitam u vezi toga kaže da nije vidio da je stranka moja (nemoguće, to sam mu rekla.. nemoguće da on ne vidi) i da  će reći ženskama s tarife da prebace na mene.... prošlo tjedan dana, pitam ženu je l' im rekao, ona nema pojma o tome.. i još kaže kak je najbolje da se to napiše na iskaz... dođe mi danas na posao, pitam ja njega je l' im rekao to što je rekao da će.. i je, napisao je na iskaz on njima, rekle su da je sve u redu...... pa se počeše po nosu elegantno i promijeni temu, hahahaaaa

? :D ono :D
kao prvo, nije mogao napisat na iskaz jer je iskaz  još tjedan prije toga predao, a i rekao je da će im reći (znači naknadno)
dakle, nema mu ni logike priča! hahaaaaaa

jedva čekam da mu vratim... samo što on neće stat dok ne bude zadnji, dakle po tko zna koji put će izvuć deblji kraj.. a ja ni kriva ni dužna..

 direktorica nažalost ne shvaća kakav je.. ili se pravi luda..

i ne možeš ti s njim... on ti laže u facu, a ako zna da si ti svjestan da laže, to mu je vrh tek! to ga hrani ja mislim
da ne govorim okolo što se petlja u sve i sere strankama ono što bi ga trebalo bit briga


eto, sam da vidite s kim ja radim i da mi nije lako, haha


Last edited by modra on Mon 7 Jul - 22:00; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Jul - 21:51

jako sam bijesna i dost mi je tih sranja i spletki, i lijepo ću mu opet istrest sve u facu, koliko je to ogavno i pokvareno.. i da neću više komunicirat s njim...

pa kud pukne da pukne.. više mi se stvarno popeo na glavu

ne moš mi krast stranke i kenjat tako očito



možda ću nazvat tu ženu s tarife i reć da provjeri iskaz ako  može, jer je ovaj rekao da je napisao   :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Jul - 23:26

Modra budi sretna . Da imas probleme kakve imam na poslu pocinila bi suicid ... ozbiljno razmisljam o otkazu jer ovo nema smisla :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 8 Jul - 8:20

ajde, raspištolji se i utješi me  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 8 Jul - 8:30

ja bi živjela samo na lubenici ljeti... toliko mi pašu, volim ih više no ikad  ❤

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum