ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2014, 22:31

M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:Djeluje prokleto bolno i stravično :(

Jesi gledala Aliena :D ?


Dakle , lejdi ne želi djecu ----pišem veliki plus u crnu knjižicu :D


uuot ... uživam u lazanjama :D
Ono kad je ona "rađala" jednog. Ušla u onaj inkubator za operacije pa ju je kompjuter carskim rezom? :) najgora scena I K A D A

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/7/2014, 22:45

pa nisi ti ni lud..
 lazanje..  :nb 


eto vidiš... to sam ti ja.. slatko djetešce  :aw 





uglavnom... onaj paket što sam spominjala neki dan... e, stigao je na odredište, jupiiii :o)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2014, 22:57

Lady_D wrote:
M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:Djeluje prokleto bolno i stravično :(

Jesi gledala Aliena :D ?


Dakle , lejdi ne želi djecu ----pišem veliki plus u crnu knjižicu :D


uuot ... uživam u lazanjama :D
Ono kad je ona "rađala" jednog. Ušla u onaj inkubator za operacije pa ju je kompjuter carskim rezom? :) najgora scena I K A D A
Yep
To je samo jedna od scena, tu je doduše rađanje bilo u kontroliranim uvjetima  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/7/2014, 22:59

modra wrote:pa nisi ti ni lud..
 lazanje..  :nb 


eto vidiš... to sam ti ja.. slatko djetešce  :aw 





uglavnom... onaj paket što sam spominjala neki dan... e, stigao je na odredište, jupiiii :o)
to je taman da vratim izbljenih tri kilograma od prošlog tjedna  :^0
idem po još .^^

haha tko bi rekao od tako kjut djeteta, nastalo komplicirano čudo :^^

znači ipak nije noćna mora  :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 20/7/2014, 23:23

Lady_D wrote:Joj ne znam 12h trudova

kakvih 12 sati..
joooj ti prvi trudovi koji najduže traju ti je neka sitna bol..ma to i nije bol.
neću reći da ne boli,al tih zadnjih 15 min boli prrođe kao u sekundi.
ja se više i ne sjećam.


kuc kuc u drvo milijun puta jer želim i drugo dijete!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 20/7/2014, 23:28


shenell.. ma nije samo do poroda, ali i do njega je  :D

ono, novo biće, moje biće koje je izašlo iz mene
plakala bi od sreće, šoka, nevjerice, brige... možda bi se i ubila od smiksanih osjećaja  :^0 

ja, ako rodim, imat ću sigurno onu depresiju nakon... sto posto :D


ali, lijepo je to  :)  :D
hahahaha,ja sam tri tjedna prije Tamare plakala i govorila da netko nešto napravi jer ja rodit neću mene strah.
onog jutra kad sam došla u bolnicu sav strah pretvorio se u uzbuđenje.

meni je najteže palo to poslije,oporavak,bolovi poslije,Tamarino ostajanje u bolnici duže-to me dokrajčilo! Plakala sam toliko da su mi htjeli poslati psihijatra dok im nisam rekla da nisam luda nego da se bojim za svoje dijete i ne znam se nositi s tim-prvo mi je!

malo nespavanje je nezgodno ali evo..nadam se sad će biti bolje :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 02:08

Ludovico Einaudi - In Un'altra vita
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 07:28

shenell wrote:

shenell.. ma nije samo do poroda, ali i do njega je  :D

ono, novo biće, moje biće koje je izašlo iz mene
plakala bi od sreće, šoka, nevjerice, brige... možda bi se i ubila od smiksanih osjećaja  :^0 

ja, ako rodim, imat ću sigurno onu depresiju nakon... sto posto :D


ali, lijepo je to  :)  :D
hahahaha,ja sam tri tjedna prije Tamare plakala i govorila da netko nešto napravi jer ja rodit neću mene strah.
onog jutra kad sam došla u bolnicu sav strah pretvorio se u uzbuđenje.

meni je najteže palo to poslije,oporavak,bolovi poslije,Tamarino ostajanje u bolnici duže-to me dokrajčilo! Plakala sam toliko da su mi htjeli poslati psihijatra dok im nisam rekla da nisam luda nego da se bojim za svoje dijete i ne znam se nositi s tim-prvo mi je!

malo nespavanje je nezgodno ali evo..nadam se sad će biti bolje :D
Tako bih i ja vjerovatno :D

Kakvi točno bolovi nakon??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 21/7/2014, 08:51




Tako bih i ja vjerovatno :D

Kakvi točno bolovi nakon??
pa šavovi.
 :) al dobro sam ja prošla,zahvaljujući onom dobrom mladom doktoru haha.
baš je bio krasan,njbolji doktor kojeg sam upoznala..čak me se i sjetio (vjerovatno jer sam ovakva blesava govorila da me ne smije pregledati jer je mlad i mene je sram,oboje smo se smijali tome slijedećih 5 min :D )
eto,ima predivnih doktora i groznih sestara :)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 21/7/2014, 09:00

Jutro svima! Odličan odmor je bio, izbor je na kraju pao na Pelješac i nismo požalili. A sad je otvorena i autocesta do Ploča, pa je put pis of kejk. Dobar smještaj, fina hrana, normalne cijene, savršeno čisto toplo more i uvale u kojima nema žive duše. Mislim da ću sanjat jednu uvalu.
Sutra počinjem radit, dobila posao u struci. Nemam pojma što me sve čeka, znam samo da će bit puno posla. I tako...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 09:55

Haha med mene su proslu godinu tamo negdje stranci zaustavili molili da im objasnim put...postojale su oznake za cestu ali ne i cesta :D jel se onaj tunel zove sv.ilija ? :D

Cestitke na poslu..nadam se da ce te posteno platiti
Kad smo vec kod posla mene ocejuju uskoro 2 hardcore tjedna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 21/7/2014, 10:29

Sv. Ilija ti je tunel kroz Biokovo u smjeru Zagvozd-Baška Voda, ako na to misliš. A ova dionica autoceste do Ploča je dovršena mislim prošle godine tek. Tako da je taj južni dio sad dostupniji, osjetno je manja gužva i voziš se super cestom.

Hvala, nisam još sigurna kolika će mi bit točna plaća, ali će bit ok.
Nije da se žalim, ali trenutno radim još uvijek honorarno od kuće, pa će mi vjerojatno nekad bit gusto. Sreća je jedino što ovo drugo mogu radit bez uključivanja mozga. :D 
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 10:30

Čestitke, med.  :cro 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 21/7/2014, 10:37

Gracias! Vrijeme je da tutu i patike objesim o klin, otvorit ću i temu i sve...  :^0 
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 10:43

 :^0 

Možeš i stavit fotku kako kidaš staru odjeću na komadiće kako to obično bude u onim makeover/what not to wear i sličnim emisijama.  :^0 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 21/7/2014, 11:02

Ona kanadska mi je najdraža, style by jury ili tako nešto gdje svatko ima potresnu priču  :^0 

damn, ne mogu otvorit temu, meni ne rade quotanja, editiranja i otvaranja tema :D

pa ako bi netko bio ljubazan pa otvorio temu "poslovna odjeća" bilo bi lijepo  :^0 
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 11:04

Ma mislim da se placao prolaz kroz taj tunel haha .

Pa ako ne bude barem 6k napij im se krvi :D

Haha nisu valjda starke u pitanju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 11:06

medication wrote:Ona kanadska mi je najdraža, style by jury ili tako nešto gdje svatko ima potresnu priču  :^0

damn, ne mogu otvorit temu, meni ne rade quotanja, editiranja i otvaranja tema :D

pa ako bi netko bio ljubazan pa otvorio temu "poslovna odjeća" bilo bi lijepo  :^0

Budem ja! :raishand :^0 

Joj da, style by jury je divna. Pogotovo kad ih još krenu suočavati s fobijama.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 12:14

Jel netko za nešto slatko  :^0 

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 20140710
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/7/2014, 12:20

Kakve li samo drske i bezobrazne provokacije!  :^0 

Jab' onu gore, šezdesetpostotnokakakovsku ili after eight.  :shy 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 21/7/2014, 12:23

Med čestitam!

uh ne slike za mene šećeraša!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum