ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 17/7/2014, 15:56

Lady_D wrote:
A zasto se bojis voziti?
ne,ne bojim se ja voziti sebe samu.. :D
prije jedno mjesec dana sam skršila auto.i ne nisam brzo vozila,bila pijana ni ništa slično.
samo sam na sekundu odvratila pozornost jer je Tamara vrisnila i počela plakati,padala je kiša...blabla ostatak znaš!
i eto,nisam ju još vozila u autu,ovaj trenutni mi je ogroman naspram mog golfa i blabla

jebote već je mjesec dana prošlo :(

Arwen

Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 17/7/2014, 16:21

o jojojoj.. pa jeste se jako udarili/sudarili? joj  joj :\

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 17/7/2014, 16:22

Lady_D wrote:Sanjala sam da mi je Modra poslala poklon paket :D

:D:D eto to ti je znak :D za kupnju :D  geek

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 17/7/2014, 16:22

M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:Sanjala sam da mi je Modra poslala poklon paket :D
Ovo vrlo lako moze postati nocna mora  :^0

prekini  :|  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/7/2014, 16:44

modra wrote:
M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:Sanjala sam da mi je Modra poslala poklon paket :D
Ovo vrlo lako moze postati nocna mora  :^0

prekini  :|  :D
 :x 

Vrijeme na poslu kao da je stalo.....umirem od dosade...

Btw modra jesi to ti na avataru ? 
Nisam te bas takvu zamisljao  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 17/7/2014, 17:24

shenell wrote:
kic wrote:
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Bikeblue

gdje točno da upakiram dijete?
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Baby-seat-dual-suspension-mountain-bike-ev-bike-ridejpg604-x-453-62-kb-jpeg-x
there's always a way  yoda
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 17/7/2014, 17:46

M3tzTli wrote:Pa put je kriv zbog promicanja socijalizma koji ne omogucuje individualnost ..partija je uvijek ista pogledaj milanovicevo jednoumlje...po njemu su svi manje vrijedni od njega ukljucujuci mu i stranacke kolege.pogotovo oni koji mu proturijece.
Kao sto sam ti rekao vec...jedino velika tragedija moze ujediniti ljudei izvesti ih na pravi put...nuklearni rat je ono sto bi unistilo i stvorilo novu civilizaciju koja bi bila oslobodjena granica,religijskih i politickih uverenja...pain sama je imao pravo u jednome ... you can truly understand people if you share their pain 

Tvoj rezultst je kao i nas predsjednik ..beskvasni..kao i nas narod doduse ...
Heh da 0 posto...samo potvrdjuje cinjenicu da moras unikatno i drugacije  razmisljati od vecine da bi bio uspjesan ..nisam se mislio hvaliti time ali kad vec spominjes kul brojke B-)
vidim da si čitao Vargsmal, ali također vidim da previše Fallouta igraš jelte (sad zvučim ko baka za kristalnom kuglom)

što se tiće dijeljenja tragedije, povijest ljudskih odnosa je neupitno pokazala kako se to sve brzo zaboravi i zbog najmanjeg dnevnopolitičkog sukoba, od literarnih Andrićevih junaka različitih vjeroispovjesti koji su zajedno proživljavali poplave, pa bi se to brzo zaboravilo, do Židova koji bi trebali bolje od ikoga razumjeti gubitak i proganjanje pa su postali najveći sustavni progonitelji druge polovice stoljeća...

predsjednik nam je beskvasan, ali je masan, i očito je kako ga je strah da gubi sljedeći mandat.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/7/2014, 18:42

kic wrote:
M3tzTli wrote:Pa put je kriv zbog promicanja socijalizma koji ne omogucuje individualnost ..partija je uvijek ista pogledaj milanovicevo jednoumlje...po njemu su svi manje vrijedni od njega ukljucujuci mu i stranacke kolege.pogotovo oni koji mu proturijece.
Kao sto sam ti rekao vec...jedino velika tragedija moze ujediniti ljudei izvesti ih na pravi put...nuklearni rat je ono sto bi unistilo i stvorilo novu civilizaciju koja bi bila oslobodjena granica,religijskih i politickih uverenja...pain sama je imao pravo u jednome ... you can truly understand people if you share their pain 

Tvoj rezultst je kao i nas predsjednik ..beskvasni..kao i nas narod doduse ...
Heh da 0 posto...samo potvrdjuje cinjenicu da moras unikatno i drugacije  razmisljati od vecine da bi bio uspjesan ..nisam se mislio hvaliti time ali kad vec spominjes kul brojke B-)
vidim da si čitao Vargsmal, ali također vidim da previše Fallouta igraš jelte (sad zvučim ko baka za kristalnom kuglom)

što se tiće dijeljenja tragedije, povijest ljudskih odnosa je neupitno pokazala kako se to sve brzo zaboravi i zbog najmanjeg dnevnopolitičkog sukoba, od literarnih Andrićevih junaka različitih vjeroispovjesti koji su zajedno proživljavali poplave, pa bi se to brzo zaboravilo, do Židova koji bi trebali bolje od ikoga razumjeti gubitak i proganjanje pa su postali najveći sustavni progonitelji druge polovice stoljeća...

predsjednik nam je beskvasan, ali je masan, i očito je kako ga je strah da gubi sljedeći mandat.
Zapravo nisam citao . Tu za opcu populaciju tesko probavljivu literaturu i ne citam bas..moji zakljucci su cisto logicni i razumni ....a fallout je vise pistapokalipticno drustvo nesto kao i vrijeme nako adama , eve i jabuke...bezakonje gdje se male grupe bore za osnovne zivotne potrepstine no njih unistavaju i asimiliraju vece i bolje organizirane grupe koje kroz nasilje ( pitanje iz ankete ) uvode red i dugotrajniji mir
Ista stvar se i danas u industriji dogadja ...keiretsu..od malih sitnih riba nastaju velike korporacije

U jednu ruku se slazem...konflikt je obiljezje covjeka kroz citavu povijest no nikada covjek nije bio u mogucnosti istrijebiti sve zivo ... danas je samo jedan crveni botun dovoljan za kraj civilizacije kakvu poznajemo... po prvi put u povijesti se populacija moze smanjiti na 0.01 posto sadasnje a potom bi slijedila obnova i promjena sustava vrijednosti .... otkrivenje sv.ivana koje je ravnopravno ostalim evandjeljima govori upravo o tome..kraju svijeta kakvog poznajemo.... i'm the alpha and the omega, the beginning and the end  : otkrivenje 21:6 
Ps igraj fallout sine  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 17/7/2014, 19:09

aj odjebi i ti i svi quoteri Biblije više :^0

tušimo modrinu slobodu izražavanja, na kraju ti ispadaš naivni optimist kad misliš da se i od 1% preostale populacije može nešto puno bolje napraviti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/7/2014, 19:20

kic wrote:aj odjebi i ti i svi quoteri Biblije više :^0

tušimo modrinu slobodu izražavanja, na kraju ti ispadaš naivni optimist kad misliš da se i od 1% preostale populacije može nešto puno bolje napraviti..
Haha i onda se cudis sto si ispao komunist^^

Pa rekao sam jos sto puta manje od toga ...ali to je sad sve domena nagadjanja jer ako prezive komunisticki zohari poput tebe onda je svemu kraj ^^

Novi pdf modra.ljepota i mizantropi 

Btw dao si mi ideju za novi nick mister 0 percent ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 17/7/2014, 22:30

modra wrote:o jojojoj.. pa jeste se jako udarili/sudarili? joj  joj :\

ma dobro smo.
sestrina mala malo zub nabila,Tamara se očešala o sjedalicu a ja s gležnjem nešto..jebote još boli!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 18/7/2014, 15:23

[quote defaultattr=""]
shenell wrote:
kic wrote:
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Bikeblue

gdje točno da upakiram dijete?
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Baby-seat-dual-suspension-mountain-bike-ev-bike-ridejpg604-x-453-62-kb-jpeg-x
there's always a way  yoda[/quote]
Tamara je premala za to
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2014, 10:35

Slika iz knina jucer...baba sa skoliozom , stapom u jednoj ruci, u drugoj vrecica iz konzuma sa 90 godina na ledjima na +40 u 14h ....grim reaper calling
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/7/2014, 10:37

boner time?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2014, 10:40

Impliciram kako ce te se vi komunisti pripadnici istocnog prostranstva sami istrijebiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/7/2014, 10:43

pa 90g je more then enough
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2014, 10:52

Oh kako krivo...starci su ti gori od djece..nekriticni.svadljivi i brinu za zdravlje za svaku sitnicu od bola u malom prstu pa nadalje...zele jos godinama zivjeti i urusavati mirovinski fond
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/7/2014, 10:55

zato Židovi nisu ni primali starce nakon ww2 u Izrael, fun fact :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2014, 10:59

Antisemit fact komunjaro 

Os duel danas ,nisi dugo dobio dozu penetracije railom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/7/2014, 11:01

in 5min
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/7/2014, 11:02

Ne sad . Na poslu sam ¿
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum