ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Mar - 20:03

sta bre? :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 17 Mar - 20:12

pa znas ono kad je velik put i svako malo se staje

kaze meni covjek 'os ti betty najavljivat pauzu il spavat ?!' i onda ja uzmem mikrofon i ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Mar - 20:22

hahahahhahahahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 17 Mar - 20:28

nisam pjevala, ne
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 12:09

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 18 Mar - 12:22

liluliluliiii, nesto ste dosadni
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 13:22

Jebite od 8 ujutro cekam proklete radnike.
Jedva cekam da otidu da ih ne gledam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 13:40

AlfaOmega wrote:
Vegvísir wrote:Aaaaaaargh, vozim se busom, pokušavam pritom čitati superzanimljivu knjigu o geopolitici, ali avaj, moje sjedalo je dva iza vozača čiji razgovor glasnoćom premašuje prosječan ljudski govor za zilijun decibela te njihovo međusobno nabacivanje turbozabavnih i ingenioznih seljačkih fora ubija i najmanju mogućnost koncentracije. gaahgaahgaah
Geopolitika i bus baš i nisu kombinacija.

A koja je knjiga točno?

Bus i bilo koje štivo zahtjevnije od beletristike su, izgleda, nesretna kombinacija. :|

Gearoid Ó Tuathail, Simon Dalby, Paul Routledge: Uvod u geopolitiku

Simpatična knjiga, gotovo udžbeničkog karaktera podijeljena na pet poglavlja koja sadrže i velik broj tekstova različitih autora. Npr. prvo poglavlje koje se poglavito bavi imperijalnom geopolitikom sadrži ulomke iz Rooseveltove A Compilation of Messages and Papers of Presidents, Hitlerove Mein kampf, Haushoferove Total Power: A Footnote to History. Drugi dio se bavi geopolitikom Hladnog rata, treći geopolitikom 21. stoljeća (npr. Huntington, Said...), četvrti geopolitikom globalnih prijetnji, a posljednji antigeopolitikom.

betty.boop wrote:zadnji put kad sam se vozila busom sam bila najavljivac stanica  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 3985450148

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 13:51

Inače, isto tako obožavam kad putujem popodne/navečer busom, zaspem, i onda me u nekom trenutku probudi zvonjava mobitela, javim se cijela nikakva omamljena od sna, a prva stvar koju me madre pita je "Gdje si? Dokle ste stigli?". Ja naravno kažem da nemam pojma i onda kreće iščuđavanje. Tako je nekako i jučer bilo u stilu:

Madre: 'Alo. Di si?
Vegvísir: Nemam pojma, spavala sam, probudila si me.
Madre: Pa dobro, jel' vidiš otprilike, gdje možeš bit?
Vegvísir: Stvarno nemam pojma, mrak je, na autocesti sam. Gle, spavala sam.
Madre: Pa šta vidiš oko sebe?
Vegvísir: Isuse, vidim cestu, kamenje, travu, mrak, NE ZNAM,VIDIM ZVIJEZDE, ČEMER LJUDI U HLADNOĆI SVEMIRA, NE ZNAAAM... VIDIM... Da, ovaj. Vidim naplatne. Naziru se u daljini. Da. Vidimo se za dvadeset minuta. 


jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 14:03

mamina suknjarka... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 14:08

Ne baš. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 14:43

znam draga, zadirkujem te malo... :) 
imao sam i ja jednog takvog koji me zove 18x na dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 14:44

Cekam i cekam. Cekam i cekam i cekam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 14:45

sta malecka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 18 Mar - 15:09

Braćala wrote:znam draga, zadirkujem te malo... :) 
imao sam i ja jednog takvog koji me zove 18x na dan.

:D

Moja ne zove često, ali ako se slučajno ne javiš kad zove, odmah nastupa strka i panika. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Fri 18 Mar - 16:48

modra wrote:UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 12596202_10207858891565965_1202108349_n
:^0 :^0 

bok, ja sam Duje, brat me ne želi, duda veća od glave, i prave budalu od mene u pet broja većem medvjeđem odijelu


jadno moje, i nije tak crven uživo, kad mi je mama poslala sliku, već sam se zabrinula šta mu je :)
Ja sliku ne vidim. Zove se Duje stvarno? bounce 

Moj Duje je strašno ljubomoran, jedva izlazim na kraj s njim, stalno mi je pod nogama :yawn

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 18 Mar - 17:56

daaa, ajd zamisli!
ja se uvijek tebe sjetim i tvog duje :)
meni se to ime već dugo sviđa, i nekoliko dana prije poroda onak bez veze ga spomenem sestri, a ona meni kako su baš jučer ona i muž komentirali kak im je super :D

jest malo premorsko :D (iako mi se sviđa), ali bože moj, naviknut ćemo se brzo, ne sumnjam.. barem će bit jedini duje u ovom kraju  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 1f60d a i ide mu savršeno uz prezime

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 18 Mar - 19:21



andrija ima neke super svoje izjave.. :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 19 Mar - 0:09

Čemer ljudi u hladnoći svemira!   :^0

Super dan bio,2 puta sminkala, sve brže i bolje ide....moram vježbati na prijateljima. ..dobih i equipment....kofer,ogroman i težak ovako prazan,kako je tek sa sminkom ....stolica,stalak sa ogledalom ,lampom i kišobranom. ...prava Profi lampa za slikanje i šminkanje. ...


Nakon seminara ja i kolegica isle na piće malo proslavit.....sve u sve super,zadovoljna sam... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 19 Mar - 0:12

jel gledas parove, zagi? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 19 Mar - 0:19

Jebali te parovi!  :D 

Nisam toliko isprana :D

Nisi vanka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum