ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi kmečavci

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Novi kmečavci Empty Novi kmečavci

Post by jalnirajko Sun 6 Mar - 23:15

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Bijeli-opet-jaci-od-sudaca-Bezjak-u-sucevoj-nadoknadi-spasio-Jovica-i-rijecke-ambicije
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Sun 6 Mar - 23:20

sad se bune jer im je poništen gol a nisu se bunili kad nije sviran penal nad pjacom jesenas ili kad su zabili gol iz nepostojećeg kornera. gledao sam tekmu i bezjak je trebao dobiti bar 4-5 žutih kartona. rijetko prgav igrač, svaki skok je lakat u glavu ili uklizavanje u noge. močo je trebao dobiti direktni crveni jer je gađao loptom igrača osijeka na podu. maleš je mesario kao i uvijek skupa s močom. dajte se ubijte više svi s tim kmečanjem
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by nowitzki Mon 7 Mar - 15:44

Ovo i pred 5 dana u parku mladezi je bio cirkus kolorado sto se sudjenja tice....da nije bilo toliko previda u splitu nebi se jucer toliko pricalo jer je atmosfera bila od pocetka na noz.....stvarno sam u ovoj ligi na sve spreman i znam da prvi necemo bit, ali ovo je vec i mene pocelo nervirat....samo ona utakmica u splitu je bilo toliko kardinalnih greski, koje srecom nisu utjecale na pitanje pobjednika da u jednim ozbiljnim ligama ne bude cijele sezone.....a ovo sta pricas o bezjaku i mocinicu nije davao crvene kartone jer je od pocetka bio ritam sudjenja da se oprastaju divljacki startovi, a sta ti sudac da, to ces iskoristit...dugo nisam pogledao nervozniju i prljaviju utakmicu, ali eto, za to je sudac kriv
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by nowitzki Mon 7 Mar - 15:46

Inace trebalo je sinoc pokazat jedno 4,5 crvenih kartona....a rijeka je i po crvenim i po zutim apsolutni rekoreder hnla
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by bafalo Mon 7 Mar - 20:05

gasi ligu

_________________
Novi kmečavci Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by sat2 Mon 7 Mar - 20:40

nowitzki wrote:Ovo i pred 5 dana u parku mladezi je bio cirkus kolorado sto se sudjenja tice....da nije bilo toliko previda u splitu nebi se jucer toliko pricalo jer je atmosfera bila od pocetka na noz.....stvarno sam u ovoj ligi na sve spreman i znam da prvi necemo bit, ali ovo je vec i mene pocelo nervirat....samo ona utakmica u splitu je bilo toliko kardinalnih greski, koje srecom nisu utjecale na pitanje pobjednika da u jednim ozbiljnim ligama ne bude cijele sezone.....a ovo sta pricas o bezjaku i mocinicu nije davao crvene kartone jer je od pocetka bio ritam sudjenja da se oprastaju divljacki startovi, a sta ti sudac da, to ces iskoristit...dugo nisam pogledao nervozniju i prljaviju utakmicu, ali eto, za to je sudac kriv
Da, a treneri su im savjetovali da ne idu oštro?
Kada sudac u utakmicama Dinama, u kojima Dinamo ima posjed 70%, podjeli pet šest žutih protivniku i ukupno manje nego Dinamovim igračima onda je opet "sudac kriv"!
Što bi bilo da je sudac za prvi start dao žuti karton? Vjerojatno bi po tom kriteriju dao tri četiri crvena, jer igrači ne bi prestali igrati grubo i opet bi bio "sudac kriv"!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by nowitzki Mon 7 Mar - 22:08

Lol nisam ni znao da je belupo za penal pokraden...kakva lakrdija
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by nowitzki Mon 7 Mar - 22:22

Kakvih 6 bodova za rijeku u 5 dana, to ni bayern nebi osvojio takvim kriterijima
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Mon 7 Mar - 22:55

nowitzki wrote:Lol nisam ni znao da je belupo za penal pokraden...kakva lakrdija
Da se takvi penali sviraju bilo bi ih 4-5 svaku utakmicu. Tak je beusan rekao prije 3 kola
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Mon 7 Mar - 22:56

No zato se pokazao samo 1 od 3-4 lakta bezjaka. A i taj je dovoljan za crveni
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by Guest Mon 7 Mar - 23:15

Ja ne znam čemu priča oko penala za Osijek. Ako to nije bio penal, onda ne znam što je. A kad je bio navodni penal za Slaven, ne sjećam se situacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by nowitzki Mon 7 Mar - 23:18

Penal za osijek je bio cist nitko nije a rekao o njemu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by nowitzki Mon 7 Mar - 23:20

Nemoram ti nisfta rajko vise govorit, sve su rekli josko i beusan i potvrdili rijec po rijec ovo sto sam ti ranije napisao.....pokri se po usima i ocima i odi spavat, a kao bonus ovog tjedna ovaj nedosudjeni penal za belupo je slag na tortu...idem pogledat ovaj planet fifa sta je sutra na hrtu sam skinuo, taman sam raspolozen za jos malo kriminala u nogometu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by Guest Mon 7 Mar - 23:21

Ovi u Novom listu insinuiraju da nije. Bertoša je tipičan primjer neinteligentnog igrača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Mon 7 Mar - 23:39

nowitzki wrote:Nemoram ti nisfta rajko vise govorit, sve su rekli josko i beusan i potvrdili rijec po rijec ovo sto sam ti ranije napisao.....pokri se po usima i ocima i odi spavat, a kao bonus ovog tjedna ovaj nedosudjeni penal za belupo je slag na tortu...idem pogledat ovaj planet fifa sta je sutra na hrtu sam skinuo, taman sam raspolozen za jos malo kriminala u nogometu
Ajde bar ne izvodimo aut nogom
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Mon 7 Mar - 23:43

Tommy Ramone wrote:Ovi u Novom listu insinuiraju da nije. Bertoša je tipičan primjer neinteligentnog igrača.
Supci. Opet ih osijek nadigrao ko i 99.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Mon 7 Mar - 23:48

Kaže onaj paksu jelicic da je stojanovic trebao dobiti crvneni. A za bezjakov lakat suti ko zadnja pizda. Svi laprdaju kak nam suci pomazu a onda se čude ko pura dreku kad zgazimo rijeku 3:0 s pol snage
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by jalnirajko Mon 7 Mar - 23:57

Najbolje kak beusan kaže da se bezjak gradio i da nije namjerno potego osjecanina laktom. Svakako svakako.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by Zeko Wed 9 Mar - 22:14

Za svo to kmečanje je kriv isključivo Dinamo i to zato jer igra taman toliko da dobije utakmicu. Jedino su protiv Rijeke stisnuli gas nekih pola sata i onda se i vidjelo kakav je u HNL-u odnos snaga, Sve ostalo su odigrali za kurac, jer Zagreb, Istra i Belupo su ekipe kojima moraš dati 3-4 komada za 20-30 minuta normalne igre. I onda nikakvog kmečanja niotkuda nebi bilo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by sitting_bull Thu 10 Mar - 0:18

sve to je uvod u polufinale kupa:

- hajduk kmeči jer zna što ga čeka pa sad svi rade pritisak ne bi li se dogodilo neko čudo pa da hajduk prođe

- rijeka kmeči kako bi dala podršku hajduku u nastojanjima da hajduk prođe dinamom pa da ga onda rijeka računajući na siguran prolaz kontra slavena razguzi u finalu

ako bude pravde finale će igrati slaven i dinamo.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Novi kmečavci Empty Re: Novi kmečavci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum