ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav u braku...

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 27/6/2014, 23:49

Zagy wrote:Definiraj dobar šupak? 
snakebite wrote:
Zagy wrote:Snake traži brata ili sestru blizanca...:/

s dobrim šupcima naravno...
definiraj dobar brak koji nema interesa...

da ne skrećemo s teme...

Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 27/6/2014, 23:50

Trinity wrote:
snakebite wrote:
Trinity wrote:slobodu da napreduje u poslu, karijeri, da ima hobije, svoje društvo, mane...
ali i ta sloboda ide dotle dok ne ugrozi slobodu onog drugog da ima te iste stvari ako hoće...kompromis ipak...

pa u startu smo rekli da su dvije zrele osobe...dakle, te stvari su jasne s obje strane...
dakle, to bi bilo idealno...samo, kad je ...?

pa lako moguće nikada, čovjek samo može težiti idealu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by kic 27/6/2014, 23:51

Zagy wrote:Postoje slični partneri...takvi su vjerovatno kicevi roditelji...na kraju se tako sazive da si postanu konbrat i sestra...ja se toga bojim... :-|
zašto strah? bojiš se utapanja svog ega vjerojatno, s jedne strane shvaćam snakeov moto "come as you are", ali opet, moji starci su napravili brdo kompromisa da bi došli do ove točke i vrlo su različite prirode zapravo, stari je zapravo emotivac i gotovo boem, a majka radnica i sposobnija je u masu praktičnih stvari, da su išli bez kompromisa tražiti stari: neku umjetničku dušu, a mater nekog majstora tko zna tko bi vama admin bio danas :^0 :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 27/6/2014, 23:53

Ali svetac je u pravu u nekim stvarima...mi žene smo u stanju zamaglit sve ostale stvari i zumirat tu koja nas muci...
Ali smo komicirane i natezat ćemo se danima dok nam ne sjedne...:/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 27/6/2014, 23:55

Onda nisu si slični?

Kod nas je on realista a ja sanjar u oblacima...

Strah me odnosa bez imalo strasti,čista navika i vrhunac dana igranje partije karata...toga me strah...ego mene ne brine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Trinity 27/6/2014, 23:57

Zagy wrote:Onda nisu si slični?

Kod nas je on realista a ja sanjar u oblacima...

Strah me odnosa bez imalo strasti,čista navika i vrhunac dana igranje partije karata...toga me strah...ego mene ne brine...
Ne brini se unaprijed, kad do toga dođe, naći ćeš rješenje...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 27/6/2014, 23:58

Zagy wrote:Ali svetac je u pravu u nekim stvarima...mi žene smo u stanju zamaglit sve ostale stvari i zumirat tu koja nas muci...
Ali smo komicirane i natezat ćemo se danima dok nam ne sjedne...:/
aeto..nemam ja nis protiv tvojih stavova,svatko ima svoje,no ako pokusava zivjeti u zajednici,onda se moraju  sve karte na jedan stol staviti,nema po rukavima,nema fige iza ledja,nema manipulacije..danas sam izmrcvario na mrtvo Neve,koja bi i ofce i nofce..i "ljubav" da traje 200 godina,ali da je to stalno leprsavo i bajno i nakon 50 godina...jednostavno ne prihvaca cinjenicu da se osobe mijenjaju vremenom kao i njihov odnos i bas kao sto Kic rece,na kraju se odnos pretvara u neku vrstu prijateljstva i platonskih odnosa..u sustini,tako zavrsavaju zrele osobe..one koje to ne mogu prihvatiti,vrte se u beskonacnoj petlji...muce sebe,muce sve oko sebe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by kic 28/6/2014, 00:02

Zagy wrote:Onda nisu si slični?

Kod nas je on realista a ja sanjar u oblacima...

Strah me odnosa bez imalo strasti,čista navika i vrhunac dana igranje partije karata...toga me strah...ego mene ne brine...
ne znam što bih ti rekao preklinac sam ja za ove priče, ali rekao bih first world problems :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:03

Brak je iz interesa tvoj argument...ja to uopce ne vidim tako...u braku sam i po mome bi za mene veći interes bio da ladim muda sad na nekom moru nego sto se djeci prilagođavam...

Veći bi mi interes bio sex 3 puta dnevno na 3 različita mjesta u stanu nego onih tu i tamo sa prigusivacem da ih ne probudim...

Uredila bih isto tako stan kako ja volim a ne kako je praktično i kako ga je sto lakše očistiti od prolivenog mlijeka,i sl. Stvari...

Sorry...al ja u braku ne vidim ništa egoistično...upravo naprotiv...netko si to iz sveg srca želi...ja sam tu di jesam i čekam da prodje...narast će i oni a valjda ja i on nećemo do tad bit ko brat i sestra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:05

interes je i sigurnost zivota..unatoc svim problemima brak je ipak,ako su sudionici zreli,prilicno sigurna oaza za njene clanove....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:07

ne pričamo o komopromisima koje si napravila nego o interesu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:07

Zapravo bih trebala imati malo vise razumijevanja jer znam pod kojim smo pritiskom u zadnje vrijeme....s jedne strane nam se ispunio san kupnjom stana,s druge strane je kredit kamen oko vrata...

Al hvala na pažnji...i pomoći... ❤
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Trinity 28/6/2014, 00:08

Zagy wrote:Brak je iz interesa tvoj argument...ja to uopce ne vidim tako...u braku sam i po mome bi za mene veći interes bio da ladim muda sad na nekom moru nego sto se djeci prilagođavam...

Veći bi mi interes bio sex 3 puta dnevno na 3 različita mjesta u stanu nego onih tu i tamo sa prigusivacem da ih ne probudim...

Uredila bih isto tako stan kako ja volim a ne kako je praktično i kako ga je sto lakše očistiti od prolivenog mlijeka,i sl. Stvari...

Sorry...al ja u braku ne vidim ništa egoistično...upravo naprotiv...netko si to iz sveg srca želi...ja sam tu di jesam i čekam da prodje...narast će i oni a valjda ja i on nećemo do tad bit ko brat i sestra...
Ako su ti djeca mala, a imaš ih troje, tu nema egoizma...narast će oni pa ćeš imati više vremena za sebe...i njega...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:09

Objasnite meni laiku tko to ima interesa od potomstva?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:09

ma dobra je Zagy  mama...samo malo uhvati covjeka los bioritam.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Trinity 28/6/2014, 00:10

bogomdani wrote:interes je i sigurnost zivota..unatoc svim problemima brak je ipak,ako su sudionici zreli,prilicno sigurna oaza za njene clanove....
brak bi trebao biti i emocionalno i financijsko i svako drugo utočište...da nije tog ako...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:10

Mala da...8,5 i 3...

Financijski jeste lakše i sigurnije...ali i to je Mac sa 2 oštrice...naidjes li na pogrešnu osobu,najebo si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by kic 28/6/2014, 00:11

bogomdani wrote:ma dobra je Zagy  mama...samo malo uhvati covjeka los bioritam.. :)
iskreno, jedna od rijetkih forumašica koja dobro prima šalu na svoj račun, barem koliko sam ja vidio.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:11

Trinity wrote:
bogomdani wrote:interes je i sigurnost zivota..unatoc svim problemima brak je ipak,ako su sudionici zreli,prilicno sigurna oaza za njene clanove....
brak bi trebao biti i emocionalno i financijsko i svako drugo utočište...da nije tog ako...
ebi ga sestro...stos...isu svi izvukli sretnu kartu.. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Trinity 28/6/2014, 00:12

bogomdani wrote:
Trinity wrote:
bogomdani wrote:interes je i sigurnost zivota..unatoc svim problemima brak je ipak,ako su sudionici zreli,prilicno sigurna oaza za njene clanove....
brak bi trebao biti i emocionalno i financijsko i svako drugo utočište...da nije tog ako...
ebi ga sestro...stos...isu svi izvukli sretnu kartu.. :|
netko lošu, netko nikakvu... :|
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Guest 28/6/2014, 00:13

bogomdani wrote:ma dobra je Zagy  mama...samo malo uhvati covjeka los bioritam.. :)
Znaš ti sta je moj problem? :D
Ja dajem 100% i kad dobijem manje Nazad tukla bih se...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav u braku... - Page 4 Empty Re: Ljubav u braku...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum