ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by IL Risorto 3/3/2016, 18:39

provocator wrote:
Ero wrote:
provocator wrote:Objasnit ću ja eri neke stvari kada se javi. Znam ja... Vjeruj mi. :evilgrin

Pa reci već jednom kako je drug kosovac kRadman "naslijedio" partijski hotel na Bohinju? "KupiJo"? :D
Hajde da i ja tebe dočekam, krvi ti glistine yebm!
Sad ću ti reći to kako sam ja još prije više od dvije godine tvrdio da tog Radmana treba maknuti ali onda si ti, i tebi slični, šutjeli ko pizde... A znaš zašto?
Pa zato jer ga je naružio i nagrdio Index.hr a ako Index nekoga nagazi onda tu nekaj ne štima. Jel se sjećaš??? Sjećaš se ti moj curac!
A index je kao meritoran za postavljanje društvenih i političkih normi u državi ?

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by Ero 3/3/2016, 18:42

Radman će sutra biti smjenjen.
Kuvertiram.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by red wolf 3/3/2016, 18:44

Ero wrote:Radman će sutra biti smjenjen.
Kuvertiram.
Nije bitno što će biti smijenjen nego što je taj isti Radman najavio...Hrvatska kao i tvoja Slovenija je sada dio EU...Shvaćaš Slovenac?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by Guest 3/3/2016, 18:44

Ero,ne mogu se usuglasiti po pitanju medijskog parazita..Kako ce u vezi prilicno jake ekipe namazanaca??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by Ero 3/3/2016, 18:46

red wolf wrote:
Ero wrote:Radman će sutra biti smjenjen.
Kuvertiram.
Nije bitno što će biti smijenjen nego što je taj isti Radman najavio...Hrvatska kao i tvoja Slovenija je sada dio EU...Shvaćaš Slovenac?

Vi već zadnje 4 godine niste u EU (od lex Perković dalje), osim  što ste neto platiše u EU fondove.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by red wolf 3/3/2016, 18:47

Ero wrote:
red wolf wrote:
Ero wrote:Radman će sutra biti smjenjen.
Kuvertiram.
Nije bitno što će biti smijenjen nego što je taj isti Radman najavio...Hrvatska kao i tvoja Slovenija je sada dio EU...Shvaćaš Slovenac?

Vi već zadnje 4 godine niste u EU (od lex Perković dalje)  osim što ste neto platiše u EU fondove.

Slovenac, daj si pogledaj svoje upise...Mislim, smiješan si...Brini se ti oko svoje Slovenije...Nama Hrvatima prepusti brigu oko Hrvatske...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by Ero 3/3/2016, 18:50

bogomdani wrote:Ero,ne mogu se usuglasiti po pitanju medijskog parazita..Kako ce u vezi prilicno jake ekipe namazanaca??
HDZ ima koalicijske partnere kakve ima.
Partneri im još nisu osvjestili svoju poziciju,
u kojoj su suodgovorni za stanje nacije i države,
a ne samo za svoju vukojebinu iz koje dolaze.
"Namazanci" su uvijek ovisni o onome tko ih plaća.
Inače, novi proračun-novi "namazanci". ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by provocator 3/3/2016, 18:54

Iknarov svjedok wrote:
provocator wrote:
Ero wrote:
provocator wrote:Objasnit ću ja eri neke stvari kada se javi. Znam ja... Vjeruj mi. :evilgrin

Pa reci već jednom kako je drug kosovac kRadman "naslijedio" partijski hotel na Bohinju? "KupiJo"? :D
Hajde da i ja tebe dočekam, krvi ti glistine yebm!
Sad ću ti reći to kako sam ja još prije više od dvije godine tvrdio da tog Radmana treba maknuti ali onda si ti, i tebi slični, šutjeli ko pizde... A znaš zašto?
Pa zato jer ga je naružio i nagrdio Index.hr a ako Index nekoga nagazi onda tu nekaj ne štima. Jel se sjećaš??? Sjećaš se ti moj curac!
A index je kao meritoran za postavljanje društvenih i političkih normi u državi ?
To nisam tvrdio ali tada je index, između ostalih, jako ružno pisao o Radmanu, i moram reći, opravdano. Tada su ero i slični čkomili. U tome je poanta. Ja bi sad mogao opisati o čemu je točno bila riječ i zašto su ga nagazili ali bilo pa prošlo. Htjedoh samo reći ono što rekoh i što je u stvari primarno.

_________________
U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni - Page 2 Empty Re: U Saboru danas rasprava o Radmanovoj smjeni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum