ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU

Go down

Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU Empty Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU

Post by RayMabus Wed 2 Mar - 23:38

Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU Ursula_620x0

Turske vlasti zabranile su sletanje helikoptera u kojem se nalazila ministarka odbrane Nemačke Ursula fon der Lajen na grčko ostrvo Lezbos, prenosi grčka televizija „Skaj“. Ankara je to objasnila time što je ova teritorija, po njihovom mišljenju, demilitarizovana zona.

Poseta nemačke ministarke odbrane Grčkoj povezana je sa migracionom politikom zemlje. Ursula fon der Lajen planirala je da sleti na ostrvo Lezbos 6. marta vojnim helikopterom, odakle je trebalo da ode na nemački brod „Bon“ koji učestvuje u zadržavanju talasa izbeglica preko Egejskog mora u zemlje EU.
Ranije je Turska zabranila sletanje aviona sa premijerom Grčke Aleksisim Ciprasom na ostrvo Rodos. Zvanične vlasti Ankare su objasnile ovo time što je Rodos demilitarizovana zona.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:593643-Turske-vlasti-zabranile-sletanje-nemacke-ministarke-na-Lezbos

Ha ha ha NATO ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU Empty Re: Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU

Post by RayMabus Wed 2 Mar - 23:40

Inače owa mi wijest nije bila zanimljiwa dok nisam widio temu o EUru gdje sam napisao nešto jako bitno :


Umijesto da glumimo zapadno balkanskog patuljka ...radije glumimo predziđe Europe ...pa ti onda uz NATO napadni tu držawu jer time napadaš i tu walutu.


Enlarge this image Click to see fullsize
Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU Eurozona


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6521p45-propadosmo-oreskovic-najavio-uvoenje-eura#281344
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU Empty Re: Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU

Post by RayMabus Wed 2 Mar - 23:49

Ja sam luđak koji zna budućnost ...i otišao je u jedan park gdje nema puno ljudi ( owaj forum i slićno ) i samo tu to gowori .....jer ja ne odam okolo i goworim masama ....mase će doći k meni kad skuže da imam toćne podatke.

Euro .....ekonomska strana priće ..plusewi i minusi ....al to me ne zanima.

Šta was štiti od turske mornarice i drugih ugroza ako NATO postane nemoguć sawez ?

Napadni njihowu walutu i napao si njih.

Franćusko njemački sawez ..doduše nije samo njihow al bitna je poanta.

Moramo razmišljat wojno a ne samo ekonomski mada možemo i o tome pričat al owdje nije to bitno.

Štit te EURO ...ćak i ako NATO postane nestabilni wojni sawez,




RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU Empty Re: Erdogan zabranio vojsci EU slijetanje na teritorij EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum