ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by vuksadinare 29/2/2016, 12:53

Antifasisticke udruge iz Hrvatske,Slovenije i Srbije u zajednistvu sa Radnickom frontom iz Hrvatske i Socijalistickom ligom BiH izdali su proglas u kojem kazu:'Ako nacionalisticke,fasisticke i ksenofobne vlasti u Makedoniji,Srbiji,Hrvatskoj i Sloveniji ne otvore granice za sve migrante,izbjeglice i unesrecene ratovima,neimastinom,fasizmom bit cemo primorani na drasticne akcije poput prosvjeda na granicama pa i samim probijanjem blokada na granicama'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by dijagram 29/2/2016, 12:55

Radnicka fronta stiti radnike:)
E vala, tesko se odluciti koji suvece bitange.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by Guest 29/2/2016, 13:01

RF je sudjelovao jučer 27. 02. u ‪#‎safepassage‬ akcijama u Zadru, Splitu, Puli i Zagrebu. Hvala HSUST-Aktivisti dana, CMS, Are you syrious?, Lana Bobić, Jelena Jeja Cikatic, Gabriela Banic, Ives Cikatic, Željka Jurlina.


Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' 12795342_1141703269197504_2695554797222403407_n



Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' 12802723_1141703349197496_7133982958547936318_n



Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' 12791086_1141703369197494_870902902638632922_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by vuksadinare 29/2/2016, 13:02

Bilo na vjestima plavog radia i 101
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by catabbath 29/2/2016, 13:41

preko_vode_do_slobode wrote:RF je sudjelovao jučer 27. 02. u ‪#‎safepassage‬ akcijama u Zadru, Splitu, Puli i Zagrebu. Hvala HSUST-Aktivisti dana, CMS, Are you syrious?, Lana Bobić, Jelena Jeja Cikatic, Gabriela Banic, Ives Cikatic, Željka Jurlina.


U Puli ih se skupilo cca 30 komada, uglavnom neki cigani angažirani u muslimanskoz zajednici i neka dica.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by guma_1 29/2/2016, 13:42

vuksadinare wrote:Antifasisticke udruge iz Hrvatske,Slovenije i Srbije u zajednistvu sa Radnickom frontom iz Hrvatske i Socijalistickom ligom BiH izdali su proglas u kojem kazu:'Ako nacionalisticke,fasisticke i ksenofobne vlasti u Makedoniji,Srbiji,Hrvatskoj i Sloveniji ne otvore granice za sve migrante,izbjeglice i unesrecene ratovima,neimastinom,fasizmom bit cemo primorani na drasticne akcije poput prosvjeda na granicama pa i samim probijanjem blokada na granicama'.
Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' 063388a20f0d390e4bac0cd14f9583db

_________________
...volim sjesti gdje ima za jesti, a i biti gdje ima za piti....živeli...
guma_1
guma_1

Male
Posts : 431
2015-09-02


Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by omni 29/2/2016, 16:12

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Rsz_dafsign1
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by darth_vader 29/2/2016, 16:23

vuksadinare wrote:Antifasisticke udruge iz Hrvatske,Slovenije i Srbije u zajednistvu sa Radnickom frontom iz Hrvatske i Socijalistickom ligom BiH izdali su proglas u kojem kazu:'Ako nacionalisticke,fasisticke i ksenofobne vlasti u Makedoniji,Srbiji,Hrvatskoj i Sloveniji ne otvore granice za sve migrante,izbjeglice i unesrecene ratovima,neimastinom,fasizmom bit cemo primorani na drasticne akcije poput prosvjeda na granicama pa i samim probijanjem blokada na granicama'.


Ahahahahahahaha...a droge...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati' Empty Re: Antifa i Radnicka fronta:'Pocujte Cetnici,Ustase,Belogardejci pustajte migrante ili cemo vam mi pokazati'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum