ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:15

betty.boop wrote:zato se u startu postavis kako zelis da ti bude ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:30

Sta,da joj kažem nemoj dolaziti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 07:34

pa ne tako direktno, ali recimo kad te pozove kazes da nemas vremena ili nesto slicno

nije valjda da se sama poziva ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:34

ne direktno, reci da izlazis-ili da si tada zauzeta... 
nakon par puta kada je budes iskulirala, valjda ce shvatiti poruku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:37

Ma ona je samo došla. ....nepozvana naravno...

To hoću naravno.....sreća je što ja radim dosta i rijetko sam kući. ...ali ono vrijeme što sam doma,želim svoj mir....pokušati ću indirektno pokazati distancu...pokušati ću. ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 07:40

nepristojno je dolazit nekome na vrata nepozvan

drugi put kad ti tako neocekivano pozvoni, proviri samo glavom kao da si recimo gola i reci joj 'sorry, ali ne volim yebena iznenadjenja'
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:42

D
Zagy wrote:Došla mi komšinica na kavu....bokte jesam ja u Jugi....zapitah se na tren...nisam ju očekivala. ...još bugarka koja je naučila srpski...svaku me 5. Riječ nije razumjela....:D

Doselili su se tu pred 2 mjeseca i moje cure su sa njenom sprijateljile. ..trebala sam pretpostaviti da će doći. ..nisu svi asocijalci ko ja....:D 

Bokte ja sam tu 2 godine,ona 2 mjeseca,i bila je kod nekih tu na kavi s kojima sam ja samo zdravo na zdravo....stvarno nemam ni vremena ni volje za površna "prijateljstva" i kafenisanja. ..valjda neće prijeći u pre čestu naviku... :W

I ciganka je....njih baš ne volim....nemojte me razapeti....

Tu je 20 godina i jezik ne zna ni za A1  :facepalm
:D

A bokte!
Neka opicena zenska. Bas si ne nasmijala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:43

Nisi jos vidjela Radu Vasic :D

Ona ne zna ni srpski i nemacki.... :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:43

Joj betty....:D


Moje cure su bile kod njih....i kada su se vraćale ona se samo priključila sa svojom malom...kužiš sad?

Nepristojno je nama....u Slavoniji recimo još uvijek ti samo banu na kavi....mene gledaju ko svemira kada nazovem i najavim se....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:44

Lady_D wrote:Nisi jos vidjela Radu Vasic :D

Ona ne zna ni srpski i nemacki.... :p

I ova je slična BOGUMI! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:44

Ako ti dođe nepozvana, nemoj otvoriti. :) 
Ako ona nema dovoljno pristojnosti da se najavi i da provjeri odgovara li ti uopće da dođe, zašto bi ti trebala prilagođavati svoje slobodno vrijeme druženju s njom s kojom se ionako ne želiš družiti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:47

Kada sam sama neću otvoriti. ..ali svoju djecu sam danas morala pustiti unutra :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 07:48

aj ok, zalomilo joj se jednom

kroz spiku joj trebas dat do znanja da imas obveze i da ti je raspored ko u predsjednika republike ... :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:49

Da da....izvadim kalendar i to....pa kažem, joj sorry, do 1. Maja ništa. .. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 07:50

Ahaaa, ma dobro, kužim ako je to jednostavno samo tako slučajno ispalo jednom. :D Meni je u glavi već bila slika da ona tako redovito, nisam koncentrirano čitala  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 07:52

Zagy wrote:Da da....izvadim kalendar i to....pa kažem, joj sorry, do 1. Maja ništa. .. :D

otprilike :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 07:53

veg, ako ikad budemo u prilici, volila bi te upoznat :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 08:04

betty.boop wrote:veg, ako ikad budemo u prilici, volila bi te upoznat :)

Također! 
Ako budeš dolazila u ove krajeve, bilo bi mi drago da se upoznamo :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 08:08

it's a deal, man :dzoja
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 08:10

Fantastično. Računam na to. B-) drink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 08:13

biljezim u agendu :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-24


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum