ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budućnost...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Budućnost... - Page 2 Empty Re: Budućnost...

Post by Guest Sun 28 Feb - 14:35

pičku ja postan na krivoj temi aj ukurac

Guest
Guest


Back to top Go down

Budućnost... - Page 2 Empty Re: Budućnost...

Post by aben Sun 28 Feb - 14:42

preko_vode_do_slobode wrote:
aben wrote:jel se more nekako napraviti neki virus, kad svetac i jastreb plaču za jugoslavijon, da in ova tablica iskoči ko background slika?
iman takvih izvora koliko god hoćeš.

još nisam našao izvor ili statističke podatke koji govore tipa Yuga je imala odličan izvoz, iznad prosvjeka svijeta, najbolji u socijalizmu, u bok njemačkoj austriji ..

jer ne postoji to. 

yuga je živjela od izvoza stanovništva u njemačku i  ameriku, i od kredita njemačke i amerike, te turizma.  industrija je bila u tom procesu UTEG, nešto što je gušilo yu državu i uništavalo je.
a e
dobiti ćemo zadovoljštinu tek za 50 godina kad hrvatska postane neoliberalna država, ili islamska republika,, današnji uhljebi koji se zajebavaju na poslu, ne moru dobiti otkaz, imaju vikende slobodne, misec dana plaćenih godišnjih, zdravstveno i mirovinsko muhte, povlaštene kvadrate stanova, govoriti će kako je u ustaškoj hrvatskoj bilo bolje:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Budućnost... - Page 2 Empty Re: Budućnost...

Post by aben Sun 28 Feb - 14:42

bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:

cuj,dok sam bio doli,slusao sam kako stariji ljudi negoduju i uzdisu za nekim starim vremenima..ne mos to negirati..meni u biti svejedno,padala vam vatra sa nebesa ili cvalo cvijetje..
zoč bi to negiro
poanta je da će židovi u hrvatskoj plakati za jugoslavijon po defoltu
pa ne znam bas da placu..neke stvari su bile bolje,neke nisu..u tome je poanta..nije bilo luksuza,ali je zivot bio svima podnosljiv..dobro,onim po kamenjarima niti sad niti prije doobro... jocolor
send
virus.exe
run
pa istina..onaj tko je radio bilo u proizvodnji bilo u upravama,medicini,je pristojno zivio..
Susjed limar u secerani je podigai 4vero djece od svoje place,s tim da mu je zena domacica bila..dvoje djece i fakultet zavrsilo..
Koji qrc virusaš??? :clown
a, znoči , ne zajebavaš se?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Budućnost... - Page 2 Empty Re: Budućnost...

Post by Guest Sun 28 Feb - 14:45

aben wrote:
bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:

cuj,dok sam bio doli,slusao sam kako stariji ljudi negoduju i uzdisu za nekim starim vremenima..ne mos to negirati..meni u biti svejedno,padala vam vatra sa nebesa ili cvalo cvijetje..
zoč bi to negiro
poanta je da će židovi u hrvatskoj plakati za jugoslavijon po defoltu
pa ne znam bas da placu..neke stvari su bile bolje,neke nisu..u tome je poanta..nije bilo luksuza,ali je zivot bio svima podnosljiv..dobro,onim po kamenjarima niti sad niti prije doobro... jocolor
send
virus.exe
run
pa istina..onaj tko je radio bilo u proizvodnji bilo u upravama,medicini,je pristojno zivio..
Susjed limar u secerani je podigai 4vero djece od svoje place,s tim da mu je zena domacica bila..dvoje djece i fakultet zavrsilo..
Koji qrc virusaš??? :clown
a, znoči , ne zajebavaš se?
Da je covjek radni mogao sagraditi prizmenicu i brinuti o obitelji?naravn oda se ne zajebajem..žZaebavam vas koji mislite da je sad bolje za vecinu naroda,jer imate Fejsbuk i mozete reci,nabijem na Kitu milanovica...eto..!!!! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Budućnost... - Page 2 Empty Re: Budućnost...

Post by aben Sun 28 Feb - 14:47

bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:
aben wrote:
bogomdani wrote:

cuj,dok sam bio doli,slusao sam kako stariji ljudi negoduju i uzdisu za nekim starim vremenima..ne mos to negirati..meni u biti svejedno,padala vam vatra sa nebesa ili cvalo cvijetje..
zoč bi to negiro
poanta je da će židovi u hrvatskoj plakati za jugoslavijon po defoltu
pa ne znam bas da placu..neke stvari su bile bolje,neke nisu..u tome je poanta..nije bilo luksuza,ali je zivot bio svima podnosljiv..dobro,onim po kamenjarima niti sad niti prije doobro... jocolor
send
virus.exe
run
pa istina..onaj tko je radio bilo u proizvodnji bilo u upravama,medicini,je pristojno zivio..
Susjed limar u secerani je podigai 4vero djece od svoje place,s tim da mu je zena domacica bila..dvoje djece i fakultet zavrsilo..
Koji qrc virusaš??? :clown
a, znoči , ne zajebavaš se?
Da je covjek radni mogao sagraditi prizmenicu i brinuti o obitelji?naravn oda se ne zajebajem..žZaebavam vas koji mislite da je sad bolje za vecinu naroda,jer imate Fejsbuk i mozete reci,nabijem na Kitu milanovica...eto..!!!! lol!
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6431-buducnost#277608

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Budućnost... - Page 2 Empty Re: Budućnost...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum