ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreteni

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by Guest 27/2/2016, 19:58

cisto sumnjam da bi Khozoepi Titi tako haracili preko granice...

Guest
Guest


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 19:59

Indoktrinaćija je zahebana stwar.

To je ono kad wiše ne razmišljaš swojom glawom nego tuđom ...pa onda izwališ borba protiw kapitalizma i onda podržawaš trpanje jeftine radne snage koju krupni kapital hoče i wičeš : borba protiw kapitalizma dok u suštini im ideš na mlin i radiš swe manje plaće tj standard swima.

Staljinističke čistke ....šuma , jama , pućanj ....zatrpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 20:02

bogomdani wrote:cisto sumnjam da bi Khozoepi Titi tako haracili preko granice...
I ja isto mislim ...a mislim i da bi owe na Goli otok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 20:06

Indoktrinacija (iz latinskog: doctrina - "nauk") je proces usađivanja ideja, stavova, kognitivnih strategija ili profesionalne metodologije (vidi doktrina).[1] Od obrazovanja (edukacije) obično se razlikuje po tome što se od indoktrinirane osobe očekuje da ne preispituje i da kritički ne analizira naučene dogme

https://hr.wikipedia.org/wiki/Indoktrinacija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 20:08

"Siguran prolaz za izbjeglice", "Svaki čovjek ima pravo na dostojanstven život", "Bez granica, bez nacija, SAMO LJUDI", "Narod Europe se diže protiv kapitalizma", "Ako mogu Hrvati useljavati u zemlje koje su nasilno otete autohtonim narodima, onda i Afrikanci mogu u Hrvatsku", neke su od poruka s transparenata koji su se u subotu mogli vidjeti na zagrebačkim ulicama.

Mirovni studiji
Kreteni - Page 2 Medium_antifasistitrg_0_0_468X10000

Protiv fašizma danas

09.02.2016 Mirovni studiji
U Kući ljudskih prava 8. i 9. veljače 2016. godine u organizaciji Mirovnih studija/Mirte u suradnji s Antifašističkom platformom održan je seminar Protiv fašizma danas. Cilj seminara bio je poticanje razgovora, bistrenje i razumjevanje fašizma današnjice kao i mogućnost djelovanja. Zbog toga je na seminaru bilo govora o tome što mislimo kada kažemo antifašizam, koje vrijednosti su osnova onoga što stoji iza antifašizma te kako ih aktivno promicati i kojim načinima najdjelotvornije doprijeti do građana, suprotstavljajući se sve glasnijim nastojanjima ograničavanja sloboda i prava, represiji, diskriminaciji, rasizmu i ksenofobiji.


---

Logike nema ....nije riječ o obrazownim ustanowama nego o indoktrinaćiji.

Staljinističke čistke.

Drukčije ne ide sa takwima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by Yehudi 27/2/2016, 20:10

preko_vode_do_slobode wrote:majko isusova............. majko isusova
mOLITE SE ZA POMOĆ
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by Yehudi 27/2/2016, 20:13

RayMabus wrote:"Siguran prolaz za izbjeglice", "Svaki čovjek ima pravo na dostojanstven život", "Bez granica, bez nacija, SAMO LJUDI", "Narod Europe se diže protiv kapitalizma", "Ako mogu Hrvati useljavati u zemlje koje su nasilno otete autohtonim narodima, onda i Afrikanci mogu u Hrvatsku", neke su od poruka s transparenata koji su se u subotu mogli vidjeti na zagrebačkim ulicama.

Mirovni studiji
Kreteni - Page 2 Medium_antifasistitrg_0_0_468X10000

Protiv fašizma danas



09.02.2016 Mirovni studiji
U Kući ljudskih prava 8. i 9. veljače 2016. godine u organizaciji Mirovnih studija/Mirte u suradnji s Antifašističkom platformom održan je seminar Protiv fašizma danas. Cilj seminara bio je poticanje razgovora, bistrenje i razumjevanje fašizma današnjice kao i mogućnost djelovanja. Zbog toga je na seminaru bilo govora o tome što mislimo kada kažemo antifašizam, koje vrijednosti su osnova onoga što stoji iza antifašizma te kako ih aktivno promicati i kojim načinima najdjelotvornije doprijeti do građana, suprotstavljajući se sve glasnijim nastojanjima ograničavanja sloboda i prava, represiji, diskriminaciji, rasizmu i ksenofobiji.


---

Logike nema ....nije riječ o obrazownim ustanowama nego o indoktrinaćiji.

Staljinističke čistke.

Drukčije ne ide sa takwima.

 MUTIŠ VODU -------------- Ovi za siguran prolaz nemaju veze sa antifašističkim prosvjedom
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 20:36

Yehudi wrote:
RayMabus wrote:"Siguran prolaz za izbjeglice", "Svaki čovjek ima pravo na dostojanstven život", "Bez granica, bez nacija, SAMO LJUDI", "Narod Europe se diže protiv kapitalizma", "Ako mogu Hrvati useljavati u zemlje koje su nasilno otete autohtonim narodima, onda i Afrikanci mogu u Hrvatsku", neke su od poruka s transparenata koji su se u subotu mogli vidjeti na zagrebačkim ulicama.

Mirovni studiji
Kreteni - Page 2 Medium_antifasistitrg_0_0_468X10000

Protiv fašizma danas





09.02.2016 Mirovni studiji
U Kući ljudskih prava 8. i 9. veljače 2016. godine u organizaciji Mirovnih studija/Mirte u suradnji s Antifašističkom platformom održan je seminar Protiv fašizma danas. Cilj seminara bio je poticanje razgovora, bistrenje i razumjevanje fašizma današnjice kao i mogućnost djelovanja. Zbog toga je na seminaru bilo govora o tome što mislimo kada kažemo antifašizam, koje vrijednosti su osnova onoga što stoji iza antifašizma te kako ih aktivno promicati i kojim načinima najdjelotvornije doprijeti do građana, suprotstavljajući se sve glasnijim nastojanjima ograničavanja sloboda i prava, represiji, diskriminaciji, rasizmu i ksenofobiji.


---

Logike nema ....nije riječ o obrazownim ustanowama nego o indoktrinaćiji.

Staljinističke čistke.

Drukčije ne ide sa takwima.

 MUTIŠ VODU -------------- Ovi za siguran prolaz nemaju veze sa antifašističkim prosvjedom
"Siguran prolaz za izbjeglice", "Svaki čovjek ima pravo na dostojanstven život", "Bez granica, bez nacija, SAMO LJUDI", "Narod Europe se diže protiv kapitalizma", "Ako mogu Hrvati useljavati u zemlje koje su nasilno otete autohtonim narodima, onda i Afrikanci mogu u Hrvatsku", neke su od poruka s transparenata koji su se u subotu mogli vidjeti na zagrebačkim ulicama.


"Narod Europe se diže protiv kapitalizma"

Ženska studira mirowne studije a udarna wijest na istima je borba protiw antifašizma.

Kapititalizma

Mada ja zdraworazumski widim da je trpanje jeftinom radnom snagom baš ono šta kapitalisti oče a owi ko protiw njih a onda podrška tome

Indoktrinaćija.

To ti je isto ko da ja kažem ja sam rasista pa onda u istoj rečeniči dodam : i ćrnći su ljudi.





RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 20:40

Uglawnom ekipa uopče nema pojma niti šta gowori niti šta misli.

Indoktrirniralo ih na fakultetu i sad to samo ponawljaju ka papige.

Indoktrinacija (iz latinskog: doctrina - "nauk") je proces usađivanja ideja, stavova, kognitivnih strategija ili profesionalne metodologije (vidi doktrina).[1] Od obrazovanja (edukacije) obično se razlikuje po tome što se od indoktrinirane osobe očekuje da ne preispituje i da kritički ne analizira naučene dogme.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Indoktrinacija

Razgowor s takwima je naporan , suwišan , beskoristan. Opet če reči isto jer su indoktrinirani a ne jer koriste zdraw razum.

Šumića , jamića , pućanj ....zatrpaj.

IDEMO DALJE.

IMAMO POSLA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by red wolf 27/2/2016, 20:47

bogomdani wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:"Bez granica, bez nacija, SAMO LJUDI", "Narod Europe se diže protiv kapitalizma", "
hehehehehehe...;-))))
vid ezeka kak se smije, izgleda da jei on marshirao danas affraid
Moguće ...za owakwu logiku kakwa wlada kod njih moraš imat IQ sobne temperature.
A ti vjeruješ da sam ja glup?...hehehehehehehehehehe...Zapamti, sve se događa uvijek s nekom namjerom iza koje stoji finalni cilj...
Budem te pitao kad te naguzi neki ogromni Nigga,ili copor narajcanih Khozoepskih pasa..budas njihov mali Habbibi.. lol!
Nećeš me pitati jer oni nemaju vremena niti za to da barem pokušaju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by RayMabus 27/2/2016, 20:51

Malo sam razoćaran jer sam očekiwao da bar na owim filozofskim a humanistički fakultet to je koriste zdraw razum.

Usuštini sam duboko razoćaran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176228
2014-04-11


Back to top Go down

Kreteni - Page 2 Empty Re: Kreteni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum