ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by catabbath 29/2/2016, 08:47

Imao pravo ili ne, barem načelno se zalaže za prave stvari. A vi koji ga ismijavate više govori o vama.

catabbath

Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by debotoijusto 29/2/2016, 09:12

http://www.udaljenosti.com/udaljenost_karlovac_zagreb/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by vuksadinare 29/2/2016, 09:18

A puno ce to utjesit onog koji nema 10 kn u djepu..onda bolje da je uzeo to i donirao za nesto..recimo s te 3000 kuna moze platit rezije za dva kucanstva  onima koj nemaju...svrshodnije bi bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by debotoijusto 29/2/2016, 09:24

vuksadinare wrote:A puno ce to utjesit onog koji nema 10 kn u djepu..onda bolje da je uzeo to i donirao za nesto..recimo s te 3000 kuna moze platit rezije za dva kucanstva  onima koj nemaju...svrshodnije bi bilo
to bi bilo protuzakonito , misa mu maloga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by vili40 29/2/2016, 09:39

debotoijusto wrote:http://www.udaljenosti.com/udaljenost_karlovac_zagreb/
Sinčić je još 10 km od Karlovca tako da i on ima pravo zatražiti te povlastice.
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by Guest 29/2/2016, 09:43

abraham wrote:Da, Sincic nikada nije imao pravo na neku naknadu. Nitko mu je nije niti nudio. Nije imao sto odbiti. Populizam nas svagdasnji.
A zar je moralno da se takva naknada ikome nudi uz plaću tri puta veću od državnog prosjeka? Ah, i ja svakaj pitam nekog tko simpatizira HDZ ili je i sam HDZ-ovac, pustimo moralno i nemoralno, to je za stoku sitnog zuba koja sve to HDZ-ovcima omogućava. Nek pasu travu tko ih jebe lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by abraham 29/2/2016, 11:28

Sincic nije populist. Koliko je samo ljudi obranio od delozacija. Milijune i svima su oprosteni dugovi i jos su im krovovi od cokolade i prozori od marmelade. Daj Boze da vam bude premijer.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by Guest 29/2/2016, 12:14

IVAN SINČIĆ, čelnik Živog zida komentirao je izjavu Branka Vukšića koji je kazao kako se Sinčić ne može odreći naknade za stan jer na nju nema niti pravo, budući da ne živi na udaljenosti većoj od 50 km od Zagreba.

"Možda je gospodin Branko mislio na udaljenost od Zagreba do naplatnih kućica, ali ja ne živim na naplatnim kućicama, nego u Jelsi, koja je nekih 60-ak kilometara udaljena od Zagreba, tako da imam pravo na naknadu za stan i već sam dobio popis stanova koje bi mogao odabrati. Kao što sam već rekao, odbijam i samu pomisao da bi uzeo neku novčanu povlasticu, na već i onako veliku plaću za hrvatske prilike.

Već sam na prvom zasjedanju sabora, odbio ponuđeni smještaj u hotelu, na koji sam imao pravo jer mi je mjesto prebivališta udaljeno više od 50 kilometara od Zagreba. Pravo i pravda nisu jedno te isto. Ja sam imao pravo na smještaj, ali ga nisam iskoristio, jer to ne bi bilo pravedno. Sad ćete reći da sam ja najobičniji populist. Ako je to populizam, onda sam ponosan što sam populist.

Do mog broja telefona je vrlo lako doći i gospodin Branko je lako mogao saznati gdje živim i onda napraviti izračun udaljenosti prije istupa u medije. Možda mu je ovo jedini način da se malo čuje za njega, ali mu svakako nije dobar PR.

"Ljudskoj pohlepi nema granica"

Ako gospodin Branko misli da će ukidanje povlastice od 3000 kn učiniti saborske zastupnike podložnima mitu i korupciji, onda mu moram reći da su naši zastupnici zadnjih 25 godina unatoć bezobrazno visokim primanjima i svim mogućim povlasticama, među najkorumpiranijima na svijetu. Ako netko nema morala, svejedno mu je primao on 10 tisuća kuna plaću ili 100 tisuća. Ljudskoj pohlepi nema granica i takvi će uvijek tražiti način kako da strpaju što više u svoj džep, bez obzira koliko leševa morali pritom pregaziti.

Po teoriji gospodina Branka, najkorumpiraniji su radnici koji rade za plaću od par tisuća kuna, a penzioneri su pravi gangsteri. Najbolji način da sprijećimo korupciju i kriminal penzionera i radničke klase je da im svima povećamo primanja na razinu saborskih. Na taj način ćemo imati savršeno društvo u kojem će svi moći zadovoljiti svoje potrebe i nitko neće biti korumpiran.

"Sit gladnom ne vjeruje"
Može vas biti sram gospodine Vukšiću. Ljudi ne znaju kako preživjeti do kraja mjeseca, a vi nam prodajete bajku u kojoj, ako netko plati 3000 kn za stan i režije i ostane mu samo ”bijednih” 12000 kn u džepu, neće znati kako preživjeti i past će u napast da primi mito ili da neće moći dobro obavljati svoju funkciju? U kojem vi to svijetu živite? Problem naše zemlje je baš u tome što se vladajuća elita odvojila od svoga naroda i živi u oblacima. Ne kaže se uzalud: SIT GLADNOM NE VJERUJE.

Ja svom narodu vjerujem i za njega se borim. Zato su me i izabrali Nismo mi tu da glumimo neke vladare, nego da služimo narodu. Mi smo njihovi zaposlenici, a ne oni naši. Ako vidim nepravdu, moram na nju reagirati i nastojati ju ispraviti. Bit će žalosno, ako sam ja jedini saborski zastupnik koji smatra da mi političari ne zalužujemo sve te povlastice i da ih se svi moramo odreći i da takve nakaradne zakone koji nam to omogućavaju, moramo ukinuti.

Naša zadaća je da građanima ove zemlje osiguramo dobar život, a ne da sebi i svojim potomcima osiguramo egzistenciju na račun poreznih obveznika i onda okrećemo glavu kad nam građani koji nas plaćaju, kopaju po kontejnerima.

Ako netko misli da ćemo kresanjem povlastica i plaća izgubiti vrhunske stručnjake u saboru, onda neka mi samo objasne, kako ti svi stručnjaci posluju super samo kad rade sa državom, a kad trebaju raditi u realnom sektoru, onda gomilaju milijunske gubitke? Možda bi se odlaskom nekih ljudi iz sabora, otvorila mjesta za one koji nisu kopirali svoju diplomu.

Ne gospodine Vukšiću, to nisu privilegije. To je pljačka hrvatskih građana. Dosta je bilo pljačke!", napisao je Sinčić

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sincic-odgovorio-vuksicu-moze-vas-biti-sram--to-nisu-privilegije-to-je-pljacka-gradjana/877909.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by Piglet 29/2/2016, 12:16

abraham wrote:Da, Sincic nikada nije imao pravo na neku naknadu. Nitko mu je nije niti nudio. Nije imao sto odbiti. Populizam nas svagdasnji.
U doba interneta, sa dva klika mišem možeš sve informacije provjeriti prije nego što se ovako prospeš.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by dijagram 29/2/2016, 12:19

Sincicu nista drugo ne preostaje.
Doduse, mogao bi i on biti samozatajan i pragmatican poput onog komunistickog popa Grubisica i slicnih prikaza te mudro mucati i pokupiti sve sto ga "spada"
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by Guest 29/2/2016, 12:25

Konačno je netko zaslužio biti u Saboru. Sinčiću, ne daj se. Pokaži jebivjetrima, lopovima i gamadi, kaj znači domoljublje u praksi, i kak se voli narod i zemlju. Pička im materima pohlepna, dao Bog pa sve potrošili na lijekove, a lijeka im ne bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by max123 29/2/2016, 13:21

nikakvih problema nebi bilo kad bi tzv.narodni zastupnici, koji zastupaju prosjecnog gradjanina, dobivali za svoj "posao" tocno onoliko koliko zaradjuje bas taj prosjecni gradjanin kojeg bi oni tribali zastupati.jednostavnije i pravednije nemere bit da ga jebes...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

 Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to" - Page 2 Empty Re: Sinčić odbio saborskih 3000 kuna mjesečno za najam stana: "Bila bi sramota uz tu plaću još i to"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum