ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja vjerujem Vasi

Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Ja vjerujem Vasi

Post by Yehudi 26/2/2016, 19:59

   " BRKIĆ nije prepisao rad! To kaže Brkić. Vjerovali ili ne - ja mu vjerujem", napisao je na svom Facebook profilu bivši ministar u Milanovićevoj Vladi Željko Jovanović. 

Podsjetimo, Brkić je sinoć gostovao u studiju Dnevnika Nove TV, a jedna od tema razgovora bila je i njegova diploma. 

"Ne sramim se ni zvanja ni diplome. Koliko znam nisam prepisao rad", odgovorio je Brkić na pitanje o tome je li prepisao diplomski rad. Jovanović sada tvrdi da mu "vjeruje".

"Brkiću je i to bio prevelik intelektualni napor. On je zato, po svim indicijama, kupio plagijat. A autor plagijata bio malo lijen pa uz 70 posto teksta prepisao čak i tiskarske pogreške. Brkić, po meni, ima pravo tražiti povrat novca kojim je kupio plagijat kojim je nezakonito stekao diplomu", piše Jovanović dodajući da na kraju i država ima pravo tražiti povrat novca za plaću koju je isplatila Brkiću temeljem diplome na koju nije imao pravo.





http://www.index.hr/vijesti/clanak/jovanovic-vjeruje-brkicu-nije-plagirao-diplomski-rad-nego-ga-je-kupio-/877453.aspx



http://www.index.hr/vijesti/clanak/jovanovic-vjeruje-brkicu-nije-plagirao-diplomski-rad-nego-ga-je-kupio-/877453.aspxJovanović"vjeruje"Brkiću:Nijeplagiraodiplomskirad,negogaje
[size=34]Jovanović"vjeruje"Brkiću:Nijeplagiraodiplomskirad,negogaje[/size]
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by Yehudi 26/2/2016, 19:59

I ja vjerujem u to
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by Yehudi 26/2/2016, 20:00

Ja vjerujem Vasi FB_template_jovanovic
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by aben 26/2/2016, 20:39

i jo sun kupi svoj diplomski. ploti sun iljadu kun kolegici da ga napiše. jedva san ga obroni, dobi sun tri, koliko se sićun.
 samo debili se trudu oko toga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by Guest 26/2/2016, 21:03

Osobno mi je glupo što se tolika "halabuka" diže oko diplomskog. Ako je čovjek dao ihaaaaj ispita, svi znamo što je diplomski...Baš zbilja!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by Guest 26/2/2016, 21:06

aben wrote:i jo sun kupi svoj diplomski. ploti sun iljadu kun kolegici da ga napiše. jedva san ga obroni, dobi sun tri, koliko se sićun.
 samo debili se trudu oko toga.

meni je moj diplomski možda jedina petica na faksu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by L'âme 26/2/2016, 21:37

'Ko uopce pise diplomski..mi u strukovnim skolama imamo zavrsni :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by aben 26/2/2016, 23:03

preko_vode_do_slobode wrote:
aben wrote:i jo sun kupi svoj diplomski. ploti sun iljadu kun kolegici da ga napiše. jedva san ga obroni, dobi sun tri, koliko se sićun.
 samo debili se trudu oko toga.

meni je moj diplomski možda jedina petica na faksu :D

jer si se potrudi kolo njega, jeli?
bidan :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by Guest 27/2/2016, 01:35

mativka wrote:Osobno mi je glupo što se tolika "halabuka" diže oko diplomskog. Ako je čovjek dao ihaaaaj ispita, svi znamo što je diplomski...Baš zbilja!?
Da su predložili Mahatmu Gandija ovi bi mu našli zamjerku. Nije problem ministar nego ono što je predhodni radio a kolio ja znam tu je kriminala ohoho  a drugovima nikako ne paše da izađe na svijetlo dana desetak tuisuća umirovljenih četnika preko ministarstva branitelja, sinekure, namještanje poslova, privatno trošenje proračunskog novca.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja vjerujem Vasi Empty Re: Ja vjerujem Vasi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum