ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forza JUVENTUS i sieg HEIL

Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by FRANK 23/2/2016, 05:29

POZDRAV SVIMA OD VELIKOG VOJVODE JEBEM VAM KEVE ...ziv sam i zdrav sam pitam se jeli staro smece krepalo ili jos brljeta bljuzgarije po forumu... vidim da se manchester raspada ali veseli to sto i nikad gori united je jos pojam za one ubojice iz najsmrdljivije engleske luke.
najrealnijeg navijaca barcelone u povijesti slavnog enda bih upitao rado par pitanja o barci i messiju ali previse je realan pa nebih....i na kraju stizem do JUVENTUSA kao najvece svjetske institucije koja se obracunava sa drugom iz munchena mojom ljubavi.. naravno da cu navijati za JUVENTUS jer bayernom upravlja spanjolski stakor. drago mi je gledati jadne smecare iz napulja kako su se poveselili dok se furija nije zagrijala.... i na kraju BOG CUVA DINAMO HRVATSKU POGLAVNIKA USTASE....i poruka svima PREKODRINCIMA...KLATI CE VAS I KAMA I KOLAC ZNAL DA CE SVE BIT JASENOVAC RIJEKA SAVA BITI CE VAS PUNA ZNAS LI DA JE NASE DO ZEMUNA....
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by FRANK 23/2/2016, 05:36

TOMINJO MORAM TI CESTITATI SVAKA CAST MADA TI JE ZENU POCEO GRIST ZUB VRIMENA JOS SE JEBE KO LUDA POSJECIVA SAN JE SA VRIMENA NA VRIME I STARA S EKOKA PRASI LI PRASI POZDRAVI JE ...KICINJO POZDRAVIU MATER

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by kic 23/2/2016, 09:40

pozdravi kevu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by End 23/2/2016, 10:35

pozdravlja te guardiola
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by Guest 23/2/2016, 12:50

riknućeš ove godine i onda ću ti jebati onu babu odvratnu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by Guest 23/2/2016, 19:33

I tvoja talijanka je baš vatrena, prava latina, vidi se da joj fali. Žali mi se da si sav onemoćao, da se uspušeš ko stari ćeno čim nešto pokušaš pa već godinama ne ide s tobom u krevet. Boji se jadna da ne odapneš pa da dica ne plaču.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by Guest 23/2/2016, 19:35

I ja ću danas za Juve navijat, da potjeraju onu prevaru  prije roka u smrdljivi Manchester.


Last edited by Tommy Ramone on 23/2/2016, 19:35; edited 1 time in total (Reason for editing : greška)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by End 23/2/2016, 20:07

svi su uvijek kontra barce i guardiole, svi iskompleksirani klošari, kakav klub kakav revolucionar
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by Guest 23/2/2016, 21:07

Nemoj plakati .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by Guest 23/2/2016, 22:39

Tommy Ramone wrote:Nemoj plakati .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by FRANK 24/2/2016, 05:43

Tommy Ramone wrote:I tvoja talijanka je baš vatrena, prava latina, vidi se da joj fali. Žali mi se da si sav onemoćao, da se uspušeš ko stari ćeno čim nešto pokušaš pa već godinama ne ide s tobom u krevet. Boji se jadna da ne odapneš pa da dica ne plaču.
neplasi se starkeljo i uzalud se propinjes na zadnje noge tvoja mi se zali da vec od 2002 nisi za nista. da te zanima samo dvoranski nogomet da dodjes ispuhan i ostalo. mora da si nasao nekog zagondziju koji je toliko bolestan da mu neznaci ni zajahati staru trkeljinu poput tebe
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

forza JUVENTUS i sieg HEIL Empty Re: forza JUVENTUS i sieg HEIL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum