ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj

Post by provocator 23/2/2016, 14:01

E yebga  sad... Ni mi u Hrvatskoj nismo baš sretni što nam se tu najebalo toliko Bosanaca koji su kao veliki Rvati ali kaj sad?!

provocator

Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj

Post by Antijunak 23/2/2016, 16:06

preko_vode_do_slobode wrote:njemcima će opet prljavi posao odrađivati ustaše, nedićevci, i handžar divizije.. 

a sa druge strane će biti socijalisti, zeleni, radnička fronta, platforma 112, linke(ljevica), i islamisti, arapi
Uvijek će poturica biti veći Turčin od Turčina.
Ljudi sa ovih prostora imaju neodoljivu potrebu nekomu služiti, kmetski mentalitet izgleda još će dugo biti prisutan.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj

Post by omni 23/2/2016, 17:37

provocator wrote:E yebga  sad... Ni mi u Hrvatskoj nismo baš sretni što nam se tu najebalo toliko Bosanaca koji su kao veliki Rvati ali kaj sad?!
Meni kao fasistu srce cvjeta kad vidim kad tvoj nacionalizam proviri ispot tanke crvene opne. :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj

Post by Guest 23/2/2016, 23:27

RayMabus wrote:„Hrvatski križar“ (kako ga nazivaju njemački mediji) „želi spasiti Europu od izumiranja europskih naroda i razmnožavanja neeuropskih naroda“. Nijemci su naivni oko izbjeglica, kaže on u razgovoru za DW, „oni ne prepoznaju opasnosti nekontroliranog doseljavanja“. Afričke i azijske migrante naziva „uljezima koji zlorabe dekadentnost Europe“.

---

STugart ....da nije Svetac tamo šta ovo ono .....uzeo novi indetitet pa sad shere protiv Arapa, lol!
jocolor ..Nije,nije.. upoznao sam neki dan jednog Bogatog Hrvata,ali stvarno se kupa u novcu,dobar Čoek...Danas smo nakon posla osli na rucak,i isprskali Khozoepe samo tako...
Pozvao me u neki Klub Hrvata..hajde da vidim i upoznam i Hrvate koji RADE i ZARADJUJU NOVAC... jocolor king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Bosanski Hrvat iz Stuttgarta ne želi izbjeglice i migrante u Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum