ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako kmeči deica

Go down

Kako kmeči deica Empty Kako kmeči deica

Post by jalnirajko 21/2/2016, 12:26

http://www.index.hr/sport/clanak/lopovi-/876281.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by darth_vader 21/2/2016, 12:33

Vjerujem da je sudac odsudio pošteno i po svojoj savjesti...





























































































...doduše i u dobre vile, čarobnjake i Djeda Božičnjaka...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by jalnirajko 21/2/2016, 12:56

jebi ga. primjerice cibonu kradu gdje stignu jer smo od velikog kluba sad postali kurac. ali ne bum u tom tražio razloge ciboninih neuspjeha. jednostavno smo u kurcu
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by jalnirajko 21/2/2016, 13:03

hehe ovaj dio mi je najbolji. razočarani navijači dinama bez imena i prezimena:

"Ovo je sramota za sve nas. Dinamovac sam, ali je ovo čista krađa!"
 
Donosimo vam i neke komentare razočaranih navijača:
 
"Dinamovac sam, ali Burić je u pravu. Ovo je sramota za sve nas. Puno puta su Hajdukovci kukali i bez razloga, ali ovo je očita krađa. Pejin mora biti kažnjen, ali nažalost neće, banda nam radi nered. Lopovi, vratite nam nogomet!"
 
"Penal čist kao suza, Hajduk oštećen to je mala riječ. Hajduk je pokraden, nema veze kako je Hajduk igrao, ali brate ovo ne vidjeti i ne suditi to je bruka i sramota. Ja bih ovom sucu zabranio više suditi, pa čovječe ovo moraš vidjeti, ako ne ti onda tvoj pomoćnik. Kao Dinamovac kažem ovo nije previd suca, ovo je čista krađa."
 
"Ajde da ga je lopta pogodila u ruku pa kao slučajno, ali on namjerno rukom udara loptu i nikom ništa! Sramota je i kako Leko nije dobio drugi žuti karton!"
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by Guest 21/2/2016, 13:04

Penal je bio, zašto ga nije sudio, ne znam. Ali ne vjerujem da je to napravio da nekom drugom pomogne kad Hajduk ionako ne može nikud. Bit će treći kako god. Nervira me što im suci ovakvim odlukama daju samo alibi za sve loše što rade i lošu igru. Lokomotiva je prošle godine protiv Hajduka oštećena za penal u zadnjoj minuti za izjednačenje pa se to blago prešutilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by jalnirajko 21/2/2016, 13:09

Tommy Ramone wrote:Penal je bio, zašto ga nije sudio, ne znam. Ali ne vjerujem da je to napravio da nekom drugom pomogne kad Hajduk ionako ne može nikud. Bit će treći kako god. Nervira me što im suci ovakvim odlukama daju samo alibi za sve loše što rade i lošu igru. Lokomotiva je prošle godine protiv Hajduka oštećena za penal u zadnjoj minuti za izjednačenje pa se to blago prešutilo.
nisam gledao tekmu, na sažetku na t portalu nema te situcaije, na svim portalima su samo slike. ima li negdje video čitave akcije?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by jalnirajko 21/2/2016, 13:11

tominjo, kmečali bi oni i bez tog penala. onda bi pričali o mesaru leki itd. zadnjih godina, moram priznati, oni ne igraju grubo čak ni na poljudu. a sjeti se kad su igrali panđa, jurica buljat, andrić, brkljača i ta ekipa kako su nas na poljudu izuvali iz kopački. onda su nam se smijali da smo purgerske pičkice i da to nije balet. a sad kukaju zbog leke. pa nas na kantridi stalno mesare močinić, radošević, maleš i ekipa.


Last edited by kuracodigraca on 21/2/2016, 13:16; edited 1 time in total
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by Guest 21/2/2016, 13:15

Barišić je idiot, u neopasnoj situaciji igra namjerno rukom, možda je nagonski, ne znam. Za to treba kazniti sva tri suca koji su bili tamo u tom kutu jer je nemoguće da nijedan nije vidio. Što se tiče kartona tu se slažem da je stvar procjene suca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by Guest 21/2/2016, 13:17

Lokomotiva je trebala riješiti utakmicu prije i do svega toga nebi došlo. Hajduk i nije imao pravih prilika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by jalnirajko 21/2/2016, 13:17

ok, jel ima negdje video te ruke?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by muckodjubre 21/2/2016, 14:33

kuracodigraca wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/lopovi-/876281.aspx

:cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kako kmeči deica 6b8efe2f85c2b63406b2Kako kmeči deica Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kako kmeči deica Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by sitting_bull 22/2/2016, 00:05

kuracodigraca wrote:ok, jel ima negdje video te ruke?

bila je ruka za penal, ali to se lijepo vidjelo kamerom što ne znači kako je sudac to morao tako vidjeti.

tovari su sad na toj ruci našli izgovor kojim skreću pozornost s činjenice da nisu odigrali ništa i ako ovakvu igru ponove na rujevici rijeka će ih unakaziti, posebice jer će igrati bez sušića...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by Zeko 22/2/2016, 11:04

Dopizdili su tom kuknjavom i bogu i vragu pa ih sad suci namjerno jebu da se imamo čemu smijati. Ionako time ne mogu napraviti neku štetu po Hajduk. Prvi nemogu biti, drugi nemogu biti, ispasti nemogu, ostaje im ta vječita borba za treće mjesto. Kad na jesen nije suđen penal za Lokomotivu kod 2-1 za Hajduk, onda je to bila, po njima, sudačka pogreška, a sada je krađa. Obraz k'o smrdljiva tenisica.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kako kmeči deica Empty Re: Kako kmeči deica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum