ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by kaya 20/2/2016, 22:43

Nije slušao na satu izgleda.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by Guest 20/2/2016, 22:44

On je prema svemu sudeći nju integrirao, a ne ona njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by RayMabus 20/2/2016, 22:44

Ako riječ JA uzmemo da bi označili nečiji indentitet .....i zaista između dvije inkarnacije između prvog JA i onog drugog JA nema ( bar ne vidljive veze ).

To je tako.

Međutim Asthar komanda kojom ja pripadam .....nisu ....ova dva JA nego ono između i iznad njih dok su ovi inkarnirani.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by kaya 20/2/2016, 22:58

RayMabus wrote:U islamskim zemljama nju bi izopćilo iz obitelji i društva a braća bi je zaklala jer je onećastila cijelu porodicu ....zato tamo ženama ne pada na pamet da se izvlaće iz mase svojih muških i svoje obitelji.
Srecom, tu bi brat ili braća zaklala njega ako su k čemu pa se žene slobodno izvlače iz mase obitelji.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by RayMabus 20/2/2016, 22:59

INdetitet je zanimljiva stvar al ja svoj pravi skrivam kao zmija noge i pri tome ne misliom ovaj JA inkarnirani nego onaj JA gore između konstantni.

Teme Orion imperij i SIrijusi su jako malo pristune u mojim postovim.

Razlog je šta se onda približivam pravom indetitetu.

A onda vas ne bih mogao podhebavati. lol!

Kad bi se maske skinile onda bi vidili jednu mega korporaciju Ameriku i slićne kopije društvenih uređenja koja želi poslušnike i da ljudi ne razmišljaju nego samo klimaju glavom.

Klimajte glavom i dalje ....niste baš nešto inteligenti da bi nastavak priče imao smisla za ovu generaciju homo sapiensa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by RayMabus 20/2/2016, 23:01

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:U islamskim zemljama nju bi izopćilo iz obitelji i društva a braća bi je zaklala jer je onećastila cijelu porodicu ....zato tamo ženama ne pada na pamet da se izvlaće iz mase svojih muških i svoje obitelji.
Srecom, tu bi brat ili braća zaklala njega ako su k čemu pa se žene slobodno izvlače iz mase obitelji.
Nema veze.

Ta medicinska sestra koju je silovalo dala je glas na izborima za neku stranku koja će joj održat ravnotežu Orion društvenog sistema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by RayMabus 20/2/2016, 23:04

Dođu izbori i ta kenja koju je silovalo kao i ostale jedinke u njenom društvu otrće da daju glas stranci koja će održat balans.

Balans u ćemu ?

Društva pasiviziranih jedinki koje klimaju glavom i ne misle.

Da je ova išta mislila dala bi glas nekome desetom koji bi radio za njene interese a ne interese korporacije.

TKO JE HEBE.

DOBILA JE ŠTA JE ZASLUŽILA A I OSTALE / I ĆE.

SAMO GAZI , SAMO TRPAJ .....I SAMO JEBI.

NEMA BALANSA NIT ĆU GA DOPUSTIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by RayMabus 20/2/2016, 23:26

Dođu trudnice u Hr pa komentiraju oće li im Karamarku dat 1000 eura ovo ono.

Heben vam malter glupu osnujte svoju stranku i to je to ...a ne trćat za ovim partijama koje kupe prije ili poslije Orion sluge i onda vas pasiviziraju mentalno i čine poslušnicima.

Tako i ova ....nije otišla pa glasovala za neku stranku koja ima program za podizanje standarda liječnika , m sestara i bolnica ...nego opet neku od dvije ponuđene opcije od Orion mašinerije.

I JA DA JE ŽALIM ?


NEĆUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by melkior 21/2/2016, 01:44

RayMabus wrote:

Kad bi se maske skinile onda bi vidili jednu mega korporaciju Ameriku i slićne kopije društvenih uređenja koja želi poslušnike i da ljudi ne razmišljaju nego samo klimaju glavom.

Klimajte glavom i dalje ....niste baš nešto inteligenti da bi nastavak priče imao smisla za ovu generaciju homo sapiensa.
Znači ti si antikapitalist ili antikorporativist? Ili si samo protiv pojedinih korporacija?
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by Guest 21/2/2016, 11:44

Imal još koja Opaljena cura,od stranej Khozoepa...?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa - Page 4 Empty Re: Uspješna integracija: Azilant odslušao predavanje o tretiranju žena u Europi pa silovao djelatnicu Crvenog križa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum