ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 21:02

ok, ali nemoj link neke " udruge "
neke grupe antiprotivnih
neka bude link poznatijeg medija

Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 21:03

evo, ni dss nije mogao da okupi antiprotivne
skupila se grupa oko Sandre i daju  izjave za tv
dss jedva ako predje census
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:05

Ma šta će mi link ? Imam razvijena ta ćula. Ocitavam frekvencije ( emocije ). Svaka duša vibrira , emocije su vibracija ....vama u Srbiji je odjednom došlo do pada te frekvencije naglo prema dole ....vjerovatno kad se obzdanila vijest da će NIkolić to potpisti i kad je potpisao ....teška depra vlada u Srbiji sada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 21:06

ma ne,  jednostavno narod ne zeli da komentarise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:07

pizzon wrote:evo, ni dss nije mogao da okupi antiprotivne
skupila se grupa oko Sandre i daju  izjave za tv
dss jedva ako predje census
Iskljućivo zato jer su totalno demoralisani i utućeni do te mjere da niti prosvjedovat ne mogu. Paralizirani su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:07

pizzon wrote:ma ne,  jednostavno narod ne zeli da komentarise
Nema snage. Potpuni šok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 21:08

ne, nemaju istomisljenike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 21:09

daleko od soka. to se dugo valja i priprema.
bilo je vremena da narod odreaguje, negativno, ali nije.
i to je bilo dovoljno, za da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:10

pizzon wrote:daleko od soka. to se dugo valja i priprema.
bilo je vremena da narod odreaguje, negativno, ali nije.
i to je bilo dovoljno, za da.
Lažeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Ucka 19/2/2016, 21:12

Bit ce to ljepo za gledat


 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 2s7t544
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:12

U šoku su i to potpunom ..stanje teške paralize i apatije.

Da je točno to šta ti govoriš ne bi došlo do pada frekvencije ova jako iz smjera Srbije.

MIslim da su ipak vjerovali podsvjesno da će NIkolić kao rusofil odbiti taj sproazum.

Zato nisu to šta ti govoriš prije reagirali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 21:19

ovo je napravljeno sad, moguce zbog ulaska c.gore u nato.
da se ispita moguca reakcija srpskog naroda na taj potez c.gore.
kako je ovo proteklo mirno bez demonstrancija i sl. znaci da moze.
na kraju ni zapad ne zeli korake, politicke i vojne,
koji ce napraviti vecu stetu od koristi. jer, svakako cilj je srbija
i r.srpska, jer bhf vec pristaje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:21

Ha ha ha reakcija naroda ....utućeni su već i ovako lošom ekonomskom i drugom situaciji u državi ...ovo ih je samo još dodatno utuklo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by michaellcmacha 19/2/2016, 21:26

kic wrote:Srbija jednostavno pripada Zapadu let's face it, Bizanta odavno nema, a Rusija će uskoro pucat po šavovima, NATO je sranje ali bitna je ta ideja zajedničke obrane..
e moj kic nis ti srbije vidio, zato to tako olako ideš ustvrditi, ja  sam ju prešo uzduž i poprijeko i ta zemlja i ti tamo ljudi ima-ju samo sa sobom veze i s ničim drugim... podosta bi ti bilo jasnije da si kojim slučajem služio vojsku onomad, onda bi imao prilike vidjeti kakve su to nepopravljive sirovine....probaj zamisliti 20 ljudi koji se s tobom upoznavaju i sve i jedan ti slaže odakle je... lik iz beograda u stvari iz vlaške, lik iz smedereva u stvari iz palanke, lik iz novog sada u stvari iz futoga, lik iz valjeva u stvari iz popadićeva, lik iz čačka u stvari iz jelen dola lik iz šapca u stvari iz lipolista i tako dalje i tako dalje, jedini koji je kod upoznavanja reko da je iz apatina taj je i stvarno bio iz apatina... svi do jednog su bili prepotentni i kurčeviti, al samo uz pomoć naklonih im desetara i stažista ako su bili njihovi, al ako im se nedaš zajebavat onda im je uvijek krajnji argument ko i dan danas bio da si ustaša, zato su uglavnom maltertirali do bola makedonce, oni su bili svi splašeni, albanaca su se bojali pogotovo nakon keljmendija... srbija onda isti kurac i danas. povuci paralelu od šapca do bele crkve i sve ispod ti je doslovno zona sumraka u kojem god smislu hoćeš i niđe veze sa zapadom vjeruj meni....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by RayMabus 19/2/2016, 21:28

Najgore u svemu je šta je ova vijest došla grubo i izazvala šok.

Trebate malo vodit računa i o nama lovcima iz GF ....imamo razvijene senzore za lov ....osjećamo vibracije drugih jako na par stotina metara .....šta je više osoba ( duša ) to su te vibracije jaće ako su na istoj valnoj dužini svima .....Srbija je stotinama kilometara udaljena od moje kuće pa vas osjećam ....ima bit da ste upali u kolektivnu depru tamo tj nije ima bit nego jeste.

Drugi put priopćavajte ovakve vijesti svojima malo uvijeno ...ovako ih šokirate i padaju u depru ...a onda to je jako negativno i ružno ....ne moram ja to vatat .....malo takta ipak ...ubacili ste narod u tešku depru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 22:34

marcellus wrote:
Braćala wrote:likujes, glupaku glupi!

uvijek mi je zabavno gledati kako sramoti srbe...
meni žao stanojka, ma nije ali nema veze, to se samo tako kaže :DDD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 22:37

debotoijusto wrote:ima li prosvjeda ?
čekamo da se priberu i brane svoje stavove kao što su kosovo branili onako forumski do zadnje kapi krvi :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Guest 19/2/2016, 22:41

pizzon wrote:siptari luduju, traze ponistenje svih sporazuma sa srbijom i c.gorom.
niko ih  ne yebe.  svakodnevno  " zurka " u pristini.
hahaha sada će vam i oni u inspekciju vojarni i naoružanja :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by kic 19/2/2016, 22:47

michaellcmacha wrote:
kic wrote:Srbija jednostavno pripada Zapadu let's face it, Bizanta odavno nema, a Rusija će uskoro pucat po šavovima, NATO je sranje ali bitna je ta ideja zajedničke obrane..
e moj kic nis ti srbije vidio, zato to tako olako ideš ustvrditi, ja  sam ju prešo uzduž i poprijeko i ta zemlja i ti tamo ljudi ima-ju samo sa sobom veze i s ničim drugim... podosta bi ti bilo jasnije da si kojim slučajem služio vojsku onomad, onda bi imao prilike vidjeti kakve su to nepopravljive sirovine....probaj zamisliti 20 ljudi koji se s tobom upoznavaju i sve i jedan ti slaže odakle je... lik iz beograda u stvari iz vlaške, lik iz smedereva u stvari iz palanke, lik iz novog sada u stvari iz futoga, lik iz valjeva u stvari iz popadićeva, lik iz čačka u stvari iz jelen dola lik iz šapca u stvari iz lipolista i tako dalje i tako dalje, jedini koji je kod upoznavanja reko da je iz apatina taj je i stvarno bio iz apatina... svi do jednog su bili prepotentni i kurčeviti, al samo uz pomoć naklonih im desetara i stažista ako su bili njihovi, al ako im se nedaš zajebavat onda im je uvijek krajnji argument ko i dan danas bio da si ustaša, zato su uglavnom maltertirali do bola makedonce, oni su bili svi splašeni, albanaca su se bojali pogotovo nakon keljmendija... srbija onda isti kurac i danas. povuci paralelu od šapca do bele crkve i sve ispod ti je doslovno zona sumraka u kojem god smislu hoćeš i niđe veze sa zapadom vjeruj meni....
nisam, ali mislim da nema smisla ovo međusobno uništavanje između ova dva naroda..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by epikur37 19/2/2016, 22:53

Srbi ako su povijesni narod a trebali bi biti...povući će reakciju na ovo sve....s druge strane Rusija bi morala jače informativno i obavještajno prožeti Srbiju jer ovako gubi oslonac.

Pitanje je na koga se mogu osloniti u današnjoj Srbiji, pored DSS-a kojeg je nakon vrlo solidnog Koštunice preuzela ne tako karizmatična Rašković tu je i pokret Dveri koji je nešto kao U ime obitelji u Hrvatskoj.


Kao i uvijek traži se dovoljno jaka, karizmatična i angažirana osoba koja bi sve povukla i okrenula. Kritična masa postoji, niz je javnih osoba i novinara koji bi to sve povezali....međutim nema nikoga da to povede.

I dok je tako Vučko će vedriti i oblačiti....


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Winter is coming 19/2/2016, 23:10


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Biljana ;  Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty Re: Biljana ; Nema,vise SRBIJE, strasno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum